Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Balansujący Na Osi

Użytkownik
 • Content Count

  1,421
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Balansujący Na Osi last won the day on February 16 2019

Balansujący Na Osi had the most liked content!

Community Reputation

216 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  albo Kraków albo niedaleko
 • Hobby
  czaso(u)odmierzacze, muzyka, technika, motoryzacja, krótkofalarstwo, tenis ziemny.

Recent Profile Visitors

368 profile views
 1. W projekcie QV przy czarnym moim zdaniem powinna być ramka przy dacie. Bez niej data się zlewa z napisem dotyczącym WR, a okienko daty jest mało widoczne.
 2. No ramki to akurat szkoda... A z kolorami nie jest tak źle, będzie o czym pisać na forum
 3. Nośny marketingowo model to odcinają kupony.. Czy to dobra droga? Jako klient ma dzięki temu mam szeroki wybór, jak pisał Taufel26, wizerunkowo dla marki to gorzej wygląda ale i tak decydują akcjonariusze i kasa musi się zgadzać.
 4. Trochę tak, jakby to powiedzieć, może kolorowe jarmarki. Jakby bez pomysłu.
 5. Niebieska tarcza najlepsza, może bordo się uda jak poprawią, a srebrna tez fajna. Logo jak w niektórych ChW, dla mnie fajniejsze niż wcześniej.
 6. Jak widać Longines nie tylko potrafi wyprodukować dobre zegarki ale i się stosownie zachować, Niby normalne ale obecnie rzadkość i tu trzeba dodać niestety..
 7. Prawdziwych pasjonatów się nie imają żadne statystyki ani prawa i bardzo dobrze
 8. To oczywiste i nie znalazłem wpisu, w którym zawarte byłoby inne stwierdzenie. Problem z twoją "subiektywnością" jest natomiast taki, że hołdując jej tracisz z oczu i pozostajesz ślepy na wiele ciekawych zegarków, na które jesteś naprowadzany.
 9. W tych "uzupełnieniach" to znacznie upraszczasz rzeczywistość, bo są i niemieckie auta beznadziejnie zaprojektowane i wykonane i japońskie świetne, lepsze od niemieckich, a dobre zegarki to nie tylko Swiss made, co już się pojawiło w odpowiedziach. Po odpowiedziach powinieneś się też zorientować, że nie samym mechanizmem zegarek stoi i jest wiele ciekawych zegarków nie tylko ze względu na ich werk, więc może zbytnio upraszczasz ale to twoje uproszczenia i twoja rzeczywistość. I całe szczęście.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.