Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

XYS

Automat(diver) zamiast Seiko 007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

Przyszedł czas i potrzeba żeby wymienić Seiko 007 na coś innego. Króliczkiem, którego chciałbym kiedyś złapać jest Omega Seamaster 300m(tak jestem fanem JB). Na tę chwilę nie mogę sobie pozwolić na zakup wymarzonego zegarka. Szukam zatem czegoś do desk divingu w cenie max. 5000 zł. Interesuje mnie zegarek nowy lub używany z pewnego źródła. Co możecie polecić, jakiego sprzedawcę?

 

 

P.S.

Bazarek forumowy przeglądałem ale to co mi się podoba jest poza zasięgiem ;)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oris 65 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5000 na używaną, kwarcową Omegę w dobrym stanie powinno starczyć, więc może warto zrezygnować z automatu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu inwestować w nowy zegarek, jako etap przejściowy pomiędzy SKX-em, a Omegą. Taka inwestycja przyniesie tylko straty i wydłuży oczekiwanie na upragnioną Omegę. Jeśli musisz zmienić SKX-a, to szukaj jakiejś używki. Ewentualnie zostań z SKX-em, to świetny diver i zbieraj na Omegę.

 

P.s.

Oris 65 z bazarku niczego sobie.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaj skx kup Ray 2, bardziej przypomina Twój cel, poza tym ma stop sekundę i dokręcanie. Kwotowo wyjdziesz na zero plus/minus 100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.