Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TheKubizz

Użytkownik
 • Content Count

  139
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

371 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

651 profile views
 1. Zapraszam do rozmów
 2. Nowa cena 3100! Zapraszam.
 3. Cena: 10 500 / możliwe wymiany z dopłatami w obie strony.
 4. Cześć! Posiadam na sprzedaż Omegę De Ville Prestige zakupioną w PL salonie Omegi (plac trzech krzyży) w roku 2018. Piękna wersja z białą tarczą i indeksami w kolorze różowego złota. Rozmiar to 39,5mm przy 10,1 mm grubości. W zestawie oryginalne pasek (stan paska oceniam 6/10 - da radę na nim nosić ale dobrze byłoby do jakiegoś pasekmejkera się udać), pełna dokumentacja wraz z paragonem, duży box drewniany, karty... Stan zegarka określam na 7/10 widać włosowate, płytkie rysy na deklu i uszach. Szkło jest czyste, bezel również. Zegarek trzyma czas i nie ma z nim żadnych problemów natury technicznej. Nie był polerowany, nic w nim nie było robione. Jestem drugim właścicielem zegarka - miał być na "eleganckie" wyjścia ale... jakoś wyjść brakuje. Cena: 11 300 zł / możliwe wymiany na coś bardziej sportowego. Odbiór jedynie osobisty Warszawa / Olsztyn. W razie pytań piszcie .
 5. Cześć! Posiadam na sprzedaż Tag Heure 2000 z lat 90 w bardzo dobrym stanie. Dodatkowo jest to wersje z logotypem Heure bardzo rzadko występująca z moich obserwacji. Zegarek wielkości 38mm więc stosunkowo duży jak na vintage tagi 2000. W zestawie również pudło - nie mam pewności czy jest od konkretnie tego modelu. Po pudełku czuć już ząb czasu (łuszcząca się farba). Stan zegarka określam jako 8/10 nie dostrzegłem rys, starałem się to pokazać na zdjęciach w razie potrzeby doślę większą ilość. Cena: 3 300 zł Odbiór osobisty Warszawa / Olsztyn. W razie pytań piszcie .
 6. Cześć! Posiadam na sprzedaż Balticusa wersję czarną gwiezdnego pyłu (42mm). Zegarek u mnie od nowości kupiony zaraz po premierze. W komplecie pełen zestaw, pasek, bransoleta, ogniwa, dokumenty, karta gwarancyjna etc. Stan określam jako 8/10 dostrzegłem pojedyncze ryski na bransolecie w miejscu wysokiego połysku są one ledwo widoczne lecz trzymam się regulaminu. Zegarek noszony bardzo sporadycznie kilkanaście - kilkadziesiąt razy na ręce. Zegarek aktualnie ciężko ustrzelić w tej wersji. Cena: 2 300 zł Odbiór osobisty Warszawa / Olsztyn. W razie pytań piszcie .
 7. Cześć! Posiadam na sprzedaż Timex Q Hodinkee Limited Edition, jestem drugim właścicielem zegarka. Sam zegarek na dłoni dosłownie kilka razy, jest to bardzo fajna, rzadka wersja. W zestawie opakowanie, zawieszki, folie i sam zegarek. Stan określam jako 9/10 nie byłem w stanie dostrzec rys na zegarku. Zegarek stosunkowo ciężko dostępny, aktualnie kilka szt. na ebayu żadnej na chrono. Na rodzimym rynku pojawia się niezwykle rzadko. Cena: 1 500zł. Odbiór jedynie osobisty Warszawa / Olsztyn. W razie pytań piszcie . IMG_1339.HEIC IMG_1340.HEIC IMG_1341.HEIC
 8. Old school - cool [emoji41] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 9. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 10. Tęskno za nim.... Może ktoś chce się pozbyć? T
 11. Ale świetny pasek - na zamówienie czy gdzieś da się dorwać od ręki?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.