Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fanfar19

Użytkownik
 • Content Count

  1,642
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4,233 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Północ

Recent Profile Visitors

571 profile views
 1. Coś przeoczyłem? Nabyłeś w końcu białą? Czarna 300M jest bardzo fajna. U mnie co prawda przegrała w końcu z białą ale było blisko. A ja nie lubię co do zasady czarnych tarcz. A tutaj i biała i czarna zdecydowanie pokonały niebieską - zasadniczo mój ulubiony kolor.
 2. Tutaj masz trochę moich wrażeń z przymiarki niebieskiego zdaje się:
 3. Automat ma jednak więcej smaczków. Kwarcyk, dla porównania.
 4. Świetne to Rado. Kusi mnie ta ceramika i kusi. Mam wrażenie, że za dużo myślę w tym temacie, zamiast po prostu pójść do sklepu ☹️
 5. Jeszcze parę słów o nowej wersji trzywskazówkowej TH Carrera. Pierwsze co mi się rzuca w oczy to krótsze uszy, a przez to pewnie krótsze L2L. Poprzednia Carrera (WAR) przy tarczy 41 ma prawie 49 L2L, optycznie mniej poprzez ścięcie i polerowanie końcówek uszu. Jeśli obecna będzie miała 1-2mm mniej, jak to wygląda na zdjęciach, to dla mnie jest to fajna zmiana. Szczotkowane boki – no nie wiem, mam mieszane odczucia. Na pewno polerowane boki koperty w poprzedniej wersji rysują się bardziej niż szczotkowane. Ale z drugiej strony wizualnie bardziej mi pasują do charakteru zegarka. Wskazówki może będą bardziej czytelne, to też byłoby coś na plus. Indeksy? To chyba zmiana do zauważenia tylko przez nielicznych. Ogólne wrażenie jest takie, że zasadniczo chodzi o marketing. Aby ktoś zauważył, że kolekcja została wycofana, a potem, że się pojawiła nowa, odświeżona. Aby mówiło się o produkcie. Co chyba zadziałało, pojawiły się artykuły, nawet na forum trzywskazówkowej wersji poświęcono parę wpisów. Ale jest też łyżka dziegciu. Czytam na stronie producenta specyfikację, a tam jest napisane, że wersja 39 ma rozstaw uszu 20.5, zaś wersja 41 rozstaw 21.5. Wiem, że TH ma jakiś problem z rozstawem uszu swoich zegarków. Moja F1 (WAZ) ma 19.8mm, AR (WBD) 20.4 ale poprzednia Carrera (WAR) miała idealne 20mm i to było dobre. Być może większość kupujących te zegarki nawet tego nie zauważy ale dla mnie to jest zmiana zdecydowanie na minus.
 6. Też kiedyś mi wpadła. Szybko „wyszła” 😀 Ja ostatnio taki klimat. Sam jestem zdziwiony ale wchodzi ze smakiem.
 7. Ja tam Carrerę bez chrono bardzo lubię, fakt, że głównie za świetną w mojej opinii kopertę ale zawsze. O, taką dla przykładu:
 8. Zastanawiałem się co wymyślicie, po tym jak napisałeś, że coś będziecie próbować. Niebieskiego przeszycia się spodziewałem. Ale nie mogę dojść jaki kolor ma ten pasek, czarny czy ciemnoszary?
 9. Żebym jeszcze wiedział kto to jest ten Kevin
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.