Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Slaweknh

Użytkownik
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

182 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  Zegarki

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko się zgadza w 100%. Mają lepiej i mają zero ambicji i wstydu. To są cwane lenie. Zawsze robią uniki by nic nie musieć i za nic odpowiadać. Najlepsze jest to że szef udaje że ich nie widzi.
 2. Edifice EQS-A500 Smart Access Mega wygodny i dokładny prawie wszystko mający jak na swoje dawne już czasy... jeden z ulubionych zegarków. Pomyślności dla szanownych Forumowiczów w Nowym 2024 roku!
 3. Witam, zobacz na BENRUS (Sea-Lord lub ultra deep) lub MARATHON (TSAR kwarcowy 41 mm lub MSAR 36mm mechaniczny).
 4. Witam, musisz wyregulować pozycję "zerową" wskazówki godzinowej obracając koronką aby znalazła się na godzinie 12. (https://citizenwatch.widen.net/content/f4ekalrud8/pdf/f4ekalrud8.pdf?&u=41zuoe)
 5. "DURO" sprawiło duuużo radości - co za fajny zegarek !! pozdrawiam
 6. Slaweknh

  Citizen

  Ok.. 2017 r.
 7. Takie zegarki cieszą najbardziej Pozdrowienia
 8. Bardzo fajny Citizen, nie potrzeba nic więcej. Prosty i solidny a fajny pasek jeszcze bardziej dodaje mu charakteru. Pozdrawiam!
 9. Mimo wady związanej z szybkim utrzymaniem ich w czystości (uważam że nie są super pod tym względem w porównaniu do stali czy gumy) , paski NATO dodają zegarkom charakteru a sam pomysł stosowania tych pasków jest świetny bo małym kosztem i w szybki sposób możemy odmienić swój zegarek. Bardzo lubię bransolety ale uważam że niektóre zegarki typu field , diver zdecydowanie lepiej wyglądają właśnie na "G10".
 10. Slaweknh

  Orient

  Ja bym nic z tym nie robił mam Orienta też kupiony nowy ze sklepu. I śpieszy się w regularnych odstępach. Jeśli możesz z tym żyć to nie ma co kombinować Poczekaj na 1 planowy, za kilka lat przegląd serwisowy .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.