Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Idź ze swoim Protrekiem przymierzyć GW-A1100 i porównaj je sobie na żywo.

Rozwiejesz wątpliwości, którego chcesz mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze zobaczyc czy gdzieś na miejscu w mojej okolicy beda mieli bo chetnie bym go zobaczył. A macie jakies sprawdzone sklepy z doba cena..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze zobaczyc czy gdzieś na miejscu w mojej okolicy beda mieli bo chetnie bym go zobaczył. A macie jakies sprawdzone sklepy z doba cena..

Ceny w sklepach są różne ale teraz jest taka konkurencja, że możesz negocjować tak więc nie zawsze tam, gdzie widzisz najniższą cenę kupisz najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-A1100 ma kompas a GW-A1000 w zamian kompasu ma termometr.

Najważniejszą kwestią jest design i który Ci się bardziej podoba.

U mnie z tych dwóch wygrał GW-A1000 ale w wersji D - na czarnej bransolecie.

GW-A1100 jest bardziej sportowy.

 

post-71916-0-16573100-1433959836_thumb.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej szuwar1978 ;-) ja mam GW-A1100 tylko z zielonymi akcentami i jestem mega zadowolony :-)

Bardzo dobrze wykonany zegar, świetnie się prezentuje, polecam jest nietuzinkowy (te niezależne wskazówki-coś pięknego ;-)

 

"Na bransolecie nie jest już taki sportowy" ;-)

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej szuwar1978 ;-) ja mam GW-A1100 tylko z zielonymi akcentami i jestem mega zadowolony :-)

Bardzo dobrze wykonany zegar, świetnie się prezentuje, polecam jest nietuzinkowy (te niezależne wskazówki-coś pięknego ;-)

 

"Na bransolecie nie jest już taki sportowy" ;-)

Nie rozumiem za bardzo tego w cudzysłowiu. Mógłbyś wyjaśnić co masz na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior masz oba???? Jeden i drugi swietnie wyglada ale dla mnie chyba jednak 1100 ... bardziej masywnie wygląda. I dla mnie tylko pasek nie lubie bransolet bo pracuje w klimie i latem przy roznicach temp dosc mocno mi ręce puchna i pasek lepiej mi sie nosi i szybciej moge przepiąc o jedno oczko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior masz oba???? Jeden i drugi swietnie wyglada ale dla mnie chyba jednak 1100 ... bardziej masywnie wygląda. I dla mnie tylko pasek nie lubie bransolet bo pracuje w klimie i latem przy roznicach temp dosc mocno mi ręce puchna i pasek lepiej mi sie nosi i szybciej moge przepiąc o jedno oczko.

Już nie ale miałem przez chwilę oba modele.

Preferuje bransolety a na pasku używam Rangemana i dlatego zrezygnowałem z GW-1100 ale cały czas uważam, że jest bardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ekipa samych G na dziś wygląda tak:

 

post-71916-0-32354800-1433961518_thumb.jpg

 

Szkoda, że nie zatrzymałem tych, co sprzedałem :(

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zle Waldzior ,coś bym mógł na pewno mieć z Twojej kolekcj:)

Lubie stare G i widzę tam ich kilka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna kolekcja, jak dla mnie szczególnie mtg, gw-a1000d i gw-3000. Mtg niestety mocno przekracza mój budżet i żyje bardzo aktywnie więc bał bym się o niego i nosił pięć razy do roku. Za to dwa ostatnie to dobry kompromis między ceną, a prezencją, żeby były tylko bardziej dostępne.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ShoRite powiem Ci, że GDF-100 to fajny zegarek mnie już cieszy trzeci rok.

 

FN4UAxq.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam że casio GW-A1000 też swietnie wyglada ale na korzysć 1100 przemawia szafirowe szkło....

Nic trzeba protreka wystawic jak się uda sprzedać bede myslal wtedy ktorego G wybrac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Waldzior, pozbywasz się monstera?!.. Wygląda na to, że MTG dosyć mocno wypełnił Twoją "wewnętrzną przestrzeń zegarkową". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior, pozbywasz się monstera?!.. Wygląda na to, że MTG dosyć mocno wypełnił Twoją "wewnętrzną przestrzeń zegarkową". :)

Nie ma szans, żebym nosił Monstera przy MTG i Vostoku a trzymać go żeby leżał to bez sensu. Może kupię coś innego do kolekcji.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudny zegarek mam zwykla wersja, która nosze w pracy i uwielbiam go. Też bym chetnie wymienił go na negatywna wersje :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudny zegarek mam zwykla wersja, która nosze w pracy i uwielbiam go. Też bym chetnie wymienił go na negatywna wersje :)

mam nadzieje ze sprawdzi się przy tynkowanku natryskowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G to G wiec sie sprawdzi. Jak by był wiekszy i grubszy to pewnie był by to moj ulubiony G na co dzien a tak jest dobry do pracy bo ze wzgledu na rozmiary nie walne nim nigdzie.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Miałem takiego negatywa i mogę powiedzieć że to jeden z bardziej niedocenionych G-shocków. Ma dużo praktycznych ustawień, głośny alarm, alerty świetlne i pięcio letnią baterię. Rozbudowany timer z ustawieniem co do sekundy i możliwość wyciszenia pikania w określonych godzinach. Dlatego dziwi mnie, że jest taki tani  :o

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.