Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

(Bitwa zamknięta)Wyzwanie "300 minus, tani zegarek" @Masu vs @Szymon vs @clusca

taniocha  

29 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam odmienne zdanie, zegarek za 300 pln i cygaro , plus zakładam zapalniczka Dupont  za parę setek  to zła kompozycja.

Zegarek za 300, plus "Radomskie" i zapałki z "Sianowa" to dobra kompozycja.....

;)

Edit

Do tej kompozycji z cygarem pasuje PP, JLC, ...

 

A jak ktoś pali nawet najdroższe cygara i odpala je od zapalniczki Dupont i do tego popija to 30 letnim Taliskerem, ale chce nosić Casio terrorystę (F-91W) za 45zł i jeszcze bezczelnie chce go uwiecznić w towarzystwie tego wszystkiego, to co? Jemu będzie pasować.  :D

 

Robisz dokładnie to o czym mówię powyżej. To jest Twoja OPINIA. Opinia z definicji nie jest obiektywna. ;)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są zasady, na nich opiera się cywilizacja.

To demokracja ją niszczy.... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś pali nawet najdroższe cygara i odpala je od zapalniczki Dupont i do tego popija to 30 letnim Taliskerem, ale chce nosić Casio terrorystę (F-91W) za 45zł i jeszcze bezczelnie chce go uwiecznić w towarzystwie tego wszystkiego, to co? Jemu będzie pasować. :D

 

Robisz dokładnie to o czym mówię powyżej. To jest Twoja OPINIA. Opinia z definicji nie jest obiektywna. ;)

Dokładnie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng
Napisano (edytowane)

Mam odmienne zdanie, zegarek za 300 pln i cygaro , plus zakładam zapalniczka Dupont  za parę setek  to zła kompozycja.

Zegarek za 300, plus "Radomskie" i zapałki z "Sianowa" to dobra kompozycja.....

;)

Edit

Do tej kompozycji z cygarem pasuje PP, JLC, ...

 

Albo jak zdjęcie golfa III po tuningu na tle zamku nad Loarą  :D

Jeżu, Radomskie. Popalałem to ścierwo w technikum jak nie było kasy na lepsze  :wacko:

Edytowane przez maritimeeng

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jak zdjęcie golfa III po tuningu na tle zamku nad Loarą  :D

:P

1314021203_by_dragoray_600.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

On umie tylko Monstera :)

No bez jaj :D Strix jak walnie fotę... Mistrz. I nie tylko Monster (aczkolwiek nie wiedziałem że mój monster może tak super wyglądać ;)) Jak zobaczyłem jego fotki Tisella, to aż zakupiłem na próbę. W sumie od razu sprzedałem, bo mniejsze wrażenie na żywo zrobił :D  - tzn. na żywo też ładny, rewelacyjna czerń tarczy, ale wiedziałem, że mało czasu nadgarstkowego będzie miał :/

Edytowane przez josey_wales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale są zasady, na nich opiera się cywilizacja.

Ale że co? Fajna kompozycja, zegarek też fajny i niby jak się to ma do "zasad cywilizacji"? że za tani :D ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maritimeeng

Jest takie powiedzenie: „Pasuje jak wół do karety”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj :D Strix jak walnie fotę... Mistrz. I nie tylko Monster (aczkolwiek nie wiedziałem że mój monster może tak super wyglądać ;)) Jak zobaczyłem jego fotki Tisella, to aż zakupiłem na próbę. W sumie od razu sprzedałem, bo mniejsze wrażenie na żywo zrobił :D  - tzn. na żywo też ładny, rewelacyjna czerń tarczy, ale wiedziałem, że mało czasu nadgarstkowego będzie miał :/

 

Widziałeś emotikonę na końcu?, mam opisy robić że to żart?

No i się dałeś oszukać, fotografia pokazała co innego.

Ale że co? Fajna kompozycja, zegarek też fajny i niby jak się to ma do "zasad cywilizacji"? że za tani :D ??

Nie rozumiesz rozmowy.

Sandały nie pasują do smokingu, pasują lakierki, takie są zasady.

Jest takie powiedzenie: „Pasuje jak wół do karety”

Właśnie tak .


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tym, że właśnie trzeba rozumieć co znaczy "pasować jak wół do karety". Zgadzam się oczywiście, że sandały nie pasują do smokingu. Ale co do zegarków to jednak byłbym ostrożniejszy z sądami, z bardzo wielu powodów...- i chodzi mi tu oczywiście o fotografie.


Widziałeś emotikonę na końcu?, mam opisy robić że to żart?

Chyba tak. Często wyrażając oburzenie, że ktoś nie zagłosował jak trzeba i nie zna zasad fotografii i tak używasz tej emotki, więc wiesz.... :)

Edytowane przez josey_wales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tam się nie znam, nie studiowałem nigdy sztuki, poza sztuką walki, ale to dawno i nieprawda  ;) Według mnie to, czy coś do siebie pasuje można rozpatrywać według różnych kryteriów. Czy pasuje do siebie kolorem, kształtem, wielkością, wiekiem, pochodzeniem, materiałem wykonania i jego fakturą, w końcu statusem i pewnie wiele innych, których nie wymieniłem. Dochodzą oczywiście wszelkie wariacje wymienionych cech i fakt, że niektóre z nich będą do siebie "pasować" na zasadzie kontrastu.

 

Mistrzowi Yodzie zapewne chodziło i "status" zegarka. Komu innemu zaś o to, czy komponuje się np. kolorystycznie i stylem. No i oczywiście (moim zdaniem, rzecz jasna) wszyscy mają rację. Każdy będzie, kierowany swoim gustem i jego priorytetami, zwracał uwagę na co innego. To oczywiście dalece idące uproszczenie. Jasne, że nie każdy na co innego, ale grupa reprezentatywna zapewne podzieliłaby się zapewne na kilka frakcji. Jedni będą zwracać uwagę na to, czy pasuje kolorystycznie i stylem. Inni od razu dostrzegą, że napitek i cygaro oraz zegarek to nie ta sama liga i to im będzie przeszkadzać. Jedni będą podziwiać piękne owalne kształty w kolorze jadeitu, idealnie współgrające z niejednolitym w kolorze, lecz począwszy od delikatnego brązu, poprzez ciemniejsze odcienie tego koloru, a skończywszy na delikatnych smugach o barwie węgla drzewnego, meblem, połyskującym idealnie lustrzaną powierzchnią. Inni powiedzą, że jajko Faberge nie pasuje do PRL-owskiego kredensu z paździerzu i dykty.

 

Być może to o czym piszę ma jakąś swoją nazwę i ktoś już to zdefiniował. Ja powiedziałbym, że kompozycja może być estetyczna i jakościowa, chociaż w tym drugim przypadku nazwałbym to raczej scenografią :)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z tym, że właśnie trzeba rozumieć co znaczy "pasować jak wół do karety". Zgadzam się oczywiście, że sandały nie pasują do smokingu. Ale co do zegarków to jednak byłbym ostrożniejszy z sądami, z bardzo wielu powodów...- i chodzi mi tu oczywiście o fotografie.

Chyba tak. Często wyrażając oburzenie, że ktoś nie zagłosował jak trzeba i nie zna zasad fotografii i tak używasz tej emotki, więc wiesz.... :)

W dalszym ciągu nie rozumiesz, lub ja zbyt mało klarownie się wyrażam, co do opisów, raczysz żartować...

nie wyrażam oburzenia, i nie piszę że ktoś zagłosował "żle", wyrażam tylko swoją opinię,  jak inni, wolna wola....

Wątek odgrywa też rolę edukacyjną..

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W dalszym ciągu nie rozumiesz, lub ja zbyt mało klarownie się wyrażam, co do opisów, raczysz żartować...

nie wyrażam oburzenia, i nie piszę że ktoś zagłosował "żle", wyrażam tylko swoją opinię,  jak inni, wolna wola....

Wątek odgrywa też rolę edukacyjną..

Zgadza się. Wyrażasz swoją opinie i często masz rację co do jakości zdjęć. Ja tylko napisałem, że wtedy również tej emotki używasz, a raczej WTEDY nie żartujesz sobie. Więc po prostu chodzi mi o konsekwencję w Twoim sposobie jej stosowania :) Przypominam, że zaczęło się od jakości zdjęć Strixa, w której stwierdziłeś że tej emoty używasz jako żartu. Ja jej w ten sposób nie odbieram, co innego jakbyś dał tę z przymróżeniem oka. Ale ja się w sumie nie znam na tych emotach. No i jak sam stwierdziłeś - na podstawie jego fotek kupiłem Tisella. To jednak świadczy, że robi super zdjęcia :)

Edytowane przez josey_wales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia Tisella widziałem, dobre, ale nigdy bym nie kupił nic opierając się na zdjęciach, jak mawiają wytrawni fotograficy- "nic tak nie kłamie jak obiektyw", czy moje ulubione powiedzenie dotyczące fotografii:

 

"Modelki z okładek magazynów chcą wyglądać jak....modelki z okładek magazynów"

:)

 

( też się nie znam na emotikonach)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Zresztą piszemy o tym w temacie bitwy, którym było to właśnie głównym zadaniem - ukazanie tańszego zegarka w jak najlepszym świetle :D  Poza tym ja często kupuję rzeczy nie widząc ich na żywo.

Mam na myśli wszelkiego rodzaju sprzęt AGD czy części do składania kompa - nie mam potrzeby widzenia ich wcześniej, za to czytam wszelkie opinie na ich temat przed kupnem i w ten sposób dokonuję wyboru. Zawsze mam możliwość zwrotu jak coś jest nie tak. Oczywiście nieużywane, nie jak Kuźniar i Walmart ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.