Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

artisan

Użytkownik
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

artisan last won the day on November 22 2012

artisan had the most liked content!

Community Reputation

3 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  http://misienarowerze.blogspot.com/http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Białystok
 • Hobby
  zegarki, samochody, fotografowanie, wyprawy rowerowe
 1. Ja chorowałem. Już minęło 2 miesiące i nadal odczuwam skutki, zwłaszcza ze strony układu krążenia. Moja żona również. Wśród moich znajomych znam też kilka osób których bliscy zmarli na covid, w tym lekarz. Cóż dla mnie to nie jest żadna fikcja tylko rzeczywistość.
 2. Dla mnie też rewelacja. Może oprócz Narcos Meksyk sez. 2. Reszta jest super
 3. Rojst mogę polecić z czystym sumieniem. Moim zdaniem lepsze niż W głębi lasu.
 4. Dział zagraniczny jest rewelacyjny. Nikt tak dogłębnie nie porusza mało znanych tematów, zwłaszcza o Ameryce Płd. Trochę inny w tematyce ale równie warty uwagi jest Dariusz Rosiak. https://raportostanieswiata.pl/
 5. artisan

  Wódka

  Moja ulubiona to Grey Goose, ale Nemiroff delicat też bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Muszę jeszcze spróbować tej Moroshy którą polecacie.
 6. Ja jako wielki fan BB pierwsze 3 sezony Saula oglądałem bardziej z sentymentu, za to 4 i 5 sezon już zbliża się poziomem do BB a nawet jest to równie dobry. Dużo zyskuje rola Kim i mój ulubiony zły czyli Lalo Salamanca. Do tego Mike i Gustawo i wujek Salamanca.
 7. Szpieg jest b. dobrym filmem tylko trzeba uważnie oglądać i zwracać uwagę na szczegóły, książka też jest dobra. Widać że John LeCarre pracował w służbach.
 8. Miałem na myśli właśnie Zmienników a źle wpisałem. ???? Scena z Kraszanem i Krokodylowym ( w roli którego wystąpił sam Bareja. Sorki nie zauważyłem twojego wpisu i w sumie powtórzyłem to co wpisałeś ????
 9. Ja to nawet pamiętam jak to moja żona (Jeeves) wrzuciła w ten wątek faceta (nawet nie specjalnie roznegliżowanego bodajże był to Marlon Brando) i jaka była z tego awantura, że zepsuła taki piękny temat Oburzeniu nie było końca...
 10. Czernobyl na HBO z ręką na sercu mogę polecić, w przeciwieństwie do 8 sezonu GOT.
 11. Rossi i Zoff, Pana drugiego od lewej nie rozpoznaje.
 12. Ja przestałem oglądać mecze Polski już po pierwszej połowie meczu z Senegalem. Zbytnio mi to przypominało syndrom Korea 2002, i nie miałem ochoty tego ponownie przeżywać. Dzisiejszego meczu nie oglądałem w ogóle spodziewając się powtórki z meczu z Portugalią (0-4 jakby ktoś nie pamiętał). Mało się pomyliłem a niestety akurat ta reprezentacja w porównaniu z tymi z 2002 i 2006 miała papiery na dobry wynik. Tylu zawodników grających w dobrych europejskich ligach tamte reprezentacje nie miały, o Lewym nawet nie wspominając. Dlatego uważam, że to Nawałka zmarnował dobre pokolenie jakie mu się trafiło, lepszy trener naprawdę mógł z tego stworzyć konkretną drużynę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.