Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

UpływCzasu

Używany Diver do 3 tyś. Davosa, Longines, Oris?

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje wyboru, jaki konkretnie egzemplarz? Rozumiem ze używany? Ja kupiłem kilka dni temu Hydroconquesta ale Oris również mi się podobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze i tak i nie :D bo nie równo w 3 tysiach, ale z groszem z tym, że jak mówiłem te kilka dyszek dorzucić mogłem. Ale póki co jestem zadowolony bo ma dojść full komplet, stan ocenie jak dojdzie, na zdj. cudo a w realu? kto wie sprawdzimy :)

 

Tak jak w temacie używka (lekko ponad rok) a model o ile dobrze pamiętam to 733 7653 4159 RS, myślałem o Longinesie bo to solidna firma, ale sporo poczytałem i zniechęciły mnie do tego modelu komentarze na różnych forach :/ Ale i tak mi się podoba, może kiedyś kupię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że oris to dobry wybór. Chociaż jako miłośnik tej marki nie jestem obiektywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.