Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Boniek88

14 letni zegarek w stanie NOS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stałem się posiadaczem okazjonalnie kupionego 14 letniego tissota seastar II automatic. Zegarek przez 14 lat przeleżał w pudle i nie był dotykany. Ot tak nie pasował poprzedniemu właścicielowi. Mam pytanie czy taki zegarek wymaga konserwacji zegarmistrzowskiej przed założeniem na łapę? Nie znam się na tym i nie wiem czy po prostu smar nie zaschnął. Mogę go założyć i posturiowac jego poprawność czy raczej id razu zanieść do zegarmistrza na konserwację? Zegarek kosztował mnie 400 zł więc wydaje mi się że to był dobry zakup. Kwestia ile do niego trzeba dołożyć żeby jak najdłużej się nim cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konserwacja to pierwsze co musisz zrobić w tym zegarku.

Zapłacisz w granicach 300 zł zależy od fachowca i rejonu kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podzwonilem do kilku zegarmistrzów i faktycznie ceny wahają się w granicach 200-250 zlotych

Mam tylko nadzieję że nie przepłaciłem bo zegarek jest faktycznie w stanie idealnym jeszcze z oryginalna folia na deklu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz

ale raczej nie przeplaciles


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz

ale raczej nie przeplaciles

 

Chyba że to  :ph34r:  FAKE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do niego wszystko wraz ze sporym pudłem wydanym na 150 lecie firmy gwarancją itp. Nie odbiega wyglądem od tych które oglądałem. Jutro podeśle fotki. Na razie incognito przed żoną bo jeszcze nie wie:) Sporo tego ostatnio kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego raczej nie podrabia szczególnie w takiej kopercie. Bicolory wyszły dawno z mody, jedyny ewenement to jeszcze Rolex.

Mizerna eta 2846 pewnie bez stop sekundy bo były dwie wersje,z budżetowym antywstrzasowym nie incablock.

Do tego 21600 w tym wykonaniu mówi o kiepskiej dokladnosci. Nie wszystko co starsze jest godne zainteresowania. Tissot miał kilka bardzo dobrych modeli ale ten nawet nie leżał obok nich. Jeśli się podoba to spoko.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego raczej nie podrabia szczególnie w takiej kopercie. Bicolory wyszły dawno z mody, jedyny ewenement to jeszcze Rolex.

Mizerna eta 2846 pewnie bez stop sekundy bo były dwie wersje,z budżetowym antywstrzasowym nie incablock.

Do tego 21600 w tym wykonaniu mówi o kiepskiej dokladnosci. Nie wszystko co starsze jest godne zainteresowania. Tissot miał kilka bardzo dobrych modeli ale ten nawet nie leżał obok nich. Jeśli się podoba to spoko.

Trafiłeś w sedno. Spodobał się i do tego w idealnym stanie.

Zmienię tylko bransoletę na ładny czarny pasek i będzie miodzio do eleganckiego ubioru.

Jeżeli możesz to poleć jakis leciwy model tissota warty zainteresowania bo szukam czegoś takiego w rozmiarze ok 38-40 mm b/k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecenie nic nie daje, jeśli naprawdę chcesz to sam się zainteresujesz, poszukasz upolujesz. Jeśli brak zapału i czasu to i tak nie będziesz zadowolony, stąd propozycje wszelkie są bez sensu.

Kolejna sprawa to klub milosnikow, więc bądź miłośnikiem, ponoć nigdy nie jest za późno na wiedzę :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś w sedno. Spodobał się i do tego w idealnym stanie

I tej wersji należy się trzymać :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.