Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fanfar19

Użytkownik
 • Content Count

  998
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

731 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Północ

Recent Profile Visitors

339 profile views
 1. @denver47 mój głoś na Heritage Conquest. Mi w tym zegarku najmniej pasek pasuje. Ale to chyba dla Ciebie akurat bez jakiegokolwiek znaczenia
 2. @Krygo świetne to Seiko @AspirantS świetne Seiko nosiłbym oba, jeden na lewym a drugi na prawym ręku 😄
 3. U mnie szał jest znaczy, moim zdaniem. Ale wiadomo, de gustibus non est disputandum.
 4. Ja wręcz odwrotnie. Co prawda na żywo nie widziałem ale jest coraz więcej filmów. Zegar świetny tylko te ucha Te ucha są strasznie długie. W bransie wygląda to dla mnie dość monstrualnie, zaś w pasku luka jest, no nie wiem, 2 mm? L2L pewnie z 50 przy kopercie 40mm? Zrobiliby krótsze uszy, szpary by nie było, a L2L rzędu 47 i byłby dla mnie ideał. A tak? Jak żyć, Panie, jak żyć?
 5. Muszę przyznać, że jak ostatnio oglądałem też na to zwróciłem uwagę. Ale to widać tylko z niektórych kątów, myślę, że na codzień nie będzie zbytnio zauważalne.
 6. Ten niebieski jest taki na żywo? Mam wrażenie, że mierzyłem tą referencję i niebieski był jakiś taki wyblakły jakby. A tutaj jest niebieski No i gratulacje, przede wszystkim.
 7. Longines to korporacja. A tam liczą się słupki i badania marketingowe. Myślę, że generuje się pewną liczbę pomysłów, po czym robione są badania co ma szansę chwycić. Badania to statystyka, z powodu ograniczonej próbki mogą dać różne wyniki. Obrabia to potem jakiś system, a zarząd dokonuje wyboru. Cel - zarobić. Jak nie zarobią to następne ZW zmienia zarząd. I tak w kółko. Obecnie badania pokazują Heritage jako linię do rozwijania. Ale również Spirit, czy wcześniej Record.
 8. Jak już pisałem w innym wątku, jak dla mnie jednak czarniawy.
 9. Odebrałeś niebieski? Mój głos (choć nie ma to szczególnego znaczenia), jednak na czarniawego
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.