Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając temat " co nosza znani ludzie" postanowiłem zapytać czy widzieliście kogoś znanego na tzw ściankach w garniaku i g-shocku ?

tak jakoś mi się nasunęło 

Marcelo - Piłkarz Realu Madryt :)

IMG_0270.png

 

Albo ten Jegomość :D

m01.jpg

 

m02.jpg

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dzisiaj gw-a1000fc :)

Pics_Art_10_19_12_06_16.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mogę zrozumieć, że Marcelo jako sportowiec nosi G do garnituru, to ten poniższy przykład jest dla mnie obciachem i oznaką bezguścia :o:blink:

Jakkolwiek by nie kochał G :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ten w środku to chyba ''ciepły'' bo za kolanko lubi złapać :)

Powyżej kolana napięcie rośnie, opór maleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, jeżeli już koniecznie szukać odpowiedniego połączenia, to może z ciachem*? ;)

 

DSC_0354x_zpszjzxrkxe.jpg

 

 

____________________

* ciacho to oczywiście ja :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie odnośnie gwa1000.

Koronka robi pełny obrót jak jest zamknięta tj. nie ma ogranicznika między otwartą a zamkniętą - możemy otworzyć ją kontunuując ruch koronką w prawo a nie wracać w lewo do pozycji otwartej?

 

Druga sprawa, home city dla polski to będzie paris prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paris już wskoczył i synchro się zrobiło na ręku :) Tylko zastanawia mnie ta koronka, nie pamiętam jak było w gwn.

Czy koronka z pozycji zamkniętej normalnie może robić obrót w prawo do pozycji otwartej, czy tylko w lewą stronę o tą część obrotu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małego kwadrata nosi chyba George Clooney. W mission impossible w protokół ducha był gxw56.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paris już wskoczył i synchro się zrobiło na ręku :) Tylko zastanawia mnie ta koronka, nie pamiętam jak było w gwn.

Czy koronka z pozycji zamkniętej normalnie może robić obrót w prawo do pozycji otwartej, czy tylko w lewą stronę o tą część obrotu

 W GW-A1100 jest tak (9m15s):

https://youtu.be/E_z2nLcMegw?t=9m15s

 

w GWN jest tak (6m29s):

https://youtu.be/s4oA0OraEXg?t=6m29s

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W GW-A1100 jest tak (9m15s):

https://youtu.be/E_z2nLcMegw?t=9m15s

 

w GWN jest tak (6m29s):

https://youtu.be/s4oA0OraEXg?t=6m29s

Dzięki, chodzi mi o to, czy "otworzyć" koronkę możesz po jej wciśnięciu i wykonywaniu ruchy kręcąc dalej zgodnie z ruchem wskazówek zegara, czy tylko w przeciwnym kierunku. W gwa1000 nie ma ogranicznika który uniemożliwia wykonanie na "zamkniętej" koronce obrotu właśnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara obrotu do pozycji otwartej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, chodzi mi o to, czy "otworzyć" koronkę możesz po jej wciśnięciu i wykonywaniu ruchy kręcąc dalej zgodnie z ruchem wskazówek zegara, czy tylko w przeciwnym kierunku. W gwa1000 nie ma ogranicznika który uniemożliwia wykonanie na "zamkniętej" koronce obrotu właśnie zgodnie z ruchem wskazówek zegara obrotu do pozycji otwartej :)

Przykro mi Bartek ale nie miałem w ręku tego modelu więc ja nie pomogę niestety :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi Bartek ale nie miałem w ręku tego modelu więc ja nie pomogę niestety :(

Spoko, już rozgryzłem ocb :) jeśli trzymam dociśniętą koronkę to mogę nią zrobić pełny obrót - jeśli w pozycji zablokowanej nie dociskam jej, to nie ruszy się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w MI III było jajko Mtg-910D :) 911 był sprzedawany w okazjonalnym pudełku MI3 i grawerem na deklu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, już rozgryzłem ocb :) jeśli trzymam dociśniętą koronkę to mogę nią zrobić pełny obrót - jeśli w pozycji zablokowanej nie dociskam jej, to nie ruszy się :)

No i super - jestem mądrzejszy o kolejną rzecz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zaliczył tego testu, bo urwana śruba od dekla to już grubsze uszkodzenie ale nie śmiertelne ;)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

https://www.olx.pl/oferta/casio-g-shock-gx-56-ideal-CID87-IDi9tLn.html

Wykazuje tendencje spadające przez ostatni miesiąc akcje Kinga nie spadały 9 setek , wczoraj jeszcze było 6,5 a dziś juz mamy kolejny spadek.

Ktoś fortuny nie zbije, jak to miał pewnie pierwotnie w planie.

Yoka a to ten Twój ?

Na OLX był wczoraj Gx-56 z Pionek pełny zestaw + pomarańczowy garnitur :) 

Niestety ja jestem pusty i ani zł nie mam :) ale może ktoś dzwignie 

 

https://www.olx.pl/oferta/g-shock-gx-56-okazja-likwidacja-kolekcji-CID87-IDidoHt.html#89a436ba3b

Edytowane przez miczel1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.