Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Triptical

Użytkownik
 • Content Count

  1,310
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Triptical last won the day on February 11 2020

Triptical had the most liked content!

Community Reputation

2,303 Guru zegarmistrzostwa

About Triptical

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dorset (sercem zawsze we Wrocławiu)

Recent Profile Visitors

601 profile views
 1. Ładna sztuka Michał. Nowość ? Może go na pasek skoro endlinki tak lekko nie teges?
 2. Czasami "głupie i głuche" dzwięki wydają uszkodzone/poluzowane/zużyte stery, czyli łożyska w główce ramy.
 3. ...no tak to niestety bywa, że im drożej tym bardzo często lepiej Jakbyś podał jakieś linki, to na pewno byłoby łatwiej i szybciej pomóc.
 4. Piąteczek 13-go Miłego weekendu
 5. Po pierwsze primo: Czy pytasz forumowiczów co ci się podoba i co masz nosić? Nie rób tego, bo kupujesz dla siebie i nawet jakby ktokolwiek miał się śmiać, ...so fucking what? Po primo numer dwa: Jeżeli masz ochotę na żółty metal koperty, to kup sobie brąziaka (o ile nie masz). Będzie się starzał razem z tobą i będzie mniej cygański niż złote PVD.
 6. Koszula w plecaku. Dojdziesz i zmienisz na suchą. Poza tym, koszula będzie mokra przez pierwszy okres. Później będzie mokra tylko wtedy jak dociśniesz mocniej.
 7. Ja użwyam roweru jako środka komunikacji. Jeżdżę do pracy 15km, z sumą podjazdów około 90-100m w jedną stronę. Zaproponowałbym coś w typie roweru który pokazał kolega @satanic Skoro jest płasko to to będzie świetnym zakupem. Czyli rower na 28 calowych kołach z nieco grubszą oponka niż szosa, z jednym blatem na korbie, z dobrym osprzętem. Raczej lekki, sympatyczny rowerek. Nie kupuj elektryka. Drogi, cięższy i skoro jest płasko to mało jest sensu w kupnie elektryka, a co najważniejsze to szybciej odczujesz zdrowotne efekty pedałowania na zwykłym rowerze.
 8. A gdzie taki fajny dwuczęściowy perlon kolega nabył?
 9. ...i fizjonomii: pojemność płuc, wielkosć dziurek w nosie i obwód łydek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.