Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Mateusz1986

Zegarek Tissot.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ci się podoba to bierz i noś bez wstydu.. ja tam nie widzę, żeby był typowo "damski" wyłącznie dla kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników. Proszę o pomoc. Czy ten zegarek jest typowo damski?(tak jest w opisie). Będzie błędem gdyby nosił go mężczyzna?  https://jubitom.com/zegarki/tissot/t-sport/quickster/zegarek-tissot/t0954103612700

Z góry dziękuje za pomoc.

To błędny jest opis.

To unisex.

Ma 40 mm , więc śmiało może nosić kobieta jak i mężczyzna.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiarowi zdecydowanie bliżej do męskiego, niż damskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek ma perłową tarczę, więc jest to typowa damka.Rozmiar nie jest tu wyznacznikiem niczego. No, ale w dzisiejszym gender świecie granice pomiędzy tym co męskie a co damskie się mocno zacierają.. Jak kto woli. Byle nie robić z tego tytułu parad i udowadniać, że tak jest słuszniej.

Edytowane przez karlkox88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten też ma perłową:

post-101332-0-02480300-1563788065_thumb.jpg

 

Nie wiedziałem, że mam typową damkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mężczyźni noszą perły jako biżuterię? Nie,nie noszą. Zegarki z perłową tarczą inspirowane są damską biżuterią. Podział na to co damskie a co męskie, niestety, mocno się zaciera. Tak jak napisałem powyżej-jak kto woli. Są faceci, którzy noszą buty na szpilkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli np. akordeon z klawiaturą z masy perłowej też będzie damski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwłaszcza jak będziesz go nosił, przez cały dzień, na szyi jako naszyjnik. Zegarek i akordeon.. Niezłe porównanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej takie jak tarcza od zegarka a noszenie pereł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak perłowej tarczy zegarka, który noszony jest na co dzień, bliżej do perłowej biżuterii niż akordeonowi. No, ale odbiegamy od tematu głównego a nie w tym rzecz. Ja wyraziłem swoją opinię na temat Tissota i tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I OK. Jak kto woli, co kto lubi, co się komu podoba niech nosi. Dla mnie perła w zegarku będzie damska i to jest moja opinia. 20 lat temu, kiedy mężczyzna ubierał sukienkę i robił sobie makijaż był nie męski. Dziś już niekoniecznie. Style, które kiedyś zarezerwowane były dla określonej płci dzisiaj się przemieszały.Dlatego też wykreowano w modzie bezpieczny termin unisex. Ja jestem w tym względzie bardziej czarno biały i stąd taka a nie inna opinia.

A to,że sklep sprzedaje perłowy zegarek jako męski, wcale męskim zegarkiem być dla mnie nie musi. Skusisz się na buty na obcasie, jeśli w obuwniczym stać będą w męskim dziale?

Edytowane przez karlkox88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość, to powszechna wiedza, że biały, heteroseksualny facet to.. zboczeniec :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość, to powszechna wiedza, że biały, heteroseksualny facet to.. zboczeniec :)

Homofob i rasista. No i katol pewnie w dodatku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ma sie ku temu,iz heteroparady zaraz sie zaczna ? Tez jestem czarno-bialy w te klocki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat nieoczekiwanie "zboczył" Takie życie niestety. Niby zegarek,niby kwestia gustu a jak się okazuje zabrnąć można znacznie głębiej.A jak przy paradach jesteśmy to w tym dziale wypada się skrzyknąć na "Paradę miłośników zegarków.." I od razu konkurs.."Czyj męski sikor ma najdłuższą..."wskazówkę" Może Tissot ufunduje jakąś perłową nagrodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie bijcie kolegi jak w Białymstoku jak założy zegarek z masą perłową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie bijcie kolegi jak w Białymstoku jak założy zegarek z masą perłową

Albo jak tego w Warszawie,którego bili bo niósł Polska flagę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.