Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
SzymonJestem

Pierwszy poważny portfel :D

Recommended Posts

Polecam portfel typu slim. O wiele wieksza wygoda, nic nie będzie Ci się wybrzuszało w kieszeni.Dobrej jakości portfele ma Pierre Cardin. W sklepach w sieci możesz dostać je za mniej niż 100 zł. Wybór koloru to kwestia gustu, mi jednak podobają sie w brązie:

https://sklep-torebki.pl/galanteria-m/portfele.html

p300s.jpg

Jeśli chodzi o samo Zalando lounge to moim zdaniem jest przereklamowane.  Oglądałem sobie ostatnio co tam mieli i ceny z kosmosu. Firmy mi nieznane. 

Edited by arbito

jesli moglbys zrezygnowac miejsca na monety w portfelu to zdecydwanie polecam portfel, ktory juz sam uzywam od paru lat i jest mega wygodny, stylowy, pomiesci karty i banknoty - exentri zobacz sobie w necie. Niestety bedziesz musial lekko bardziej nadszaprnac budzet ale naprawde warto. 

Interesowałem się kiedyś tym portfelem więc pozwolę sobie podpiąć się do tematu - jak jest z jego wielkością? Sam używam jedynie cardholdera w którym mam najważniejsze dokumenty, karty płatnicze i ewentualnie jakieś papierkowe w razie co. Natomiast większy portfel z dokumentami noszę w torbie - pytanie moje, czy wymieniony przez Ciebie portfel zmieściłby się do przedniej kieszeni spodni bez jej "wypychania"? Poszukuje fajnej alternatywy - z góry dzięki za pomoc.

Teraz używam Ochnika i jest OK. z Pierre Cardin mam złe wspomnienia - chyba w dwóch odrywała się podszewka :-/ 

IMO lepsze są Samosonite'y, ale też kosztują trochę więcej. 

W moich portfelach zawsze mi przeszkadzał rozmiar (w marynarce jakbym miał lewą pierś miseczka "C", a w spodniach to tylko w tylnej kieszeni, więc pośladek jak u Kim Kardashian), wiec mój następny portfel to będzie ten (trochę ponad rozważany budżet):  http://tomaszmiler.com/portfelbezpodszewki.html  

Plus mit jak to pan Miller sobie zaprojektował znany wzór ;)

No i kupiony ;) Ochnik, 160 zł po rabacie wyszło 130 Czyli tylko o jakąś 1/3 budżetu przekroczylem Fajny, jestem zadowolony! d39d36eda5fe89607bddf2b63c0ccac9.jpg27c79e4369f610ea6ceadc44b45b1318.jpg

Tak wiem, lubię dziadkowate rzeczy :D

Edited by SzymonJestem

Wygląda jak po 5 latach niezłej tyrki, ale najważniejsze że Tobie się podoba ;)

Edited by obidobi

Wygląda jak po 5 latach niezłej tyrki, ale najważniejsze że Tobie się podoba ;)

Garbowany roślinnie to przez to, moim zdaniem wygląda fajnie :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edited by SzymonJestem