Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Raptor

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

113 profile views
 1. Dzień dobry, dawno nie bywałem na forum,więc może robię offtop w tym miejscu,ale... w marcu w smpc wymieniłem zębatkę,zegarek 2017,wg. naprawiającego "półkownik", stare smary.Części oczywiście oryginalne,zegarek działa ok, jednak przyśpiesza 10-12 sek./doba.Wcześniej chodził idealnie.Noszę co drugi,trzeci dzień.Trzeba dać do regulacji u AD,czy można jeszcze coś popróbować?
 2. potwierdzam, kupowalem tego typu Omegę u Kolegi @hill i wszystko zgodne z opisem ,a transakcja błyskawiczna.Polecam.
 3. moim zdaniem wad i przywar Flagshipa nie ma wersja limitowana ,a dodatkowo nie ma daty co w garniturowcu jest na plus.Jeżeli nie używa się go codziennie, a tylko okazjonalnie do strojów oficjalnych nie trzeba kręcić bez końca koronką.
 4. a u mnie ten Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 5. a ta pani z Monaco na przegubie ,to przypadkiem nie na tle panoramy Monte Carlo?
 6. rafi87, , super te limitacje wyszukujesz.Nie miałem bladego pojęcia,że Monaco ma tyle okazjonalnych wypustów.
 7. pierwsze skojarzenie- barwy jak irlandzkie AER Lingus ,ostatnio miałem okazję parę razy lecieć , no tak ,ale to offtop bo to nie Breitling
 8. Gratulacje PO Kolego @świerszczu.Ten niebieski to chyba taki jak w 300M -raz niebieski,raz czarny, w zależności od światła?
 9. a moja omegowa rodzinka powiększyła się o taką vintage damkę. Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 10. Zgadzam się, np."w aspekcie odmierzania nieubłaganie upływającego czasu ."
 11. zgoda ,wygląd i to czy sie podoba ma pierwszoplanowe znaczenie.Ja na przykład ostatnio zachorowałem na a'la vintage ruska - sturmanskie , ale w tym wypadku technicznie jest ok-serce od Seiko.
 12. w przypadku SMPc vs.AR różnica w cenie nie jest tak duża,zwłaszcza poza oficjalną siecią AD.To pewnie 5k lub te okolice.Można dywagować warto czy nie...ale nowa 300M, jeżeli skupimy się na technikaliach i mechaniżmie kaliber 8800 to różnica pomiędzy nim ,a SW-200 to jak porównanie dnia do nocy jednak.
 13. ale w tym przypadku wydaje mi się,że jest dość znaczna różnica w cenie.U wspomnianego Sliwińskiego półtora roku temu taką 500-kę mogłem kupić za ok. 7,5k , a to chrono to wydatek min.12k.
 14. i w mojej ocenie to jest wada, osobiście preferuję równe.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.