Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tasix95

Dzieki skorzystam z allegro :D

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Wyczyscilem z grubsza rysy w giezie  :) na dekielku bylo ich najwiecej.

 

 

przed

 

giez222_zps9e5b0636.jpg

 

po

 

giez229_zpsf1330be6.jpg

 

 

Jak widac literka G oraz napis GIEZ nie sa juz matowe, ale jak dla mnie efekt koncowy jest zadowalajacy.

 

 

giez228_zps097facda.jpg

Edytowane przez 0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrloren

Mam pytanko.Mam gw-m5600.niestety,szybka troche porysowana.czy można ją wypolerować?Zegarmistrz powiedział,że szkiełek akrylowych sie nie poleruje.Ale w serwisie  gsm,polecili mi preparat do polerowania wyswietlaczy w telefonach.więc prosze o rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Mam gw-m5600.niestety,szybka troche porysowana.czy można ją wypolerować?Zegarmistrz powiedział,że szkiełek akrylowych sie nie poleruje.Ale w serwisie  gsm,polecili mi preparat do polerowania wyswietlaczy w telefonach.więc prosze o rade

 

bzdure ci wcisnął pan od wymiany bateryjek w łoczach..kazda powierzchnia akrylowa moze byc polerowana, możesz użyć do tego pasty do polerowania protez dentystycznych /protezy są z akrylu/ lub pasty do polerowania złota /kolor popielaty/ lub ten preparat do wyświetlaczy, z tym że tego ostatniego nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.1, super wyszło. Czym to robiłeś?

 

Czasem żałuję, że sprzedałem swojego 1100. Później miałem też okazję wymienić G-1200D na ten właśnie model, ale wtedy po namyśle stwierdziłem, że jednak dwa tak podobne zegarki to dla mnie za dużo. Teraz jestem innego zdania, mógłbym mieć obydwa - fajna parka by to była.  :rolleyes:

 

Jeśli chodzi o zegarkowe hobby to niczego tak nie żałuję jak niewykorzystanej okazji kupna GS-1050, kiedy w mywatcheshub były za mniej niż 600 zł.  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

0.1, super wyszło. Czym to robiłeś?

 

Czasem żałuję, że sprzedałem swojego 1100. Później miałem też okazję wymienić G-1200D na ten właśnie model, ale wtedy po namyśle stwierdziłem, że jednak dwa tak podobne zegarki to dla mnie za dużo. Teraz jestem innego zdania, mógłbym mieć obydwa - fajna parka by to była.  :rolleyes:

 

Jeśli chodzi o zegarkowe hobby to niczego tak nie żałuję jak niewykorzystanej okazji kupna GS-1050, kiedy w mywatcheshub były za mniej niż 600 zł.  :(

 

Dzieki :)

Kiedys mialem ochote wymienic 1100 na 1200m i jak bym sie uparl to bym go juz mial, ale mam juz tak dlugo 1100, ze to bez znaczenia :) a on nadal sprawia mi radoche, z nim mozna wszystko... .

 

0.1, cape cod? Fajnie wyszło. ;)

 

Tak :)

Dzieki

Edytowane przez 0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do mojego g8900sh można dokupić inny kolor obudowy i pasek? :-D

 

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziekuje:-) lecz czy można gdzieś podejrzeć jakie są dostępne?

 

Wysłane z mojego LG-P875 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Teraz widze ze nie wrzucilem zdjecia mojego pierwszego G shocka wiec musze to nadrobic ;)post-68108-1397849503,4395_thumb.jpg W planach kolejny bialy moze taki prezent na wielkanoc ;)

 

 

Model to gd100bw 1

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tasix95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziekuje:-) lecz czy można gdzieś podejrzeć jakie są dostępne?

To nie jest sklep, więc nie ma takiej możliwości. Dostępne są wszystkie części, które da się zamówić u producenta, niektóre mają też na miejscu. Musisz po prostu zapytać o bezel do konkretnej wersji tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez kulabambula

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Jakiś rok temu kupowalem u nich poprzez allegro edifice bo mieli najtańsza ofertę na model który mnie interesowała. Po dziś dzień jestem z tego zakupu bardzo zadowolony.  Spokojnje moge polecić ten sklep. Dostalem 3 letnia gwarancje która mogę zrealizować co prawda jedynie u nich w razie czego ale zegareczek otrzymalem 100% oryginalny sprawny w orginalnym opakowaniu z wszystkimi papierkami casio.

Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wiecie coś o tym powyżej  zegarku  G-SHOCK jest  jakiś inny niż wszystkie G , :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

$_35.JPG?set_id=880000500FNO I TAKIE COŚ   W TYM KOLORZE  na naszym rynku  ?

             CASIO    GW- M850     ciekawe ile takich sikorów jest na łapkach oczywiście w białym kolorze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 900 ke z tej serii. Solidny zegar.

 

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIEM BO MAM takiego jak na fotce  używam go dopiero pare miesięcy  zero rys ,,,,,,   wrecz samo zadowolenie tylko mnie ciekawiło czy ktoś posiada  MTG M 900 bo to nowa seria albo inaczej odnowiona stara ale nigdzie nie mogę znależc coś o tym sikorze  czy o starszych wersjach  hym a szukałem dobrze  ,czyżby trafiona nisza  i można się pochwalić orginalnością równą limitowanym wersją  na naszym ubogim rynku ,,obym sie   mylił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

casioMTG-M900DA-8CR-1.jpgCASIO  MTG M900 DA 

                                                                TROCHĘ męczę temat   ale warto bo ,warto go poznać.

                                                                   

                                                                prostota i czytelnośc  dokładnośc i wytrzymałośc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.