Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Siewca

Użytkownik
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Początkujący

Recent Profile Visitors

304 profile views
 1. Kupiłem tylko z czarną tarczą. Jeszcze nie noszony, przyzwyczajam żonę do trzech poprzednich :-)
 2. Teściowej na święta, wystarczy trochę polać i "mamusia" zaczyna chodzić rewelacyjnie 😜
 3. Nie znam tego mechanizmu, ale poszukaj instrukcji do niego. Niektóre mechanizmy pozwalają na korekcję położenia wskazówki chronografu. U mnie w którymś zegarku odciąga się koronkę jak do ustawiania godziny i w takim położeniu przyciskami obraca się wskazówkami chronografu aż do osiągnięcia zera.
 4. Podepnę się do tematu. Szukam tradycyjnej lupu 4x lub 5x, większej od fi 50.Najlepiej szkło, bez wydziwnień w postaci dodatkowych soczewek, ledów. Możecie coś polecić?
 5. Koszt baterii jest śmieszny w stosunku do serwisu w przypadku zaciągnięcia wilgoci. U mnie wszystkie bateryjkowe cały czas chodzą, zrobiłem sobie listę baterii i raz na jakieś 2-3 lata kupuję hurtowo.
 6. Panowie odwiedzie sklep faceteria.pl. Tam prawdopodobnie znajdziecie coś dla siebie. Ja tam kupuję kosmetyki do golenia. Tak poza tym kiedyś spotkałem na jakieś imprezie producenta kosmetyków i zdradził że jeżeli będę szukał dobrych kosmetyków do skóry,włosów czy paznokci to w pierwszej kolejności powinnam wypróbować kosmetyki swojej partnerki. Przemysł kosmetyczny tworzy i wykorzystuje modę na pielęgnacje u facetów. W ofercie dla kobiet jest duża konkurencja więc kupisz dużo skuteczniejszy kosmetyk za niższą cenę niż ten przeznaczony dla panów. Za to panie które szukają kosmetyków i narzędzi do golenia powinny szukać u partnerów, tu jest odwrotnie. Pozdrawiam.
 7. Kupiłem Chameri, mam już szukać paska, czy ten z zestawu jest OK?
 8. Po zwiedzaniu też jest degustacja 😄.
 9. Ja pamiętam jeszcze jak było w "granatnikach" 😄
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.