Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sent

Użytkownik
 • Content Count

  383
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

208 Entuzjasta zegarmistrzostwa

1 Follower

Recent Profile Visitors

743 profile views
 1. Sent

  Citizen diver Ny

  Kupię używany. W razie propozycji zapraszam na Pw. pozdrawiam Iwo
 2. Chodziło mi o jeszcze zwykłą starą ete.
 3. Panowie, sytuacja rozwiązała się trochę niespodziewanie i trochę sama. Kupiłem Certine Ds Action Big Date w wersji jeszcze na ecie. W razie czego jest w Jubitomie jeszcze parę sztuk w fajnej cenie. Dziękuję wszystkim za pomoc.
 4. Kligert fajny ale to już 42mm więc odpada. Miał ktoś okazję widzieć na żywo Steinharta i Certine i podzieli się wrażeniami?
 5. Montage, Smiths i Armida odpadają ze względu, że są to microbrandy a ja raczej chcę producenta z mainstreamu. Czyli jeśli chodzi o divera to najlepszy wybór w tym budżecie to Steinhart lub Certina?
 6. Panowie zapomniałem dodać, że jednak wolałbym żeby zegarek był nowy. Squale super, od zawsze mi się podobały ale tak jak już pisałem chciałbym żeby to były marki i modele dość popularne, dostępne w Polsce. Squale chyba w Polsce dystrubucji i serwisu nie ma, chyba że nie jestem na bieżąco.
 7. Hej Nadeszła ta chwila że się bronię i z tej okazji chciałbym sobię zrobić prezent tzw. ,,od siebie dla siebie". Mam już swoje typy ale chciałbym Was poprosić koledzy o pomoc. Szukam edc lub divera do 2500zł. Moje wymagania: - koniecznie bransoleta, zegarki na pasku noszę tylko do garnituru i to niechętnie, - wr min. 100, prowadzę aktywny tryb życia, do sportu używam g-shockow ale wolę mieć pewność że nic się nie stanie w razie czegoś niespodziewanego, - 36mm-41mm, wolę mniejsze zegarki więc im mniej tym lepiej (obwód mojego nadgarstka to 17,5 cm), - automat, - wolałbym swiss made ale nie jest to konieczność, - zakupy w Polsce, - marki i modele raczej znane i dostępne. Moja kolekcja której używam: - Orient Kamasu (prawdopodobnie będę się go pozbywał więc wtedy diver jest na pierwszym miejscu), - Orient Mako I, - Adriatica kwarc jako garniturowiec, - 2x g-shocki. Zegarki o których myślałem: - steinhart ocean one 39, - nowe certiny ds action 38mm tylko trochę poza budżetem, - certina ds-4, ds podium, ds action, ds-8
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.