Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fanfar19

Użytkownik
 • Content Count

  1,274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,980 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Północ

Recent Profile Visitors

454 profile views
 1. Hmmm. Jak w takim razie kolega zdołał kupić nówkę sztukę w salonie prawie 3 lata po zaprzestaniu produkcji tej referencji? Ciekawa sprawa.
 2. @Callahan, swoją drogą fajnie muszą te kręcące się tarczki wyglądać
 3. Kiedy była zmiana modelu AT z tego z datą na "3" bez ramki na obecny z datą na "6"?
 4. Widzę, że się nie zatrzymujesz. Rok 2021 będzie taki sam w liczbie jak 2020? Gratuluję mocno nietuzinkowego nabytku. Godzinę czytasz z indeksu na 12. Musisz zamknąć oko, ustawić się drugim idealnie nad indeksem 12 i spojrzeć w dół tak aby złapać idealnie równą linię pomiędzy 12 i 6. Ta linia wyznaczy godzinę. Łatwizna. Tak mi się w każdym razie wydaje. Wychodzi 11:22:23, tak? W sumie to nie wiem po co są pozostałe indeksy. Estetyka?
 5. Aquis 43.5 na wąskim nadgarstku 175. I trochę gry światła, jak widać pozostaje niebieski (tak z grubsza)
 6. @qwerfna Twoim miejscu oddałbym ten zegarek, jeśli tylko byłaby taka możliwość. Te wątpliwości, które masz, a wydaje się, że masz ich dużo, raczej nie znikną z czasem. Z doświadczenia swojego powiem, że z czasem za każdym razem zakładając ten zegarek, będziesz się zastanawiał czy nie jest zbyt mały. To może być denerwujące i psuć całą zabawę.
 7. To chyba nie do końca przemyślała? Ja po zrobieniu takiej buteleczki wieczorkiem, następnego dnia ręką bym nie był w stanie ruszyć😄
 8. @Butik świetny zestaw 👍👍👍 I tyle. Ja osobiście zmieniłbym FOIS na Seamaster 1948. Ale tak jak @wojtek91pisze, cokolwiek nie zrobisz i tak jest imponująco. Już Ci to kiedyś pisałem, zostaw temat na jakiś czas. Cokolwiek nie zrobisz nie będzie lepiej tylko inaczej
 9. Nie ma GMT, to jest datownik, tak jak pisze kolega @artooro
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.