Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Balansujący Na Osi

Użytkownik
 • Content Count

  841
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Balansujący Na Osi last won the day on February 16 2019

Balansujący Na Osi had the most liked content!

Community Reputation

96 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków / Dobczyce albo Dobczyce / Kraków
 • Hobby
  czaso(u)odmierzacze, technika, motoryzacja, lotnictwo, krótkofalarstwo, tenis ziemny.

Recent Profile Visitors

239 profile views
 1. Na każdej tarczy widać, że to jest właśnie ręczna robota. Gratulacje.
 2. Nie chodzi o to czy zegarek jest tani czy drogi tylko o to ze to podróbka. Tak samo nie chodzi o to czy ty go chciałeś nosić czy kupić go i sprzedać, to nadal podróbka. Podróbki powinny być eliminowane z obiegu. Dlaczego to chyba nie wymaga komentarza..
 3. Czyli można powiedzieć że zmiana uzasadniona bo każdy znajdzie coś dla siebie.
 4. Co najwyzej warto wziąć i stuknać dużym młotkiem.
 5. Czarna matowa, czy prawie matowa fajowa. Może jak wykonawcy zepsuli zlecenie, to niech już zostawią te "zepsute" i będzie kolejny Architekt
 6. Galerie może spotkać podobny los jak biurowce. Nagle się okazało, że można przynajmniej częściowo pracować zdalnie i kilometry powierzchni biurowych nie są aż takie niezbędne na każdym rogu w mieście.
 7. Tarcza super, kolorystyka, wykonanie, wszystko. Do tego reszta świetnie dobrana, nic tylko nosić.
 8. Dziękuję. Jakiś czas temu była taka rocznicowa na bazarku ale to już dawno i potem nie widziałem więcej. Być może dlatego, że nie szukałem
 9. Nie da się tak określić. Zegarki różnie się sprzedają, są takie na które są nawet zapisy, a są takie które leżą na półkach i mało kto nie pyta, zanim zegarek trafi do sklepu ma po drodze od producenta gdzieś w świecie jeszcze z reguły dystrybutora itd. Trzeba tez pamiętać, że w sklepach panują na ogół dobre warunki dla przechowywania zegarków, no i to co pisałem, od czasu do czasu mechaniczne są zapewne uruchamiane, więc sytuacja jest podobna do tej, kiedy właściciel ma kilka lub kilkanaście zegarków i nosi je z różnym natężeniem. Ja mam kilkanaście i sa okresy, kiedy więcej noszę ten, a innym razem okazja wymusza, że założę inny itd. Jeśli zegarek, który cię interesuje nie jest jakoś strasznie stary, to nic się wielkiego nie dzieje, chyba, że wiesz, że np. leżał na jakiejś witrynie sklepu w słońcu przez kilka lat.
 10. Jak przy każdym towarze tak i przy zakupie zegarka warto wziąć pod uwagę datę jego produkcji. Przy kwarcowym im starszy zegarek tym krótsza będzie żywotność baterii, nawet jeśli był przechowywany z odciągniętą koronką, przy mechanicznych będzie to kwestia starzejących się samarów czy uszczelek, chociaż w salonach od czasu do czasu zegarki są uruchamiane, choćby przy prezentacji. To tak generalnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.