Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Remy

O ile tańsze są na lotniskach w sklepie wolnocłowym?

Rekomendowane odpowiedzi

Wylatując parę tygodni temu zajrzałem do sklepu Kruka na Warszawskim Okęciu. Zerknąłem tylko pobieżnie na ofertę Maurica Lacruix. Tak więc zegarki za około 2500zł w naszych sklepach (czy też internetowym www.zegarki.kraków.pl) były na lotnisku tylko niewiele tańsze; za to model Retrograde za około 15tys. w normalnych sklepach (który mam zamiar kupić) kosztował około 13tys. Niestety nie miałem czasu na dokładniejsze zorientowanie się, bo zostałbym na ziemi w przeciwieństwie do "mojego samolotu".

Oferta nie była duża, ale były nowe modele np. Omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na stronie www.zegarki.kraków.pl są normalnymi cenami sklepowymi, natomiast w sklepach internetowych, niestety są to sklepy tylko zagraniczne, zegarki są zdecydownie tańsze np. zegarek, który u nas kosztuje 3000 zł można kupić nawet tysiąc zł taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie powinno byc taniej, ale w tym sklepie o którym mówisz na Okęciu jest tak naprawdę drogo , wogóle nie pałam specjalna sympatia za Krukami i innymi Apartami (obsługa mnie kilka razy dosłownie zwaliła z nóg, taki wysoki poziom :twisted: ) widziałem tez zegarki na lotnisku w Salonikach w podobnym sklepie i ceny były zauważalnie niższe ale żadna rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na wielu lotniskach jest taniej. Np. w maju na lotnisku w Monachium (sklep M-cośtam, terminal T2, bardzo duży wybór zegarkw) kupiłem Chronoswissa Torę za 2250 Euro (standardowa cena cena w sklepie 2650 Euro - sprawdzałem ją w wielu miejscach - bo to moja ulubiona marka). Kilka lat temu kupiłem Longinesa na prezent na Brukselskim lotnisku o ok 20~25% taniej - no ale wtedy byliśmy jeszcze przed akcesją).

Z moich obserwacji ostatnio nizsze ceny zaobserwowałem W Niemczech, Hongkongu, Bangkoku, Singapurze i - o dziwo Japonii. Ale uwaga! na ceny duzy wpływ mają kursy ( do niedawna Dolar i Jen stały nisko w stosunku do Euro - a kraje azji płdn-wsch. tradycyjnie są "strefą dolarową". JJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni uciąłem sobie pogawędkę z Panią w sklepie Kruka na Okęciu. Zegarki sa u nich tańsze o 7% od ceny sklepowej z salonu w Warszawie.

Dla przykładu Omega Seamaster Planet Ocean kosztuje na Okęciu 10800 Pln. Ten sam zegarek w Monachium na lotnisku kosztuke 2310 EUR (w miescie 2650 EUR).


Fortis World Record "Skarzynski" / Omega Seamaster Professional 2531.80.00 / Panerai PAM114 / Manometro MRP01N / Xicorr FSO M20 / Tissot Couturier Automatic Chrono Marcin Gortat Limited Edition T035.627.16.051.02 / ORIS Challenge 1932 (Żwirko i Wigura) 733.7669.40.84 LS / Hamilton Pulsomatic H52515139

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy dają jeszcze rabat- mówię o lotniskowym Kruku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre ceny są na lotnisku w Tel Avivie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.