Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fanfar19

Użytkownik
 • Content Count

  1796
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5273 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Północ

Recent Profile Visitors

843 profile views
 1. @cordi7 Hentschel H2 Sport Klassik - w sumie nie wiem. Za to H2 Botschafter mi się podoba. Damasko dla mnie to zegarki, które w ogóle mi nie leżą. Z kolei Oris Divers w wersji pokazanej - kiedyś nawet rozważałem zakup. Munłocz? Moje zdanie na temat munłocza znasz - raczej mało pochlebne jest. Dzięki za relację - kawał fajnego czytania.
 2. Taki mi wpadł w oko wczoraj. Kiedyś widziałem, potem w ogóle zapomniałem o istnieniu tej subserii. Muszę przyznać, że spodobał mi się.
 3. Po przymiarkach Tudora BB58 i Breitling SO, wczoraj na wystawie w salonie odkryłem taki egzemplarz. Kolorystyka dość zbliżona do Tudora BB58 w wersji czarnej tyle, że projekt jakby bardziej spójny mi się wydaje i bardziej naturalnie "heritage". Całkiem, całkiem
 4. Przyznam, że trochę mnie zdziwiła aż taka przewaga Tudora. Bardzo dziękuję wszystkim za uczestnictwo w ankiecie.
 5. Niebieskiego mam Oris'a GBR - w mojej kolekcji pozycja absolutnie nie do zmiany, a dwóch nurków niebieskich nie potrzebuję. Choć nie, w sumie to mam jeszcze niebieskiego TH Aquaracer ale to kwarc więc się nie liczy
 6. @Sierżant Julian różnią się średnicą ale już L2L dość podobne. 47,2 Tudor; 47,6 Breitling. W odbiorze na ręku absolutnie porównywalne.
 7. Masz oko Leszek Faktycznie GBR w rogu leży. Ale weź udział w ankiecie, proszę.
 8. Ciekawi mnie Wasza opinie na temat obu wymienionych zegarków. Który bardziej się podoba? Bardziej przypada do gustu? Tudor BB58 czy Breitling Superocean? Zastosowanie biurko, na wakacjach basen lub morze.
 9. Taki ostatnio wpadł na przymiarkę:
 10. Gratulacje. Piękna konkluzja dość w sumie intensywnego procesu zakupowego 👍
 11. Też się zastanawiam. Myślę, że kryzys gospodarczy dokonuje weryfikacji „prestiżu” marek luksusowych, w tym Tudora. Wychodzi na to, że Tudor nie jest rozpoznawalny jako marka luksusowa. Albo po prostu poradzili sobie z problemami produkcji i to wystarczyło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.