Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jg785

Użytkownik
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  7140060
 1. https://gadzetomania.pl/60444,hp-01-smartwatch-kalkulator Artykuł o zegarku z rozbudowanym kalkulatorem, stylusem, wbudowaną pamięcią i trzema bateriami z których jedna podtrzymywała pamięć.
 2. https://www.youtube.com/watch?v=Qvrhc5ZlNqk Uboczny efekt nordic walkingu oprócz dawki ruchu energii, i poznawania nowych zakątków byłego województwa radomskiego.
 3. https://gadzetomania.pl/60418,casio-at-552-janus-zegarek-ekran-dotykowy-gesty
 4. Pstryknięte na szybko orient, fuji, i riseman
 5. Zgłaszam się jako nowy użytkownik Orienta Crystal OS4690C39I
 6. Odebrany Crystal OS4690C39I odebrany od jednego z polecanych na forum radomskich zegarmistrzów po dorobieniu przez niego półmostka i wstawieniu sprowadzonego z Niemiec balansu.
 7. jg785

  Buty

  Od ponad 10 lat używam do nordic walkingu na trasach miejskich i leśnych o długości do ponad 2 do 24 kilometrów butów Lesta niestety jeden z nich zaczęła zużywać się wyściółka od strony pięty a w drugim wyściółka wybrzusza się w środkowej części podeszwy. Jakie buty polecilibyście jako następców z oferty 4f albo Wojasa?
 8. Zegarek na pewno przygotowany dla miłośników klasycznego wzornictwa w przeciwieństwie do tourbiliona od Seiko. Na kilku stronach anglojęzycznych znajdują się przypuszczenia że mechanizm nie został wyprodukowany w Japonii ale w należącej do Citizena szwajacarskiej La Joux Perret, oraz o podobieństwach do projektu T Hajimo Asioki. https://monochrome-watches.com/citizen-introduce-first-tourbillon-watch-300th-anniversary-daimaru-department-store/ http://www.ablogtowatch.com/citizen-tourbillon-y01-watch-first-tourbillon/ https://www.hodinkee.com/articles/citizen-tourbillon-y01-introducing
 9. Dziękuję za radę i chyba będę odkładał na coś lepszego .
 10. W Aldim znajdującym się blisko instytucji, w której jestem na stażu wypatrzyłem coś co miało na nalepce duży czerwony napis Old Caski i według napisu na etykitce jest maltem, blend Strapper? (nie zapamiętałem dokładnie nazwy) i bourbon Westpoint, co z tej trójki polecacie - moje dotychczasowe doświadczenia z whisky to Johny Walker Red Lebel i Old Smuggler.
 11. Dziękuję i życzę szybkiego znalezienia swojej
 12. Dziękuję, pasek dostałem od młodszego brata, który od kilku lat kolekcjonuje radzieckie zegarki.
 13. Nowy nabytek , pobieda podobna do tej jakiej używał mój dziadek - biała tarcza, u znajomego zegarmistrza dokupiłem teleskopy i poprosiłem o naprawienie wskazówki minutowej, która zawadzała o tarczę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.