Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nic nie wiem o żadnych problemach z wave, synchronizuje mi się codziennie zarówno w Risemanie jak i w Mudmanie. Byłem ostatnio dwa tygodnie w górach i nawet tam się synchronizował, zarówno w Polsce jak i na Słowacji.

 

EDIT

 

 

Mylisz się, samo się wszystko przestawia, latem widać napis DST, a zimą gaśnie, a czas zmienia się na zimowy.

 

No tak, w koncu DST jest ustawione na auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy szanowni forumowicze orientuja sie, ze mam w kolekcji 2 g-shocki. Mam takie pytanie: czy bedzie to wygladalo bardzo dziwnie albo nienormalne gdybym nosil po jednym na kazdej rece?


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy szanowni forumowicze orientuja sie, ze mam w kolekcji 2 g-shocki. Mam takie pytanie: czy bedzie to wygladalo bardzo dziwnie albo nienormalne gdybym nosil po jednym na kazdej rece?

 

w dzisiejszych czasach to już prawie nic nie dziwi, więc śmiało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w dzisiejszych czasach to już prawie nic nie dziwi, więc śmiało :)

 

Wiem ;) ale w razie czego trzeba by odpowiadac na pytania typu dlaczego noisz 2 zegarki.

Czasem zakladam 2 jak laduje na Okeciu zeby w razie czego nie placic cla ale po wyjsciu z terminala zaraz drugi zdejmuje i nosze jeden. Zreszta ostatnio mialem z tym niezla przygode jak Pani celnik zapytala po co mi az 2! zegarki, w dodatku takie same? Byla z tego niezla historia :)


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

To mów że na jednym masz polski czas a na drugim kanadyjski ;) Ale faktycznie, głupawo to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mów że na jednym masz polski czas a na drugim kanadyjski :) Ale faktycznie, głupawo to wygląda :)

 

 

To mów że na jednym masz polski czas a na drugim kanadyjski :) Ale faktycznie, głupawo to wygląda ;)

 

 

To mów że na jednym masz polski czas a na drugim kanadyjski :) Ale faktycznie, głupawo to wygląda :)

 

Tera to żeś pojechał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

Po prostu jak się 3 razy powtórzy to potem łatwiej zapamiętać ;) A na serio to coś mi się pieprzy z internetem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To mów że na jednym masz polski czas a na drugim kanadyjski ;) Ale faktycznie, głupawo to wygląda :)

 

Na to akurat nie wpadlem, moze dlatego, ze te G mialy dual time. Powiedzialem, ze to tak na wszelki wypadek, ze jak jeden sie zepsuje to bede mial drugi, a celnik na to: Przeciez to g-shock, one sie nie psuja i podciaga rekaw koszuli - a tam g-shock!

 

Juz tak nie bede robil i tak zawsze w bagazu jakis zegarek albo inna electronika. Czesc w opakowaniu, ze na prezent, a czesc bez, ze jako uzywana. I tak nigdy nie mialem zadnej kontroli celnej, a bagaz to 1 torba + podreczny.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzuccie na to okiem, wedlug mnie to podroba:

 

swistak


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nablaone

Dołączyłem do klubu G!. Kupiłem G-9000 z myślą o motocyklu (enduro). Automat Vostok zbytnio telepie się na ręce i szkoda mi go jest. Doszło do tego, że g-shocka noszę cały czas. Normalne to? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

ja mam w domu Seiko Samuraja i Seiko monstera, a też noszę tylko Gulfmana <_< Normalne <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doszło do tego, że g-shocka noszę cały czas. Normalne to? ;-)

 

Jak najbardziej normalne. Ja swojego G nie zdejmuje prawie nigdy. Czasem jak juz jest naprawde brudny i nie wystarcza zwykle plukanie pod biezaca woda albo miedzy zegarkiem, a nadgarstkiem jest niezly syf to wtedy zdejmuje i myje zarowno zegarek jak i reke. a tak normalnie to g-shock myje sie razem ze mna pod prysznicem lub w wannie.


Casio: MQ-30W, DBC-30, G100-1BV, GW6900-1JF / Byl DW-6620 Scorpion, G2300-9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam w domu Seiko Samuraja i Seiko monstera, a też noszę tylko Gulfmana :lol: Normalne <_<

 

Jakiego masz Gulfmana? GW-9100? Może jakaś recenzja? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to mozliwe, ze CASIO G-Shock Model GW9000A-1 na zatoce w USA kosztuje mniej niż 100$? Czy to są orygiały? U nas cos koło x2 cena?

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to mozliwe, ze CASIO G-Shock Model GW9000A-1 na zatoce w USA kosztuje mniej niż 100$? Czy to są orygiały? U nas cos koło x2 cena?

 

Pzdr

Spinner

 

U nas wszystko x2.... sprzęt foto też <_<

Więc czemu taki zdziwiony kolega?

<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie "dziwie sie, że sie dziwie"... <_<

 

Ale z drugiej strony - tyle sie o podrobach slyszy...

 

Pzdr

Spinner


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr
Jakiego masz Gulfmana? GW-9100? Może jakaś recenzja? <_<

 

Tego najtańszego, czarnego z resztą :lol: Chyba nie umiem pisać recenzji <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tego najtańszego, czarnego z resztą <_< Chyba nie umiem pisać recenzji <_<

 

Aj przestań, jak ja umiałem to i Ty potrafisz. Nie ma jeszcze recenzji Gulfmana, wszyscy na pewno się ucieszą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Chce kupic sobie G-shock'a do biegania, podoba mi sie design DW-5600 Mam jednak jedno pytanie.

 

W serii DW-5600 przyciski są dość małe i metalowe, wiec zastanawia mnie jedno jak łatwo dają się wciskać gdy dłonie są spocone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od tego czy masz normalne palce, czy serdele :rolleyes: Normalnie nie ma większego problemu z wciskaniem przycisków nawet mokrą dłonią, ale czy do biegania nie lepiej coś z pulsometrem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Dzieki.

Ja wole mierzyć tętno poprzez przykładanie palców do tętnicy szyjnej zewnętrznej,

 

Zdecyduje się chyba jednak na G-5600 , czy cena około 90 USD ( na Ebay'u) to normalna za oryginalny model ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że to normalna cena na tym serwisie. A może wolisz mojego GW-9000A z bazaru? :rolleyes: Będziesz miał jeszcze waveceptora w tej samej cenie.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD

Nie podoba mi się , koperta jest zbyt duza. A czy Waveceptor nie działa jedynie w USA i Japoni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr
Nie podoba mi się , koperta jest zbyt duza. A czy Waveceptor nie działa jedynie w USA i Japoni ?

Działa prawie na całym świecie. Multiband 5 znaczy że łapie sygnał z 5 punktów na świecie, z Berlina, z Londynu, z Japonii, ze Stanów i skądś jeszcze :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.