Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem automata od jakiegoś czasu i znalazłem coś takiego jak Slava 27 rubis kaliber 2427 choć w aukcji nie ma tego napisanego ale poszukałem i znalazłem. Gdzieś tam też ktoś palnął że slavy i automaty za rękę nie chodzą i są słabe ale nikt tego nie skomentował. Nie chcę reklamować portalu więc podam zdjęcie z netu link. Ktoś ma podobny? Jak z trwałością, wykonaniem? Cenowo do 300 zł. Czy to dużo za mało używany model? Nie ma zbyt wielu więc i nie mam z czym porównać.

Edytowane przez huba_buba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja kupuje nawet niekompletne - pozamieniane , trupki - części takich nie ma a moj zegarmistrz zawsze płacze co ja mu znowu za szrota przyniosłem - daje mu pudełko z częściami mówie które według mnie do którego i on robi

.Zjadły wszy koszule , to niech zjedzą i guziki :( -Kupiłem tego typa 1.Dzięki kolego za pomoc.Jak zegarek przyjdzie to wkleję  zdjęcia w NABYTKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Zjadły wszy koszule , to niech zjedzą i guziki  :)  -Kupiłem tego typa 1.Dzięki kolego za pomoc.Jak zegarek przyjdzie to wkleję  zdjęcia w NABYTKI

No pewnie!!! warto było - nawet zostawić na razie tak jak jest a co tam

Ja naprzykład mam takie w którym ktos podmienił (pewnie podczas jakiejś naprawy) mostek balansu widać inny szlif - mógłbym zamienic na taki żeby pasował ale mam świadomośc że ktoś to zrobił dawno temu i dla mnie taki jest bardziej oryginalny niż gdybym go podmienił na właściwy - skąd wiem że dawno temu?? ponieważ wiekszośc kupowanych było na starociach w stanie bardzo

umęczonym często tylko brudne wiadomo było ze nikt tam nie grzebał od 1000lat

 

Zmieniłem w twoim poscie smutek na uśmiech ;)

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już po sprzedaży czy też licytacji, mogę zapytać czy wart był 230zł?Chociaż info na priv z hasłem mało/dużo?Jeśli nie to zrozumiem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Panie i Panowie - zerknijcie proszę na tę Zarię. Coś mi nie ,,pasi", ale nie wiem co... :blink:  pewnie potrzebny będzie jakiś przeszczep - pytanie tylko czego??? 

 

post-67549-0-58409900-1390904760_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koronka jest w innym kolorze niż koperta i wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Moim zdaniem koronka jest w innym kolorze niż koperta i wskazówki.

 

Może na zdjęciu tego nie widać i powinnam od razu napisać, że koperta ma kolor różowo-złoty natomiast indeksy, wskazówki i koronka złote.

Możliwe, że to koperta do wymiany???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, ale od razu zaznaczę, że mogę się mylić przedstawiona Zaria jest oryginalna, ale koperty nie jestem pewien, nie jest złocona tylko najpewniej aluminiowa w kolorze miedzi. Mam kilka aluminiowców i koronka jest jedynie pozłacana, bo gdyby była z "amelinium" to by była nie trwała, no i nie wiem jak z malowaniem - ponoć się nie da :)

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na zdjęciu tego nie widać i powinnam od razu napisać, że koperta ma kolor różowo-złoty natomiast indeksy, wskazówki i koronka złote.

Możliwe, że to koperta do wymiany???

Koperta jest prawdopodobnie mosiężna i pozbawiona warstwy złocenia

 

 

Ed.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3914745112

 

Możliwe że wystarczy wymiana balansu aby to cudo chodziło? Mam taką nową kopertę i tarczę, brak mi tylko jednej złotej wskazówki godzinowej.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na oryginał, to po prostu damka amfibii. Wskazówki, koperta, tarcza oryginał, a co do ceny to nie przepłaciłeś.

Amfibia - myślałem, że to komandir, dzięki za odpowiedź

A orientuje się ktoś  jaka szerokość paska wchodzi do tej kruszyny ?  bo dopiero idzie do mnie zegarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia - myślałem, że to komandir, dzięki za odpowiedź

A orientuje się ktoś  jaka szerokość paska wchodzi do tej kruszyny ?  bo dopiero idzie do mnie zegarek

Nie dam sobie ręki uciąć, ale 16 lu 18 mm. Miałem, ale sprzałem i teraz żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam sobie ręki uciąć, ale 16 lu 18 mm. Miałem, ale sprzałem i teraz żałuję.

Hmm zobaczę czy mi się spodoba, jak nie podejdzie to odstąpię komuś na forum :rolleyes:

 

Dzięki za odpowiedź

Edytowane przez watanabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Panie i Panowie - zerknijcie proszę na tę Zarię. Coś mi nie ,,pasi", ale nie wiem co... :blink:  pewnie potrzebny będzie jakiś przeszczep - pytanie tylko czego??? 

Wszystko z nią dobrze!

Jedynie powinien być sekundnik ze strzałką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Wszystko z nią dobrze!

Jedynie powinien być sekundnik ze strzałką. 

 

Ma :) microstrzałka, ale strzałka ;)

 

widzę podobną na tablicy i ona ma inną kopertę... inny kształt koperty i kolor na całości spójny... stąd moje wątpliwości, czy z moją wszystko ok.

 

http://tablica.pl/oferta/zegarek-damski-zaria-CID87-ID2buKF.html#70fe81854e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do tego osobnika, nie mogłem znaleźć takiego w googlach,a po wyszukiwaniu obrazu znalazło mi tylko tą samą sztukę od tego samego gościa tylko wystawioną na ebayu. Warto?

 

http://allegro.pl/poljot-16-jewels-zsrr-sprawny-i3904709595.html

Tarcza warszawska - czyli zamiennik. Dlatego nie znalazłeś.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scooby666

Dziękuję ślicznie za odpowiedź, bo długo szukałem i nic nie wychodziło. Czyli nie ma co się interesować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma :) microstrzałka, ale strzałka ;)

 

widzę podobną na tablicy i ona ma inną kopertę... inny kształt koperty i kolor na całości spójny... stąd moje wątpliwości, czy z moją wszystko ok.

 

http://tablica.pl/oferta/zegarek-damski-zaria-CID87-ID2buKF.html#70fe81854e

W katalogach były zarie w anodowanych kopertach więc może być tak że i jedna i druga są takie jak powinny być.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o kształt kopert to moim zdaniem obie koperty są właściwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie mieli mnóstwo wzorów kopert. Poza tym nie sądzę, aby ktoś robił frankena damkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

 

A orientuje się ktoś  jaka szerokość paska wchodzi do tej kruszyny ?  bo dopiero idzie do mnie zegarek

18 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Dzięki Panowie :) przekonaliście mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.