Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Balansujący Na Osi

Użytkownik
 • Content Count

  2,101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Balansujący Na Osi last won the day on February 16 2019

Balansujący Na Osi had the most liked content!

Community Reputation

538 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  albo Kraków albo niedaleko
 • Hobby
  czaso(u)odmierzacze, muzyka, technika, motoryzacja, krótkofalarstwo, tenis ziemny.

Recent Profile Visitors

627 profile views
 1. Jak ma być wytrzymały to tylko G-shock, a który to już głównie kwestia gustu i portfela.
 2. Tak se przeglądam temu żółtemu c65 kolegi Clusca i dochodzę do wniosku że ten stary żółtek jest ładniejszy już ta nowa limitka ze względu na tarczę, indeksy i wskazówki.
 3. A jakie małe są dopiero w większości mieszkań z ostatnich lat
 4. Na parkingu moim zdaniem zawsze powinno być kilka miejsc dla większych samochodów, bo różne przyjeżdżają, a nie uśrednione, a raczej najmniejsze z możliwych. Jak ktoś ma większy samochód albo przyjedzie na przykład dostawczakiem to ma problem, a przecież dostawczakiem też można przyjechać obejrzeć Panoramę Racławicką czy zrobić zakupy w markecie spożywczym.
 5. Kto szybciej o 1 s to już nie robi tak Ważne jak się jeździ rąk w ogóle i do tego pisałem. Akurat M4 i M3 trochę miałem przyjemność i dobrze to wspominam
 6. Wszystko prawda, poza tum jedynie, że Mki wyglądaja lepiej i jeżdżą lepiej, no ale też te kunie w M kosztują lepiej i bądź tu mądry..
 7. Jednemu się podobają wyświetlacze innemu nie, każdy z nas postrzega rzeczywistość i bardzo dobrze że tak jest Niemniej jednak od czasu kiedy zlikwidowano linki napędzające liczniki i obrotościomierze nic nie drga, przynajmniej ja nie zauważyłem. Wskazówka jest normalna i napędzana jest silniczkiem elektrycznym, który bierze Impuls z odpowiedniego czujnika. Proste i funkcjonalne i nic nie drga, ładnie wyglądaja i są czytelne. Podane wcześniej przez kolegów przykłady może nie są sa adekwatne ale większość samochodów europejskich, a nawet japońskie np. Toyoty Corolla e19, niektóre Hondy, większość volkswagenów część Mercedesów Że nie wspomnę o starszych BMW mają bardzo czytelne zegary, proste i czytelne więc braku czytelności analogicznym analogowym zegarom nie można zarzucić. A te nowe wyświetlacze moim zdaniem to tylko kwestia oszczędności kosztów. Niby można zmieniać kolorki wyświetlacza Niby można zmieniać informacje które on wyświetla ale tak naprawdę czy to jest aż tak potrzebne. Poza tym można to rozwiązać jak niektórzy producenci to zrobili że obok analogowych zegarów albo pomiędzy nimi jest elektroniczny wyświetlacz i tam można sobie odczytać spokojnie średnie spalanie, chwilowe, zasięg i różne inne. Jednemu się podobają wyświetlacze innemu nie, każdy z nas postrzega rzeczywistość i bardzo dobrze że tak jest Niemniej jednak od czasu kiedy zlikwidowano linki napędzające liczniki i obrotościomierze nic nie drga, przynajmniej ja nie zauważyłem. Wskazówka jest normalna i napędzana jest silniczkiem elektrycznym, który bierze Impuls z odpowiedniego czujnika. Proste i funkcjonalne i nic nie drga, ładnie wyglądaja i są czytelne. Podane wcześniej przez kolegów przykłady może nie są sa adekwatne ale większość samochodów europejskich, a nawet japońskie np. Toyoty Corolla e19, niektóre Hondy, większość volkswagenów część Mercedesów Że nie wspomnę o starszych BMW mają bardzo czytelne zegary, proste i czytelne więc braku czytelności analogicznym analogowym zegarom nie można zarzucić. A te nowe wyświetlacze moim zdaniem to tylko kwestia oszczędności kosztów. Niby można zmieniać kolorki wyświetlacza Niby można zmieniać informacje które on wyświetla ale tak naprawdę czy to jest aż tak potrzebne. Poza tym można to rozwiązać jak niektórzy producenci to zrobili że obok analogowych zegarów albo pomiędzy nimi jest elektroniczny wyświetlacz i tam można sobie odczytać spokojnie średnie spalanie, chwilowe, zasięg i różne inne.
 8. E90 też było niczego sobie No ale cokolwiek by nie powiedzieć to jeszcze bardziej niż ten nowy gril i cokolwiek wkurza mnie i to nie tylko w BM brak analogowych zegarów. Te obecne wyswietlacze wygladaja okropnie i tandetnie. Ostatnio kuzyn kupił E klasę i tam też ten sam syf z tymi monitorkami. Czy na prawdę przy takim poziomie cenowym nie można zrobić normalnych zegarów? No ale te wyświetlacze są na pewno zaprojektowane dla dobra użytkownika i jeszcze na pewno są bardziej ekologiczne.
 9. Najładniejsze BMW to były M3 i M4 poprzedniej generacji. Te obecne się fo nich nie umywają przez te kretyńskie grile, no ale te nowe też pewnie się komuś podobają bo to kwestia gustu albo muszą się podobać bo trzeba być "nowoczesnym".
 10. To duże koło jest i kawał bieżnika wiec takie przebiegi powinny znosić
 11. Jeśli już musi być mechanik to Bulowa wydaje się bardziej uniwersalna. Ten Gaz to duży zegar jest, proponuję zobaczyć go na żywo przed zakupem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.