Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TheKubizz

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

356 profile views
 1. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 2. Takiego udało się ustrzelić! Jeżeli kolega jest na forum - dzieki za transakcje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 3. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 4. Rzeczywiście tarcza mocno ściśnięta - głównie aspekt cenowy kusi ale obawiam się, że półśrodki kończą się na dalszym dążeniu do tego głównego celu . Dzięki za podrzucenie linku - przejrzę sobie i się poedukuję i na bank częściej będę bywał w temacie!
 5. A reduced jest szansa gdzieś przymierzyć? Czy przy nadgarstku ok. 19-20cm jest sens sobie w ogóle głowę zaprzątać? Dzięki!
 6. Panowie czy można gdzieś w Warszawie poza Arkadią się przymierzyć do Moona i wersji Reduced? Jestem ciekaw jak będą na ręce wyglądały obie wersję. Chodzą za mną długo a zakup raczej z tych "wyczekanych" .
 7. Torpeda, którą myślę, że już można nazwać klasykiem . Świetna kolorystyka.
 8. Podłączam się pod pytanko - też choruję na kostkę i rozważam kilka opcji.
 9. Ponoć na chodzie - oczywiście w grę wchodzi jedynie odbiór osobisty więc i tak sam się upewnię . Cena zdaje się być atrakcyjna.
 10. Dziękuję za informację - znasz może numer referencyjny - chciałbym zerknąć na necie jak tam się kształtuje sprawa z nimi .
 11. Hej! Natrafiłem na ciekawą omegą - jednak moja zerowa wiedz o vintage, w szczególności omegach nie daje mi żadnej pewności czy to rzeczywiście dobry strzał. Dziękuję za wszelkie informację. Staram się o zdjęcia dekielka - wrzucę jak tylko otrzymam.
 12. No i w końcu do mnie dotarła! Jestem bardzo miło zaskoczony jakością wykonania, na prawdę się nie spodziewałem! Aktualnie na łapce na meshu, wygląda OBŁĘDNIE!
 13. Mi również bardziej niebieski podchodzi, niestety się spóźniłem jakieś 30 minut. Trzeba czekać na rynek wtórny no i przygotować się na wzrost $ zapewne.
 14. Sam miałem podobny dylemat - lubię mieć datownik pod ręką ale jednak bardziej podobała mi się wersja bez. Finalnie zdecydowałem się na funkcjonalność i nie żałuję, koperta się mocno nie rysuje, zegarek mam na łapie 3-4 razy w tygodniu i jakoś specjalnie się z nim nie obchodzę. Generalnie polecam pomierzyć przed, bo każdy z nich według mnie daje inne odczucie na nadgarstku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.