Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

goral_

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1392
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1894 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Białystok

Ostatnie wizyty

1937 wyświetleń profilu
  1. Wcale nie zamierzam Cię przekonywać do tej CZeszki. Chodziło mi o to, że porównywanie rewolweru do pistoletu nie ma sensu. Każda z tych jednostek ma plusy i minusy. Rewolwer czasem ma przewagę, ale np.TOZ w strzelaniu tarczowym będzie skuteczniejszy.
  2. Jeśli już się licytujemy, to wolę pistolet jednostrzałowy z konkurencji PD1 /jako tarczowy/
  3. goral_

    Nóż

    Mogę to ogaenąć, po koleżeńsku jeśli sam sobie nie poradzisz.
  4. Zawsze można nad chwytem popracować...
  5. goral_

    Motocykle

    Czy ktoś z Was wymieniał licznik w motocyklu? Jakie są procedury?
  6. Ogarnę osiołka i przyjeżdżam!
  7. goral_

    Motocykle

    Współczuję i życzę zdrowia
  8. mó mail : [email protected]

    przyślij dane do bankomatu inpost, nr tel, mail i wyśleę te spodnie, jeśli się spodobają rozliczymy się, jeśli nie to odeślesz. Pozdrawiam. Ignacy

  9. goral_

    Motocykle

    Chcesz skórzane? Nówki.
  10. goral_

    Motocykle

    Chyba pora wybrać klub....
  11. goral_

    Nóż

    Jeden z moich ulubionych pizdryków:
  12. Wtrącę nie na temat. Nie mówię o pistoletach sportowych, lecz wojskowych. Strzelałem z różnych, na zawodach i poza, Mój rekord życiowy mam z P38. A drugi w kolejności z P64, trzeci z CZ75. Tarcza nr 4, 25m, 10 strzałów. Stojąc z jednej ręki. Kolejno : 93, 91, 90. Nigdy z glocka nie osiągnąłem 90.
  13. goral_

    Walka o polszczyznę

    A coś nie z gramatyki? w Konstytucji stanowisko to Prezydent, czy pan prezydent? To jak mówić o nim, a jak do niego?
  14. Lekie pistolety, przy tym samym naboju mają większy odrzut, niż ciężkie.... Glock ma beznadziejny spust, gdyż strela z niewpełni napiętego bijnika. Ja jestem dinozaurem i lubię jak pistolet ma kurek, najlepiej zewnętrzny.
  15. O gustach się nie dyskutuje...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.