Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
grzegorzg

Gdzie w Szczecinie mogę wymienić baterię?

Recommended Posts

Hej,

Szukam namiarów na zegarmistrza w Szczecinie, który wymieni mi baterię w zegarku Orient (takim: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-day-date-fug17002b3).

Szukałem serwisu zegarków Orient, ale żadnego nie znalazłem :(.

W moim poprzednim zegarku kiedyś z lenistwa wymieniłem baterię u przypadkowego zegarmistrza i to był koniec zegarka (przekręcona śrubka, zwarcia), więc boję

się pójść do pierwszego z brzegu.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

-- 

Grzegorz

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By niemiach
      Cześć, na wstępie dodam, że przeszukałem całkiem sporo internetu i nie znalazłem odpowiedzi. Po wymianie baterii w moim G-shocku GG-1000 i resecie AC zegarek nie działa. Zamiast tego wyświetla komunikat "FULL". Przyciski nie działają, wskazówki nie chodzą. W momencie gdy stykam pin AC z metalową obudową (-) "FULL" ginie, po czym pojawia się z powrotem.  Już raz wymieniałem baterie i nie było najmniejszego problemu. Próbowałem różnych baterii jednak rezultat jest dalej ten sam. Liczę na waszą pomoc  

• By jg785
      https://gadzetomania.pl/60444,hp-01-smartwatch-kalkulator

Artykuł o zegarku z rozbudowanym kalkulatorem, stylusem, wbudowaną pamięcią i trzema bateriami z których jedna podtrzymywała pamięć.
    • By kosti
      Witam sekunde teamu podczas czyszczenia zegarka przez przypadek porysowałem bok koperty w kształcie litery Z czy da rade to usunąć? Gdzie mam sie kierować? Jakie podjąć działania?
    • By Pingo
      Panie, Panowie,

Gdzie znajdę zaufany serwis Casio w okolicach Zagłębia i Śląska, który podejmie się wymiany baterii w moim G-Shock GA-110 z wymianą uszczelki (słyszałem, że warto to robić) i testem szczelności?
      Chodzi, żeby efekt nie był taki jak tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/68039-nieuczciwy-zegarmistrz-dlugie/
      Temu Panu z Gliwic, już podziękuję. Przez niego mam teraz obawy przed oddaniem zegarka do wymiany baterii.

Dzwoniłem do Czeladzi, ale w TT powiedzieli mi że to koszt ok. 60-70 zł i do tego wysyłają zegarek do Sochaczewa i że cała operacja może potrwać nawet ok. miesiąca .

Możecie z pełną odpowiedzialnością polecić jakiś serwis, który to wykona?
    • By rtoiq
      Witam,
      Trzy miesiące temu zakupiłem zegarek Junkers 66442, ostatnio zauważyłem, że wskazuje złą godzinę. Opóźnienie wynosi około 1h/dobe, przyjrzałem się bliżej wskazówce sekundowej i zobaczyłem, że między godziną 12 a 1 jej praca nie jest równomierna. Robi krok do przodu, a potem się cofa, czasami skok wygląda jakby nie wynosił sekundy. W pozostałej części tarczy pracuje normalnie.
      Czy powodem takiej pracy może być słaba bateria? Wydaje mi się, że przy słabej baterii zegarek powinien pracować wolniej ale na całej tarczy, albo po prostu stanąć.
      Dodam też, że niezależnie od pozycji w jakiej go trzymam "turbulencje" występują stale między 12 a 1.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.