Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lichu

TAG HEUER AQUARACER VS Formula 1

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Właśnie mam dylemat idę kupować zegarek w poniedziałek, proszę o podpowiedź  :rolleyes: ...

Nie wiem na jaki zdecydować się czy kupować na bransolecie ale dokupienie paska gumowego to wydatek 1K, bo bardzo podoba mi się na gumie  :) oraz nie wiem czy nie kupić formuły bo w zasadzie niczym się chyba nie różnią a te 200m czy 300 dla mnie znaczenia nie ma bo nie nurkuje.  

 

https://wkruk.pl/zeg...quaracer-300m-9

https://wkruk.pl/zeg...quaracer-300m-7

https://wkruk.pl/zegarki/tag-heuer/zegarek-tag-heuer-formula-1-51

Edytowane przez Lichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz to co się podoba ;). Poza tym w w poprzednich latach w okolicach Dnia Matki były promocje z tej okazji wiec może warto zaczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20% dostane także na więcej nie ma co liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formuła 1 na bransolecie.

 

200 czy 300 metrów to bez różnicy. A pasek - gumowy, czy skórzany - zawsze możesz sobie kupić. Bransolety - nie. Zresztą o ile zegarek na gumie może Ci się podobać, to guma nie jest idealnym rozwiązaniem użytkowym i po jakimś czasie będziesz chciał bransolety lub skóry.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden na bransolecie pokryty guma i sprawuje się rewelacyjnie. Niestety cenią się za ten pasek gumowy, gdyby było inaczej to bym brał oba. Zobaczę na miejscu raz jeszcze i podejmę decyzję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednicy mówią, bierz na bransolecie ten który Ci sie bardziej podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20% dostane także na więcej nie ma co liczyć :)

To fakt , w tych promocjach 20 % max.

30 % okazjonalnie przy wyprzedaży modeli :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedzieć ze formułka 1 to podstawowy model aquarecer to model wyżej , kiedyś mial podobny dylemat , wybrałem aquarecera , niewiem jak w tych nowych formulach ale w poprzednich modelach zapięcie dziadowskie jak w tanim seiko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to jest porównanie jabłek z jabłkami?

Formula 41mm to zegarek o krótkich uszach. L2L może 46, nie więcej. Wizualnie to mały zegarek.

Wskazany AR ma dłuższe uszy, do tego 43mm, L2L razem pewnie podchodzi pod 50mm. Na nadgarstku ogromna różnica.

Dla przykładu na moim 17cm nadgarstku Formula 41 wygląda w sam raz. Ale AR Pepsi 43, który mi się podoba już wygląda na zdecydowanie zbyt duży.

 

A, zapięcia Formuły dziadowskim bym nie nazwał. Niemniej faktycznie sprawia wrażenie dość taniej blachy :(


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dylemat zakończony ale myśle już o kolejnym zegarku :)

 

IMG-8986.jpg

 

Edytowane przez Lichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybór , następny krok to omega seamaster :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się mam w planach Omegę lub Zenith, bo Rolex nie wchodzi w grę są dla mnie zbyt obciachowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.