Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Iras_

Użytkownik
 • Content Count

  154
 • Joined

Community Reputation

10 Początkujący

About Iras_

 • Birthday 01/31/1986

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

180 profile views
 1. Chodzi mi o te tutaj https://www.japan-onlinestore.com/index.php?route=product/search&search=szsb Mogę się mylić, ale Tictac odnosi się chyba tylko do jakichś limitek.
 2. Cześć koledzy! Czy ktoś z forum miał już w rękach coś z nowej serii SZSB? Wiem, że Hardlex, werk lipa, a cena sprawia, że mi się scyzoryk w kieszeni otwiera, ale ze dwa modele i tak do mnie przemawiają, a i miło widzieć, że Seiko potrafi jeszcze zrobić coś bez Prospexów, Presage'y, Supermanów i innych śmieci na tarczy. Koperta i bransoleta nie odstają od poziomu do którego przyzwyczaił SARB?
 3. Koledzy jest pytanie. Na pewno już było, więc przepraszam, ale jestem trochę leniwy i wierzę, że szybciej odpowiecie niż ja przekopię się przez dziesiątki stron ze zdjęciami. Jaki jest status SKX? Chciałbym sprzedać 007 i zastąpić go 009, ale nie wiem czy seria jest oficjalnie martwa i brać teraz po dość szalonych cenach, czy czekać aż Seiko wypuści kolejną partię.
 4. Iras_

  Egard Watches

  Reklama fajna i tylko żałuję, że nie robią maszynek do golenia, bo zegarek już mam, a chwilowo nie mam się czym golić
 5. Odkopuję, bo trafiłem na ciekawe opracowanie Głównego Urzędu Miar: http://gum.gov.pl/pl/aktualnosci/2597,Zmiany-czasu-czy-rezygnacja-ze-zmian-czasu-Ocen-ktore-rozwiazanie-jest-dla-Ciebi.html Jestem zwolennikiem likwidacji zmiany czasu, ale przyznam, że niektóre argumenty dość skutecznie zaszczepiają wątpliwości.
 6. Wątpię, żeby ktoś na tym forum miał okazję rozbierać akurat tego smart watcha, więc tutaj konkretnej pomocy chyba nie znajdziesz. Wg mnie czy dasz radę sprowadza się do tego czy znajdziesz odpowiedni filmik albo poradnik. Z doświadczenia przy innych gadżetach tego typu spodziewam się sporo kleju i pułapek w stylu delikatnych tasiemek czy elementów, które łatwo uszkodzić, więc atakowanie w ciemno będzie trudne i ryzykowne. Po wybór jakiegoś zegarka zapraszamy do działu jaki zegarek
 7. Dla jednego zegarka za pięć stówek nie ma sensu się tak bawić, ale przy większych i częstszych zakupach za granicą warto założyć Revoluta albo inną kartę walutową. Można wtedy koszty przewalutowania zbić niemal do zera. Powodzenia!
 8. eGlobal to sprawdzony sklep choć dla świętego spokoju najlepiej płacić PayPalem. Paczka idzie około dwóch tygodni przez UK.
 9. Widzę, że miłośnicy zegarków są goleni na akcesoriach prawie jak audiofile na kablach Obawiam się, że ta nisza jest tak mała, że o dobrze przetestowany i polecany produkt z lepszej półki będzie bardzo trudno.
 10. Seiko, ale nie jakiś Samurai tylko... Niebieski na gumie - bransoletę można dokupić, ale wtedy mocno przekraczamy budżet.
 11. Mają do wyboru po cztery tarcze typu A i B, więc tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Mi najbardziej robi koperta - połączenie polerowanych oraz szczotkowanych powierzchni, do tego optymalne 40 mm i jeśli na żywo to wygląda tak jak na renderach, to zegarek może być wart swojej ceny. Marka podobno brytyjska, więc jeśli wysyłają z UK, to VAT będzie niższy
 12. Ja tylko chciałem wtrącić, że googlowałem za Tisellem, żeby się z nim trochę zapoznać, przypadkiem trafiłem na firmę Geckota i... chyba się zakochałem Miał to ktoś z Was w rękach? Na żywo też takie fajne?
 13. A nie sądzą koledzy, że w jakiejś szufladzie w komodzie a najlepiej w szafce nocnej tym zegarkom będzie wygodniej? Kurczę mi tylko raz w życiu telefon upadł, a żeby zegarkiem rzucać? Niepojęte!
 14. Najkorzystniej chyba polować na bazarku i brać, jeśli sprzedający wrzuci dobre zdjęcia. W polskich sklepach drogo, a z zagranicy strach zamawiać przez wpadki z montażem.
 15. Kupujesz np. TAG Heuera za kupę kasy, a w środku siedzi... Swatch Dawno skończyli Lepiej kupować póki się coś jeszcze pojawia w rozsądnych cenach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.