Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czaczur

Field Watch do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie szukam jakiegoś Field Watcha do 500zł.

 

Najlepiej coś w stylu zegarków VAER :

 

https://www.vaerwatches.com

 

 

Może być kwarc,ale automaty też biorę pod uwagę.

 

Seiko już znam,więc liczę na inne propozycje. ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A tak z ciekawości, jakie Seiko rozważałeś?

 

Z innej beczki, to poszukałbym czegoś od Timexa, z linii EXPEDITION. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak z ciekawości, jakie Seiko rozważałeś?

 

Z innej beczki, to poszukałbym czegoś od Timexa, z linii EXPEDITION. 

 

Seiko snzg11/15 snk809 i Timexa też już miałem w rękach dlatego szukam jakichś mniej znanych brandów,ale w korzystnych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Seiko snzg11/15 snk809 i Timexa też już miałem w rękach dlatego szukam jakichś mniej znanych brandów,ale w korzystnych cenach.

 

Ok, wszystko jasne. Znakiem tego, te podstawowe modele od Seiko nie są Ci obce  ;) Z tych innych, to na pewno Bulova Military 96B229, czyli kwarc z płynącą sekundą. Tylko nie wiem, jak aktualnie z dostępnością? Ale zegarek polecam, bo jest świetny. Szukałbym też czegoś od Citizena, np.: BM8180-03E albo taki Victorinox:

 

https://www.ebay.com/itm/NEW-VICTORINOX-SWISS-ARMY-INFANTRY-LEATHER-STRAP-MENS-WATCH-241584/381170256764?hash=item58bf848b7c:g:9LYAAOSwwTlUnWd4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wszystko jasne. Znakiem tego, te podstawowe modele od Seiko nie są Ci obce  ;) Z tych innych, to na pewno Bulova Military 96B229, czyli kwarc z płynącą sekundą. Tylko nie wiem, jak aktualnie z dostępnością? Ale zegarek polecam, bo jest świetny. Szukałbym też czegoś od Citizena, np.: BM8180-03E albo taki Victorinox:

 

https://www.ebay.com/itm/NEW-VICTORINOX-SWISS-ARMY-INFANTRY-LEATHER-STRAP-MENS-WATCH-241584/381170256764?hash=item58bf848b7c:g:9LYAAOSwwTlUnWd4

Super,sprawdzę wszystko,ale już na pierwszy rzut oka Bulova mi się podoba.Dzięki za pomoc i licze,że ktoś jeszcze się wypowie w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Super,sprawdzę wszystko,ale już na pierwszy rzut oka Bulova mi się podoba.Dzięki za pomoc i licze,że ktoś jeszcze się wypowie w temacie ;)

 

Poszukaj w inernetach, jak pracuje wskazówka w tej Bulovie. Może wówczas bardziej Co się spodoba  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście fajnie ten pulsar wygląda, w dodatku 36mm ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu trwała dostawa? I płaciłeś paypalem?

Płaciłem revolutem podpiętym pod paypala, przesyłka DHL International z USA dostarczona po 8 dniach od wysłania, dziwne tylko że do domu paczkę przyniosła mi listonoszka a nie kurier DHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podpowie ktoś gdzie najlepiej zamówić Bertucci z najtańszą przesyłką?A może ktoś ma na sprzedaż?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podpowie ktoś gdzie najlepiej zamówić Bertucci z najtańszą przesyłką?A może ktoś ma na sprzedaż?

Co chwile są dostępne na Massdrop. Chyba nawet teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kwarce to proponuję bulove taki trochę zapomniany model Sport 96A102 jak się dobrze poszuka to można na nią trafić w sklepach internetowych UE za ok 600 zł oraz nowość od timexa Allied LT40 Letter Strap coś w stylu amerykańskiego A-17 (z newsletterm jest teraz promocja - 15%). A jeśli chodzi o automat polecam MWC A11 1940 pattern, ponad budżet bo ok 900 zł ale moim zdaniem najlepsza replika w tym segmencie cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.