Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

High-Castle

Użytkownik
 • Content Count

  372
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

318 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Jarosław

Recent Profile Visitors

233 profile views
 1. Słoneczko -ładujemy baterie 😁…
 2. https://instytutsprawobywatelskich.pl/gorski_prowokuje-szczepionkowy-tatuaz-paszportowy/ Hmmm?
 3. Takie amciu- na ruszt - w sam raz !😁 kotka - której nie było ze trzy tygodnie - raczyła się pojawić z taką zdobyczą …
 4. Dzięki - i za te informacje...co do koronki - udało się ją odciągnąć - okazuje się że można ją odciągnąć po uprzednim jej obrocie - a raczej takim półobrocie i pociągnięciu😁
 5. Ciąg dalszy : z cyklu - Co Sasza trzymał w walonkach ? W pudełku , pod zegarkami znalazło się też kilka takich oto stoperów …wszystkie sprawne.
 6. Dzisiaj : roboczy, niezawodny, solidny !
 7. U nich zegarków ( zgodnie z tradycją) mnoga ! Zresztą granatów też...😁
 8. Hahaha 😁 szczegóły podam ...трохи пізніше 😁
 9. Witam ostatnio trafił w moje ręce taki oto zegarek: Nie jestem absolutnie w temacie zegarków kieszonkowych... w związku z tym proszę 🙏🏻bardziej zorientowanych o informacje :jaki w przybliżeniu może być rok produkcji ? Ze znalezionych w internecie informacji nie za wiele wynika - poza oczywiście producentem i krajem pochodzenia - istnieją wyszukiwarki roku produkcji - ale potrzebny jest numer ... druga sprawa - jak ustawia się w takim zegarku godzinę ? Próbowałem odciągnąć tradycyjnie koronkę - ale ani drgnie - czyżby aż tak się zastała?🤪 Zegarek po nakręceniu - ruszył i cały czas działa . Trzecia sprawa : jak „ dobrać się do tarczy ( celem kosmetyki) ? Pozdrawiam Adam.
 10. Widocznie obaj wiemy co dobre 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.