Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

rafi87

Użytkownik
 • Content Count

  2,108
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

rafi87 last won the day on March 31 2020

rafi87 had the most liked content!

Community Reputation

1,732 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraina sarkazmu

Recent Profile Visitors

1,432 profile views
 1. Ogladalem ocean 39 vintage, kolor indeksów inny niż w ocean 1 military vintage oraz inny niz w ocean 1 vintage red. Coś pomiędzy.
 2. W Rosji: przychodzi facet do kiosku, kupuje gazetę, ogląda pierwszą stronę i wyrzuca, sprzedawca pyta się go: - Dlaczego wyrzucił pan gazetę? - Oglądałem tylko nekrologi - Ale nekrologów nie ma na pierwszej stronie! - Ten na który czekam będzie.
 3. Zamawiajac zegarek z Japonii (inne towary spoza UE) do ceny musimy doliczyć cło. MDCPP zwróc na to uwagę.
 4. https://www.brd24.pl/kronika-wypadkow/jechala-pijana-w-mikolowie-i-walnela-w-plot-wpadla-bo-mercedes-sam-zawiadomil-policje/ System ecall 😁
 5. Czarnego bb58 na bransolecie nie mozna bylo zamowic, ale na paskach już tak. Ale jak to na tą chwilę to trzeba spr u ad.
 6. Tak wychodzi, inne chrono wprawdzie 44 mm rowniez mają grubość 16 mm.
 7. Właśnie oglądam, 75 numerowamych szt na caly swiat https://www.steinhartwatches.de/en/flieger-watch/nav-b-monopusher-bronze-42-blue.html
 8. Para wybrała się na zimowe ferie do małego, romantycznego domku gdzieś w górach. On od razu poszedł do drewutni po drwa do kominka. Po powrocie krzyczy: - Kochanie, jak strasznie zmarzły mi ręce! - Włóż je między moje uda i ogrzej - odpowiada ona czule. Jak powiedziała, tak zrobił i to go rozgrzało. Zjedli obiad i on poszedł narąbać jeszcze trochę drewna. Po powrocie woła: - Kochanie, ależ mi zimno w ręce! - Włóż je między moje uda i ogrzej - odpowiada ponownie dziewczyna. Nie trzeba mu było dwa razy powtarzać. Po kolacji chłopak udał się po zapas drewna na całą noc. Ledwo wrócił, od razu woła: - Jejku, jejku, kochanie, jak mi zimno w ręce! - Ręce, ręce! - nie wytrzymuje dziewczyna. - A uszy to ci nie marzną?
 9. Iga pewnie zwycięża i awansuje do II rundy .👍
 10. Aktualna trojka ma nerki ok ttps://www.autocentrum.pl/publikacje/testy-aut-nowych/bmw-seria-3-g20-tu-trzeba-szybciej-myslec/ Dla templariuszy 😁
 11. Nie napisałem tego wiec mnie nie cytuj
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.