Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
MichalD

EPOS 3401 - mechiczne uszkodzenie koperty

Recommended Posts

Hej,

Dzisiaj niestety zauważyłem, ze mój niedawno kupiony EPOS ma defekt - zarysowanie, lekko wyszczerbioną kopertę - czuć to pod palcem, delikatny odprysk.

Pokazuję na zdjęciu. Wydaje m się, ze musiałem gdzieś zahaczyć w ostatnich dniach :(

Czy można to naprawić? wypolerować? Niby to niewielki defekt, ale mocno mnie to irytuje, bo zegarek został kupiony 2 miesiace temu i już taka przykra historia...

Czy taki zabieg robią zegarmistrzowie w Warszawie? Pan z Ząbkowskiej lub Pieknej czy do tego potrzebny jest inny specjalista? Jaki może być orientacyjny koszt takiej usługi?

Dziękuję z góry za pomoc.

post-32421-0-60404000-1567973567_thumb.jpg

Można delikatnie przepolerować ale wgłębienie pozostanie. Całkowita likwidacja też możliwa ale nieopłacalne, przynajmniej że zdjęcia wynika że to dosyć głębokie wgłębienie. Proponuje zostawić jak jest.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By TIK TAK
      W tym roku przedstawił odświeżoną linię Passion. Model 3501 posiada nową zmniejszoną kopertę do 41 mm i z nową kolorystyką. WR 100, szafir z AR. ETA 2824-2. Cena będzie oscylować w granicach 4000 -4500 w zależności od wersji:

Model 3443 , Duży sportowy model o średnicy 43,8 mm i podobnych parametrach będzie droższy i będzie kosztował w granicach 5000 PLN.

Perełką będzie model 4339 North Star z mechanizmem na bazie ETA 2892 A2. Wr 5 ATM,  Średnica 42 ATM

• By ewa_942
      Witam, 
      Szukam zegarmistrza na Śląsku który naprawia stare rosyjskie zegarki 
    • By ewa_942
      Witam,
      szukam zegarmistrza na śląsku Gliwice, Katowice i okolice chodzi oczywiście o naprawę starych rosyjskich zegarków

• By bercello
      Witam,

Czy ktoś może polecić zegarmistrza (idealnie Wrocław), naprawiającego przedwojenne zegarki?
      Odnalazłem w szafie wśród poniemieckich skarbów babci taki zegarek jak na zdjęciu. Po grawerze na zewnętrznym pudełku wygląda na to że to zegarek z warsztatu Rudolf Fume.
      Zegarek nie chodzi. Jest ekonomiczne uzasadnienie naprawy takiego zegarka? Nie ma on wartości emocjonalnej. Jest po poprzednich właścicielach, którzy opuszczali ziemie odzyskane w pośpiechu....

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.