Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Balansujący Na Osi

Użytkownik
 • Content Count

  2483
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Balansujący Na Osi last won the day on February 16 2019

Balansujący Na Osi had the most liked content!

Community Reputation

945 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  albo Kraków albo niedaleko
 • Hobby
  czaso(u)odmierzacze, muzyka, technika, motoryzacja, krótkofalarstwo, tenis ziemny.

Recent Profile Visitors

1103 profile views
 1. Nie zamieniaj Zegarki mechaniczne są wrażliwe na wstrząsy i pole magnetyczne silne chyba że masz włos krzemowy ale nie aż tak bardzo jak się wydaje. W twoim przypadku rozmagnesowanie albo serwis mu pomoże.
 2. Ja bardzo lubię certina i nawet kilka mam ale tego typu koperta mi kompletnie nie podchodzi.
 3. Może zegarek został narażony na silne pole magnetyczne? Jeśli tak to sprawa jest prosta, Każdy zegarmistrz w 3 minuty go rozmagnesuję.
 4. Wszystkie trzy wersje wymiany słyszałem ale przychylam się do opinii, że jedna z nich wyjątkowo nie pasuje
 5. Koronką inna niż brąz odstaje wizualnie os całości. Reszta hak zwykle super.
 6. Ładny ten brąz, na tarczy i kopercie. Fajnie to wygląda w całości nic się nie wyróżnia, nie przebija, taki w sam raz na codzienny zegar.
 7. Wydłużony interwał wymiany oleju na przykład do 30 000 km to jest jedna z większych Eko bzdur Jakie powstały w ciągu ostatniego 10-lecia. A już Pierwsza wymiana po takim przebiegu to jest bzdura który poziom ciężko sobie nawet wyobrazić. Jak już koledzy wspomnieli silnik na dotarciu oznacza że coś się dociera układa w wyniku czego powstają opiłki które bez wymiany oleju krążą sobie po takim silniku przez te 30 000 km siejąc spustoszenie i przyczyniając się do skrócenia jego żywotności. Gdzie tu jest ekologia i działanie racjonalne to ja nie wiem. Nawet jeśli nie zamierzam jeździć dłużej samochodem niż na zakończenie okresu gwarancji to jednak jest to jakieś dobro wieloletnie i warto zadbać o to aby było jak najdłużej sprawne wszystko jedno kto będzie jego właścicielem. Idąc torem myślenia ekoterrorystów to może wcale nie trzeba wymieniać oleju, tylko dolewać. Te kilka lat silnik pociągnie..
 8. Zdarzylo mi sie kilka razy ratowac tyłem FWD jak już po normalnemu nie jedzie. Są jeszcze łańcuchy ale nie chce się zakładać, chyba że nie ma przeproś ale ja nie lubię I s koda mi felg, pomimo że na zimę mam jakieś paści.
 9. Ładny nowy Conquest ale za tą cenę do pooglądania raczej.
 10. Pasek potrafi czasem zmienić bardzo dużo w wyglądzie zegarka. Tutaj na plus
 11. W moim pudełku brakuje białego ale kto wie jak nadarzy się jakaś dobra okazja to chętnie uzupełnię.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.