Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fanfar19

Użytkownik
 • Content Count

  1,738
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,861 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Północ

Recent Profile Visitors

668 profile views
 1. Dla mnie watch tracker jest wystarczający. Dodatkowo ma fajną funkcję umieszczania zegarka z najnowszym pomiarem na górze listy, dzięki czemu wiem co nosiłem najdawniej (kolega @Butikmnie zrozumie). Robi nawet jakieś wykresy ale z tego nie korzystam. Ogólnie polecam. Przykład
 2. To cały plan w las 🙁 a już się witałem z gąską. Dzięki wielkie za wyjaśnienia.
 3. Watchtracker trzeba zapłacić parę złotych jak to na iOS ale działa fajnie. Dzięki. O tej szlufce nie pomyślałem. Jak jej nie ma to plan się raczej nie powiedzie. Miałem raz pasek z zapięciem motylkowym, skórzany ale tam faktycznie była szlufka i dało się bez problemu założyć klamerkę.
 4. Toś szczęśliwy. A biednemu, jak ja, zawsze wiatr w oczy wieje.
 5. Nie sądzę. Mocowanie bransolety do koperty wymaga nietypowego śrubokręta, można taki kupić w serwisie Oris'a, kiedyś kosztował około 200 zł, z tego co pamiętam. Jak ma taki to odkręci bez problemu, jak nie ma to różnie może być.
 6. Jak masz śrubki to możesz zdjąć. Z tego widać na zdjęciu pewnie da się zdjąć ogniwo i półogniwo.
 7. A nie jest tak, że wszystko kupuje się osobno? Czyli osobno pasek, osobno dekor i osobno zapięcie? W tym przypadku zamiast motylka kupiłbym klamerkę, Omega ma sygnowane klamerki. Myślisz, że to nie zadziała? To w sumie mój pomysł, na razie nie konsultowany z żadnym AD. Ja notuję bardzo duże różnice w obwodzie nadgarstka pomiędzy rankiem, a wieczorem. Rano jest na styk, a pod wieczór zegarek lata na ręku. Więc w sumie trudno powiedzieć jak noszę.
 8. Wracając do tematu rabatów sprzed paru stron. Wygląda, że faktycznie Omega ogranicza rabaty. W kwietniu jeszcze jakieś okazje się zdarzały na zegarkach, które AD miało na stanie. Ale już ma tego nie być. Info od AD z wczoraj. Zobaczymy, życie zweryfikuje. Tak z innej bajki, zastanawiam się nad zakupem gumy do mojej niebieskiej AT. Narzucające się rozwiązanie to oryginalna guma, która nawet mi się podoba. I można do niej kupić zwykłą sprzączkę zamiast motylka, którego nie lubię. Myślałem jeszcze nad Zealande, które mam w 300M ale do AT jakoś mi nie pasuje. Jakieś pomysły?
 9. @alleckz ciekawości, co się ostatecznie stało z powyższą piątką? Co zostało, co poszło?
 10. W moim Aquis II nie widziałem śladu kleju na śrubach. Ale po kręceniu jeden z pinów zaczął się odkręcać i wymagał podklejenia. Wkręty są jednostronne z tego co pamiętam, gwint jest w ogniwie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.