Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Sent

Użytkownik
 • Content Count

  650
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2893 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

Recent Profile Visitors

2102 profile views
 1. Sprzedam Orienta Raya 2 w wersji czarnej. Stan oceniam na dobry, 7/10, ryski na elementach polerowanych, które starałem się pokazać przy sztucznym świetle. Mechanicznie bez zarzutu Wymieniłem w nim szkło na szafirowe u Pana Strojnego w Krakowie. Sam ten zabieg kosztował ok 250 zł. Kupiony na creationwatches. Sprzedaję sam zegarek, ja go nosiłem na meshu. Cena ostateczna 520 zł + wysyłka lub odbiór osobisty Bochnia/Kraków Jak coś to zapraszam na pw.
 2. Jest to najfajniej wykonany PD z jakim miałem styczność. Brak ostrych krawędzi, nie ma się do czego przyczepić.
 3. Chyba mój pierwszy kupiony kwarc, który nie jest g shockiem
 4. Sprzedam Certine Ds podium automatic. Szara tarcza. Zegarek jak nowy, 9/10, na ręce może z 5 razy. Stan idealny wizualnie jak i mechanicznie. Jedyne możliwe włoskowate ryski na polerowanych elementach bransolety pod światło. Na zapięciu jeszcze folia od nowości. 38 mm, wr100, bransoleta pełne ogniwa i endlinki, ETA 2824-2. Pełen set producenta, papiery, ogniwa, zawieszki. 1630zł + wysyłka lub odbiór Kraków/Bochnia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.