Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

adamski21pl

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

89 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

565 profile views
 1. Zaskakująco dobrze jak na jego wiek. Całkiem dobrze trzyma czas ale to za sprawą ostatniej wizyty u zegarmistrza.
 2. Dziękuję. Nieskromnie powiem że w mojej ocenie jeden z ciekawszych projektów tarcz w wykonaniu Atlantica. Jeśli jesteś zainteresowany to widziałem ten sam model wczoraj na popularnym portalu ogłoszeń lokalnych Pozdrawiam
 3. Zdaję sobie z tego sprawę ale wygląda o wiele lepiej niż w momencie zakupu gdy był w pełnej dewastacji z czarną tarczą bez wskazówek i niesprawnym mechanizmem. Dziś odebrałem zegarek od mojego zegarmistrza i stąd mój entuzjazm i chęć pokazania go w stanie obecnym. Ale spokojnie, właściwą kopertę wylicytowałem wczoraj i dotrze do mnie wraz z nowymi już właściwymi wskazówkami w przyszłym tygodniu. Wrzucę zdjęcie gdy będzie już po wymianie. Co do twojego pytania, tak tarcza jest po renowacji.
 4. Kieszonka od dziadka mojej żony. Niby nic specjalnego ale ku mojej uciesze znajomy zegarmistrz bardzo zaangażował się w przywrócenie jej do życia i pozyskanie części. Efekty poniżej.
 5. Cóż ekspertem nie jestem ale może też coś pomogę 1. Co my myślimy jest mało istotne, najważniejsze by zegarek się Tobie podobał. Zasada jest prosta - podoba się to bierz. Biała czytelna tarcza, datownik, przeszklony dekielek i mechanizm automatyczny ETA, wydaje się być ok. 2. Czy warto to trudno powiedzieć bo tylko Ty widziałeś jego stan ale wspomniana cena jest ułamkiem ceny nowego modelu i oscyluje gdzieś w okolicach 1/5. 3. Widziałem ten zegarek na rosyjskich sklepach interenowych, przy próbie zakupu napewno dojdą dodadkowe opłaty. 4. Na bazarku na pewno coś się znajdzie 😎
 6. Dziękuje. Wpadł przez przypadek i za bardzo symboliczne pieniądze. Jednak kiedy się nie szuka zawsze nawinie się coś ciekawego Pozdrawiam.
 7. Niedługo planuję podobną naprawę tarczy i też chciał bym wykonać to taką techniką. Post ma ponad rok więc wydaje mi się że minęło wystarczająco dużo czasu by ocenić trwałość połączenia tarczy z nóżką. Proszę o informację czy nie wystąpiły jakieś niepokojące zachowania np przekrzywienie lub zerwanie połączenia w codziennym użytkowaniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.