Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Siewca

Użytkownik
 • Content Count

  129
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Początkujący

Recent Profile Visitors

560 profile views
 1. Dzięki za pomysł, na razie nie mogę nic znaleźć na Ali, szukam dalej. Mam nadzieję że przedstawione przez Ciebie rozwiązanie przyspieszy moje poszukiwania
 2. Szanowni pasjonaci zegarków gdzie w dzisiejszych czasach można kupić w rozsądnych pieniądzach czasomierz Hamiltona?
 3. Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych). Potrzebuje je do zegarka Casio. Pozdrawiam
 4. Dobry wieczór, Czy ktoś poratuje jakimiś kodem na Ali dla kwoty do 47 $…? Z góry dziękuję
 5. Zegarmistrz, lub prasa zegarmistrzowska, ewentualnie kolega/koleżanka z prasą zegarmistrzowską. Nie polecam zamykania palcem (daje się zamknąć), ale najczęściej wygina się dekiel co skutkuje brakiem szczelności i/lub późniejszymi problemami z otwarciem. Jak planujesz coś naprawiać, to ze swojego doświadczenia na 95% jest tam jednorazowy, nie rozbierany mechanizm. Koszt takiego mechanizmu jest nieduży, ale dochodzi koszt przesyłki puls wyzwanie ze zdjęciem i założeniem wskazówek (tu też warto mieć narzędzia). W związku z powyższym też proponuję zegarmistrza, no chyba że koleżanka planuje rozwinięcie swojego hobby, to zakup narzędzi. Tu mnie pewnie co niektórzy koledzy zlinczują, ale na początek polecam coś z Aliexpress, do tego zegarka wystarczy. Nie wybieraj tylko tych najtańszych, byś od razu się nie zniechęciła.
 6. Możecie polecić mi jakiś dostępny,męski, wschodni czasomierz, z manualny naciągiem, z kopertą max 40 mm.
 7. Kupiłem tylko z czarną tarczą. Jeszcze nie noszony, przyzwyczajam żonę do trzech poprzednich :-)
 8. Teściowej na święta, wystarczy trochę polać i "mamusia" zaczyna chodzić rewelacyjnie 😜
 9. Nie znam tego mechanizmu, ale poszukaj instrukcji do niego. Niektóre mechanizmy pozwalają na korekcję położenia wskazówki chronografu. U mnie w którymś zegarku odciąga się koronkę jak do ustawiania godziny i w takim położeniu przyciskami obraca się wskazówkami chronografu aż do osiągnięcia zera.
 10. Podepnę się do tematu. Szukam tradycyjnej lupu 4x lub 5x, większej od fi 50.Najlepiej szkło, bez wydziwnień w postaci dodatkowych soczewek, ledów. Możecie coś polecić?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.