Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Triptical

Pokażmy swoje Recrafty

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem na CW właśnie. Nie wiem czy to "był deal of the day". zobaczyłem że jest to wersja "J' i kliknąłem :)

Przyszedł w 6 dni. Cena (płaciłem w funtach) 128 + 36 myto = 164 * 4.85 wychodzi około 795 peelenów.

 

 

Zdaje się że L2L to 41mm jedynie i robi to potężną różnicę w ogólnym odbiorze zegarka. Wydaje się o wiele mniejszy niż zegarki o średnicy 42mm - dziwna sprawa.

Nie ukrywam że pierwsze wrażenie było: "pójdzie do ludzi" :)

Ma naturalnie rozjechane indeksy na kilku godzinach (jak to Seiko), ale nie kłuje to po oczach za bardzo.

Tarcza w słońcu jest piękna jak pupa J Lo. Dzisiaj założyłem go na cały dzień. Jak nie dojdziemy do porozumienia to wyląduje na zatoce.

idzie na sprzedaż czy zostaje :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie na sprzedaż czy zostaje :) ?

Dogadaliśmy się. Zostaje na razie. Dam znać jak zmienię zdanie.

Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobry wybór

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja  :D

post-94779-0-97294300-1528134449_thumb.jpg

 

Pomysł z Japonii, zrealizowany w Malezji a zakupiony w USA, hehe. Dziś dotarł.

Faktycznie fabryczny pasek do bani. Mam nadzieję, że w krótkim czasie ubiorę Recrafta w bardziej cywilizowany pasek od forumowego Kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recraft w błękicie, graty

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Poczekajmy na pasek na razie piękny jest tylko na 50% :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest drugi SNKN37 na forum. Graty!!!

Hmmm. Widziałem kilka zdjęć na forum, więc sądziłem że jest ich więcej w rękach Kolegów. 11 dni podróży i dotarł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Widziałem kilka zdjęć na forum, więc sądziłem że jest ich więcej w rękach Kolegów.

Ja już nie mam, czyli zostaje Twój i z tego co tu widać to kolega Urbanator objawił swoją 37'ke.


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info i pozdrawiam wszystkich Kolegów od Recraftów  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mam i ja  :D

attachicon.gif20180604_164627.jpg50.jpg

 

Pomysł z Japonii, zrealizowany w Malezji a zakupiony w USA, hehe. Dziś dotarł.

Faktycznie fabryczny pasek do bani. Mam nadzieję, że w krótkim czasie ubiorę Recrafta w bardziej cywilizowany pasek od forumowego Kolegi.

Gratki, niech się nosi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łezka się kręci w oku jak się na niego patrzę ..a może jednak było nie sprzedawać ? :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki, niech się nosi  :)

Gracias Fidelio  :)

łezka się kręci w oku jak się na niego patrzę ..a może jednak było nie sprzedawać ? :)

Nikt nie mówi, że ponownie nie możesz nabyć, hehe. IMO dobra cena na Jomashop i trochę zdziwiony jestem bo bez żadnych opłat celno - podatkowych przyszedł. Może przez to, że to mój pierwszy zakup w USA.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO z Recraftami jest tylko jeden problem... Niestety, z mojej perspektywy zasadniczy, czego dowiodły moje osobiste doświadczenia z SNKM97... Są dla mnie co do zasady za duże  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO z Recraftami jest tylko jeden problem... Niestety, z mojej perspektywy zasadniczy, czego dowiodły moje osobiste doświadczenia z SNKM97... Są dla mnie co do zasady za duże  :wacko:

 

Fidelio, jeżeli ci się podobają SRPC to sprawdź organoleptycznie. Będziesz zaskoczony jak mały może być zegarek o średnicy 44mm


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO z Recraftami jest tylko jeden problem... Niestety, z mojej perspektywy zasadniczy, czego dowiodły moje osobiste doświadczenia z SNKM97... Są dla mnie co do zasady za duże  :wacko:

A widzisz, ze mną znowu odwrotny problem, bo mimo przeciętnego nadgarstka (18,5) podobają mi się większe zegarki i takich szukam. SNKN37 z wymiarami prawie 44mm jest akurat. Dobrze leży na ręku, nie przeszkadza. Mam większe zegarki i dopiero koło 46mm zaczynają być dla mnie odczuwalne i co muszę przyznać czasem przeszkadzają. W przypadku tego Recrafta nie dość, że chyba największy z nich to jeszcze w moim guście wizualno - kolorystycznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fidelio, jeżeli ci się podobają SRPC to sprawdź organoleptycznie. Będziesz zaskoczony jak mały może być zegarek o średnicy 44mm

Teraz doszedł też jeszcze jeden problem. Kiedy decydowałem się na SNKM97, to był to wówczas jeden z 3-4 zegarków, jakie miałem w swojej kolekcji. Dziś tych zegarków jest 10/11 i jest problem z ich noszeniem... Nie zmienia to jednak mojej generalnej oceny tej linii, którą uważam za jedną z najbardziej interesujących w całej ofercie Seiko. Fajnie, że w tej linii występują odważne oraz bardzo ciekawe zestawienia kolorystyczne  :D

A widzisz, ze mną znowu odwrotny problem, bo mimo przeciętnego nadgarstka (18,5) podobają mi się większe zegarki i takich szukam. SNKN37 z wymiarami prawie 44mm jest akurat. Dobrze leży na ręku, nie przeszkadza. Mam większe zegarki i dopiero koło 46mm zaczynają być dla mnie odczuwalne i co muszę przyznać czasem przeszkadzają. W przypadku tego Recrafta nie dość, że chyba największy z nich to jeszcze w moim guście wizualno - kolorystycznym.

Ja pracuję nad tym, by nie przekraczać 40-41 mm średnicy...  Nie zawsze jednak to się udaje  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą linię Recraft można smiało określić mianem: "Get The Funk Out"

Z tym mi się kojarzą. Lata 70-80 i klimaty disco funky, marihuana, kokaina  :) :) :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dlatego właśnie to są takie fajne zegarki  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz doszedł też jeszcze jeden problem. Kiedy decydowałem się na SNKM97, to był to wówczas jeden z 3-4 zegarków, jakie miałem w swojej kolekcji. Dziś tych zegarków jest 10/11 i jest problem z ich noszeniem... Nie zmienia to jednak mojej generalnej oceny tej linii, którą uważam za jedną z najbardziej interesujących w całej ofercie Seiko. Fajnie, że w tej linii występują odważne oraz bardzo ciekawe zestawienia kolorystyczne  :D

Ja pracuję nad tym, by nie przekraczać 40-41 mm średnicy...  Nie zawsze jednak to się udaje  ;)

Ja uznałem, po metodach organoleptycznych, że 44mm to jest w sam raz. Tak na luzie jako EDC. Oczywiście do garnituru mam 40mm a nawet z tego co pamiętam 37mm lub nawet 35mm Longines vintage, tyle że on jest jak dla mnie za mały w obecnych czasach. I chyba tylko dlatego tak rzadko gości na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zaśmiecać tematu jednym zegarkiem ale taki żarcik sytuacyjny. Próbowałem dziś uchwycić Seiko Recraft w jego naturalnym środowisku... :D (tak wiem słabe światło było)

 

 

post-94779-0-26155400-1528225968_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny zestaw ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sashimi - przestań wstawiać zdjęcia tej 37'ki bo bede musiał ja odpkupić :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Green23e55b6cd2ce9db0c6f6ce4604503cca.jpg

 

Wysłane z mojego 6055P przy użyciu Tapatalka


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Green Lantern ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.