Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam ww zalety.

 

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

casioMTG-M900DA-8CR-1.jpgCASIO  MTG M900 DA 

                                                                TROCHĘ męczę temat   ale warto bo ,warto go poznać.

                                                                   

                                                                prostota i czytelnośc  dokładnośc i wytrzymałośc

On jest plastikowy czy z szajsmetalu?


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Jak dlugo mozna trzymac g shocka calkowicie zanurzonego w wodzie ? Jest to tak jak z telefonami ze nie dluzej niz 30 min czy nie ma ograniczen ?

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plastik fantastik :)

No tak... ;)

 

Jak dlugo mozna trzymac g shocka calkowicie zanurzonego w wodzie ? Jest to tak jak z telefonami ze nie dluzej niz 30 min czy nie ma ograniczen ?

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Ale Ty wiesz, że G-shock ma 200m WR?


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

Wiem ale ktos mi mowil ze mozna go trzymac calkowice zanurzonego tylko 30 min dlatego tylko pytam :)

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrloren

kiedyś chcialem zmierzyć temperaturę wody.umocowałem ryska wna dnie rzeki,w nurcie .potem zjąłem sie czyms innym.w sume przelżał ok.2 godzin na głębokosci  ok.1,5 m,w nurcie,przywiązany linką.temperature zmierzył.i nic mu nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasix95

To powiedz mu, że on też ma przebłyski rozumu co 30 minut. :P

Z checia mu to przekaze ;)

 

 

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

kiedyś chcialem zmierzyć temperaturę wody.umocowałem ryska wna dnie rzeki,w nurcie .potem zjąłem sie czyms innym.w sume przelżał ok.2 godzin na głębokosci  ok.1,5 m,w nurcie,przywiązany linką.temperature zmierzył.i nic mu nie było

 

to rzeczywiscie niesamowita historia, cud ze mu sie nic nie stalo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest plastikowy czy z szajsmetalu?

 to nie jest zegarek  a super odmierzacz czasu zrobiony z kauczuko- plastu i metalu wagę ma  jak cięzarówka i to załadowana do pełna rozbija niejednego g-shocka ot zrobiony z pomysłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wagi do chyba stalowych G-shocków nie przymierzałeś. :P

 

Z pomysłem to może ten G-shock zrobiony, ale ze złym. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne słuszny ten MTG, tylko cena jakby trochę mniej słuszna... ;)

Cena cena - w tej chwili ciężko zaczyna być z dostępnością nowych egzemplarzy. W tej chwili żałuję że nie kupiłem MTG 1030 - tego limited edition. Parę miesięcy temu miałem otwartą aukcje na ebayu za 1100$ i się nie zdecydowałem. Teraz są pojedyncze sztuki w granicach 2000$.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny słuszny MTG to

attachicon.gifuploadfromtaptalk1398184081637.jpg

;)

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

 

NUDNY TEN ZEGAREK  trochę za ciemny  wiem to też MTG ale cyfrowe są o niebo ciekawsze  ,,,,,,,,,,,,Na wskazówkach fajnie mieć oceanusa  ma swój styl ,,,,,,,,g shock na wakazówkach to jak rajdowe auto z przyczepą  ......!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g shock na wakazówkach to jak rajdowe auto z przyczepą  ......!!!

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny słuszny MTG to

attachicon.gifuploadfromtaptalk1398184081637.jpg

;)

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

                                               TO      JEST     BUDZIK   I MA CO TRZEBA mrg8100g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

 W starszych wersjach g shock nie było tucza i się pierniczyły godziny w nowych jest podobnie ale jak wiadomo w 55 minucie każdej godziny jest kalibracja czasu czego niema w zwykłym cyfrowym budziku bo najzwyklej czas ma zawsze dobry  dlatego wniosek może być tylko jeden NAJLEPSZY G SHOCK TO CYFROWY bo zawsze masz dokładny czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

redlum..czy on jest caly metalowy?? czy koperta jest z plastiku?

-ladny jest,ale nie dalbym tyle kaski za kwarca..ale oczywiscie to rzecz indywidualna i nie odbierz tego jako atak z mojej strony

 

swoja droga to bardzo milo ze jest ktos z polski ktory ma przedctawiciela seri  MTG   -   jak to mowia: gratki szmatki :P

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba koledze shift się zaciął. Zegarek całkiem sobie. Jedyne do czego można się przyczepić to brak "pokrętełka".

 

 

Mrovka: z przodu nakładka jest metalowa. Zaś boki są z tworzywa sztucznego. Nie rozkrecałem go jeszcze wiec nie wiem jak to wygląda w srodku.

 

PS widać że koledze z zaciętym shiftem wyścigówki z przyczepami tez się podobają

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez redlum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W starszych wersjach g shock nie było tucza i się pierniczyły godziny w nowych jest podobnie ale jak wiadomo w 55 minucie każdej godziny jest kalibracja czasu czego niema w zwykłym cyfrowym budziku bo najzwyklej czas ma zawsze dobry  dlatego wniosek może być tylko jeden NAJLEPSZY G SHOCK TO CYFROWY bo zawsze masz dokładny czas

Nawet się nie staram zrozumieć, co autor miał na myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie staram zrozumieć, co autor miał na myśli...

Nawet się nie staram zrozumieć ,,,,,,,,,----  tego można się spodziewać  ,,, taka człowieka wola  jak człowiek mysli to go głowa boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dostałem ostatnio G-Shocka model DW-6900, ale bez żadnych dopisków przy 6900, nigdzie na necie nie mogę znaleźć podobnego wzoru owego zegarka, może Wy mi pomożecie i dowiem się, czy są one produkowane, czy może jest to unikat. :D Z góry dziękuję za pomoc. :)
Załączam foto zegarka: btj6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.