Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

erzlot

Becker

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem GB kominkowy, wg numeru to 1883 rok, mechanizm balansowy, niestety zepsuty. Moja wiedza n/t takich mechanizmów jest znikoma, dlatego proszę o doradztwo. Czego brakuje? Złamany jest czop "dolny", włos jest ok, regulacja ok, koło wychwytowe chyba też ok. Zdjęcia mam nadzieję wszystko wyjaśnią.

post-57894-0-54432200-1545827613_thumb.jpgpost-57894-0-22289200-1545827638_thumb.jpgpost-57894-0-86149800-1545827660_thumb.jpgpost-57894-0-52312800-1545827683.jpg


cdpost-57894-0-09437900-1545827767_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, przystawka cylindrowa, mam części do takich...  Każdy sprawny zegarmistrz to naprawi...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie pocieszyłeś, dzięki Mistrzu. Pozostaje poszukać takiego zegarmistrza, bo w moim miasteczku takiego juz niestety nie ma. Ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych Kolegów Forumowiczów podejmie się naprawy (wymiany) tego wychwytu cylindrowego? A może polecicie kogoś pewnego w tym temacie (jakieś namiary)?  Byłem w Nysie u 3 zegarmajstrów - jeden był na tyle światły, ze stwierdził "podobne wychwyty były kiedyś z zegarkach kieszonkowych".  

Proszę o ewent. kontakt na priva.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , to ,,super,, .

Dobrze , że to forum jest !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , to ,,super,, .

Dobrze , że to forum jest !!!!

Forum jest, ale chętnych do naprawy nie ma.  -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest, ale chętnych do naprawy nie ma.  -_-

Fachowcy na wyginięciu . 

Ja jeszcze do nich nie należę  :( . Co mogę i jeśli dam radę , to sam zrobię . Ale , koledzy pewnie kogoś polecą .  :)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.