Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ElizaOrzech

Junkers czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli się podoba to jasne, że warto ;)

Osobiście bardzo mi się podobają zegarki męskie (lub wyglądające na męskie) na damskich nadgarstkach... :)

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się podoba, to myślę że warto. Sama marka jest ok (na forum jest parę wątków o niej), mechanizm raczej też (niby ETA, ale budżetowa, więc trzeba mieć się na baczności). Plus jest taki że w razie awarii / wnętrzności zrobią "kaput" to cały mechanizm można kupić już w okolicach 100 zł.

 

Na minus powiedziałbym, że są "pewniejsze" zegarki w tej cenie. Polecam przyjrzeć się Japończykom - Seiko, Orient, Citizen, Casio. Jeżeli nie znajdziesz nic dla siebie, to bierz Junkersa.


"Tick Tick Tick, that's the sound of your life running out..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z Kolegą,że 35 mm na damskim nadgarstku będzie wyglądało trochę "po męsku", ale to może być zaleta :) .Kwestia gustu oczywiście.Zegarek bardzo ładny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie warto, co prawda jest mniejszy wybór w zegarkach damskich, ale mimo to ponad 8 stów za kwarcowego junkersa na rondzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wybor jest bardzo znikomy w porownaniu z zegarkami meskimi...

Powiem tak interesuje mnie to, bo moja Żona też szukała.

I po poszukiwaniach zdecydowaliśmy na jakiś automat od Orienta mają całkiem szeroką kolekcję, nawet jak kupisz z  Azji i zapłacisz VAT i cło to i tak będzie taniej niż te 8 stów:

 

http://www.creationwatches.com/products/orient-womens-watches-333/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ładny...ale cena za taki zegareczek z mechanizmem który w detalu kosztuje $17...to cenka wyżyłowana...a oni hurtowo kupują to pewno za połowę tej ceny..

 

Cóż cenią się...

 

Ja - podobnie jak Koledzy którzy pisali wcześniej szukałbym coś z oferty zegarków japońskich np.tu- http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi sie jeszcze Orient Bambino, ale nie wiem, czy nie bedzie za duzy. Pojde dzis go zobaczyc, bo poza tym, to nie widze nic do 35mm, co by wpasowywalo sie w moj gust :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.