Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Siewca

Użytkownik
 • Content Count

  92
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Początkujący

Recent Profile Visitors

90 profile views
 1. Czy to prawda że te cudo ma kopertę plastikową pomalowaną by imitowała stalową?
 2. Ta koronka nie powinna się sama odkręcać. Jak ją wciskasz to powinieneś czuć delikatny opór, taki sprężysty. To wprowadza napreżenie na zwojach gwintu i zapobiega odkręcaniu. Podobnie działa podkładka sprężysta w połączeniu śrubowym.
 3. Jak ktoś lubi te klimaty to polecam książkę o matematykach "Genialni lwoska szkoła matematyczna".
 4. Skąd jesteś?. Na forum jest temat z polecanymi zakładami zegarmistrzowskimi. Znajdziesz tam zakłady z uczciwymi cenami.
 5. Kupiłem niedawno ich podobny model. Wydaje mi się że ta sama koperta i bransoleta. Mój to nie skeleton I jest na mechanizmie NH35A. Chodzi punktualnie, wygląda na dużo droższy. Bransoleta to kawałek solidnej stali. Zegarek przyjechał w ładnym kartonowym pudełku, w komplecie była ściereczka i przyrząd do skracania bransolety. Cały zegarek zabezpieczony folią. Biorąc pod uwagę cenę coś ok. 260 pln, wysyłkę z Czech jestem zadowolony.
 6. Żeś się uparł. Zostaw tak jak jest, wygląda świetnie
 7. Oczywiście że pierwszy. Pozostałe pokazują czas kiedy ośmiolatek będzie musiał się wytłumaczyć dlaczego wrócił do domu tak późno z dworu.
 8. Siewca

  NÓŻ

  Nóż to narzędzie, zastanów się do czego Ci będzie potrzebny. Jeżeli do normalnego użytku miejskiego, tj otwieranie paczek, pokrojenie kiełbasy na grillu to na pewno za 100 znajdziesz coś na Aliexpress. Do takiego użytkowania wystarczy ci Sanrenmu 710 EDC. Jeżeli chcesz zacząć poganiać po lesie, to polecam Mora na początek. Później sobie coś dobierzesz jak już dowiesz się co będziesz potrzebował.
 9. Może w Giżycku tak podają 😆 Ja tam w Warszawie ostatnio widziałem w ofercie kebab wegetariański
 10. Dlaczego nie da się naprawć? Zeppelin to dość powszechny zegarek, korzysta z popularnych mechanizmów, szkiełko plastikowe. Oddaj do jakiegoś ogarniętego zegarmistrza, policz czy Ci się opłaca i do dziela
 11. Siewca

  Wybór pióra.

  Pióra wieczne do nauki pisania, jak najbardziej. Nie jest to żadna fanaberia, ale metoda nauki pisania dość dobrze opisana. Pióro wieczne, nie kulkowe, na naboje, najlepiej z wyprofilowanym uchwytem który wymusza prawidłowy uchwty. Najlepiej na początku nie przesadzać z ceną.
 12. Siewca

  NÓŻ

  Kocyk super, ale po co Ci tyle noży?
 13. Siewca

  Wybór pióra.

  Dziękuję już znalazłem na YT. Kupiłem to pióro i ni cholery nie wiedziałem że może tak to się ładować. Odkręca się tył wyciąga tłoczek jak strzykawkę i dopiero teraz wkłada się do butelki z atramentem. Następnie wciska się tłok, jak dojdzie się do końca tłoczek przepuszcza atrament i zaciąga go do wnętrza korpusu.
 14. Siewca

  Wybór pióra.

  Witam Czy ktoś wie jak napełnić takie pióro ?
 15. Siewca

  NÓŻ

  Pierwsza rada omijałbym allegro szerokim łukiem.Poszukaj w sklepach z outdoorem, bywają w lepszych cenach i masz większe szanse że będą oryginalne. Rat to fajny nóż, występuje w dwóch wielkościach, ale to kawał noża na codzień trochę ciężko w kieszeni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.