Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Balansujący Na Osi

Użytkownik
 • Content Count

  1,976
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Balansujący Na Osi last won the day on February 16 2019

Balansujący Na Osi had the most liked content!

Community Reputation

447 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  albo Kraków albo niedaleko
 • Hobby
  czaso(u)odmierzacze, muzyka, technika, motoryzacja, krótkofalarstwo, tenis ziemny.

Recent Profile Visitors

561 profile views
 1. Oglądałem tydzień temu przy okazji zainteresowania innym zegarkiem i dokładnie, jest zdecydowanie za duży.
 2. Autor1984 czytaj że zrozumieniem, a nie to co Ci pasuje zeby zrobić dym. Przewidując, że zaraz trafi się taki mądrowski właśnie po tym zdaniu, które raczyłeś ordynarnie wujac z kontekstu napisalem kolejne, właśnie po to, żeby uciąć takie głodne teksty jak Twój. Przeczytaj jeszcze raz i powoli: I racz więcej nie wyciągać zdań z kontekstu z wypowiedzi, która nie rodzi żadnych trudności interpretacyjnych, przepraszam, nie powinna.
 3. To Jobs dał wielu ludziom pracę to oczywiście fakt ale argument w tej dyskusji żaden. Dał im pracę w imię własnych korzyści bo to oni pracowali na jego miliony za ułamek tego co on zarabiał. Żeby nie zostać źle zrozumianym to nie twierdzę, że powinien się dzielić z nim pół na pół czy coś w tym stylu, tylko że nie zrobił tego z pobudek , a jedynie po to aby rozwinąć swój biznes i pomnożyć swój majątek.
 4. Ładne zdjęcie (zegarek oczywiście też). Pasek pod kolor tarczy, a do tego jeszcze odbladki na tarczy idealnie zgrywają sie z fakturą paska
 5. Te nowe grile nawiązujące do starych samochodów są paskudne. Dawno temu nadwozia były zupełnie inne i wtedy to pasowało, teraz zmiana na siłę i efekt okropny. A na tym zdjęciu to już w ogóle porażka..
 6. Tak myślałem, że kolega pomoże Dzięki. Czemu nue działa nie wiem. Mam go od wczoraj ale dopiero teraz znalazłem chwilę zeby go obejrzeć i na razie go nie otwieralem. Z tego vo ustaliłem dawno nie działa, jak dla mnie wygląda na pękniętą sprężyne, z tego co wiem nie spadł, nie był uderzony. A z tym szkiełkiem to dobra wiadomość.
 7. Przy okazji uroczystości rodzinnej pokazano mi taki egzemplarz. Niestety nie działa i brakuje szkiełko. Ponieważ nie znam się na kieszonkach prośba fo bardziej zorientowanych kolegów o radę czy warto ten zegarek odnawiać czy tylko go wyczyścić i naprawić i czy da die zdobyć szkiełko do tego egzemplarza?
 8. Od jakiegoś czasu przyglądałem sie w internecie takiej Certinie, ponieważ wydaje mi się ciekawa ale dopiero dziś obejrzałem ja po pracy z bliska i nie wiem czy mi się wydaje ale jak lubię Certinę (mam 4 różne modele) to tutaj jakiś wykonania koperty pozostawia wiele do życzenia. Tarcza fajna, indeksy też, rozmiar może być, nawet zastanawiałem się nad zakupem ale wykończenie koperty jak w chińskim zegarku.. Mam dwie Ds1, te starsze wersje chyba najbardziej popularne i tam polerka na kopercie to zdecydowanie wyższy poziom. Nie wiem czy to tylko wrażenie, zmęczenie czy może taki ma być dizajn?
 9. Naprawa będzie prosta tylko trzeba wykombinować dobra membranę.
 10. Dokladnie o to mi chodziło
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.