Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

madelinetta

Szukam zegarka Casio jak na zdjęciach. Jaki to model? Pomóżcie !!

Recommended Posts

Cześć!

Poszukuję zegarka jak na załączonych zdjęciach (niestety posiadam tylko takie)

Szukałam wszędzie, ale nie mogę znaleźć identycznego modelu. 

Myślałam, że to model Casio Edifice EFR-547D, jednak to nie to. 

Zegarek został skradziony, a ma wartość sentymentalną, więc bardzo i zależy żeby znaleźć zamiennik.

Liczę, że może ktoś z Was skojarzy ten model. 

Będę wdzięczna za pomoc!

Magda

post-107705-0-50929400-1544922848.jpg

post-107705-0-75308800-1544922859.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Perpetuum Mobile
      Koledzy

Na Bazarku ląduje praktycznie nowy G-Shock, czyli Casio GBD-200-1ER w kolorze czarnym. Kupiony jakiś tydzień temu na Allegro pod wpływem impulsu bo była atrakcyjna promocja.
      Jednak nie do końca mi podszedł. Miał być na spacery z psem i do prac ogrodowych. Jakieś dwa lub trzy spacery zaliczył, ale Jednak do ogrodu to było mi go szkoda. Za ładny jest na takie traktowanie .
      Nie do końca też polubiłem się z funkcjami. Bluetooth, aplikacja w telefonie, specjalne funkcje treningowe jak timery interwałowe itp... Zupełnie niedopasowane do moich potrzeb.
      Wolę jednak Multiband 6 i Tough Solar, a tego akurat w tym modelu nie ma.
      Dlatego po pewnych wahaniach wystawiam na bazarku. Stan określę na forumowe 9, bo zegarek był kilkukrotnie noszony. Ja żadnych śladów użytkowania nie widzę, ale jak ktoś się przypatrzy to może coś się znajdzie.
      Jest pełen zestaw: kartonik, pudełko metalowe, instrukcja i inne papiery. Paragon od Allegro powinienem mieć gdzieś na mailu.

Cena taka, za jaką sam kupiłem, czyli 350 zł. Do tego tym razem poproszę koszty wysyłki czyli jakieś 15 zł. Razem 365 zł i to już cena ostateczna. Wysyłka w kraju do paczkomatu lub odbiór osobisty w Krakowie i okolicy.
      Możliwa wymiana na Casio GW-M5610U-1ER. Tylko w bardzo dobrym stanie. To porównywalne cenowo zegarki (na Happy Time widzę za 453 zł.)

• By Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam

• By Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.