Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
kubamak

Prosty zegarek na bransolecie typu mesh dla kobiety

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

od dłuższego czasu rozglądam się za prezentem dla małżonki, która ma dość sprecyzowane wymagania co do nowego zegarka, który powinien być:

- jak najprostszy, klasyczny, delikatny

- srebrny z jasnym cyferblatem

- na bransolecie typu mesh (siateczkowej)

- ze szkiełkiem szafirowym

- o średnicy koperty mniejszej niż 35 mm

Po wielu dniach poszukiwań udało mi się znaleźć następujące modele spełniające jej kryteria:

(1) MAURICE LACROIX Eliros Date Ladies

(2) Doxa D-Light

(3) Bisset BSBF32SIWX03BX

(4) Skagen Signatur

(5) Atlantic Elegance

Niestety nie znalazłem zegarka automatycznego w tym stylu.

Czy możecie doradzić, który z przedstawionych wyżej będzie najlepszym wyborem? Jeśli macie inne, ciekawe propozycje, to oczywiście jestem otwarty na inne modele.

Dziękuję i pozdrawiam

Kuba

Niestety nie znalazłem zegarka automatycznego w tym stylu.

Źle szukałeś

:)

A szukałeś źle, bo wybrałeś nieodpowiednie kryteria. Przede wszystkim nie kieruj się paskiem: pasek to szczegół. Dobierzesz sobie taki, jaki uznasz za stosowne. I możesz go zmienić wedle upodobania (żona będzie miała coś złotego, będzie potrzebowała bardziej złotego zegarka, a to najłatwiej zmienić paskiem).

Mój typ:

https://www.jomashop.com/hamilton-watch-h42215651.html

A tutaj szerszy wybór:

https://www.zegarki.zgora.pl/zegarki_damskie/#filtry=224def00c136e00f9aa4a2bfc5cf23bfaf7c4b26928a951ae3aa1b4b02daf1345dbcc97f4e6fda076724c8196b818bdc

Po za tym poszukaj wśród zegarków Junghans. One oczywiście również nie mieszczą się w kryteriach - nie mają szafirowego szkła - ale to nie bug, to feature. Nawet jeśli będzie rysa, to się ją zeszlifuje.

Nie podałeś również budżetu, a to najważniejsze. Oczywiście po uprzednim określeniu o ile setek procent można go przekroczyć ;)

A Twoje propozycje:

1 - przepłacona kilkunastokrotnie.

2 - OK, ale drogo.

3 - Nie, Bisset to wątpliwy szwajcar

4 - od biedy...

5 - przepłacony kilkukrotnie.  

Wybieraj pomiędzy Doxą albo Skagenem - najlepiej rzucając monetą. Albo szukaj dalej :)

Ale Tudora to Ty szanuj!

Cześć, Zeno!

Dziękuję za odpowiedź - nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji. :) Właśnie ta bransoleta jest problemem i ogranicza mi znacząco wybór. Do tej pory nie myślałem o dokupieniu bransolety do zegarka z paskiem. Trafna uwaga!

Budżet ustaliłem sobie na 2500 zł (przekroczyć mogę o 500 zł). Wśród Junghansów najbardziej spodobał się model Max Bill, jednak (jak sam zauważyłeś) heksalitowe szkiełko może odstraszać.

W tej chwili waham się między tym Hamiltonem, którego mi przysłałeś (+ bransoleta) a Doxą.

Jeszcze raz dzięki Ci za sugestie. :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jakubw02
      Witam, planuje zakup swojego pierwszego zegarka. Mam 18 lat i zegarek miałby mi służyć na co dzień do zwykłego ubioru. Chyba wolałbym zegarek na bransolecie. Wolałbym, żeby tarcza zegarka nie była zbyt przesadzona, nie miała za dużo ,,dodatków,,. Nie ukrywam, że głównie zwracam uwagę na wygląd, zegarek będzie mi służył jako element biżuterii, ale nie chciałbym też kupić jakiegoś badziewia. Budżet ok. 500zl. Proszę o pomoc, gdyż kompletnie nie znam się na zegarkach. 
    • By Budrys1987
      Czesc wszystkim,
      szukam solidnej bransolety do Orienta Kamasu. Zaczalem sie juz nawet zastanawiac nad strapcodem i ponizszym produktem

https://www.strapcode.com/products/metal-ss-bcl20-b115

W koszyku sklep dolicza jeszcze jednak podatki, wysylke a do tego pewnie jeszcze pozniej clo, etc. Cena robi sie kuriozalna. Czy ktos z Was ma jeszcze jakies pomysly co do dobrej jakosci bransolet? 
    • By enicar
      Witam, na forum jestem od kilku dni. Postanowiłem, że najwyższy CZAS zacząć spędzać więcej CZASU z ludźmi, którzy dzielą tą samą pasję. Nie wiem czy dobrze założyłem temat i czy tagi się zgadzają ale się nauczę. Tymczasem jestem w potrzebie zakupu bransolety do ENICAR SHERPA SUPER DIVE. Ktoś może pomóc?

Pozdrawiam

Czas to pieniądz, który wydaje na jego odmierzanie!
    • By LukaszLBN
      Witam

Poszukuję nowego zegarka męskiego do 500-700zł. koloru srebrnego na bransolecie.
      Niestety popsuł się obecny , jest to Timex Chronograph Expedition ( zdjęcie w załączniku ) , a jest to zegarek "nienaprawialny" .Szkoda bo miałem go już od ponad 10 lat i bardzo mi odpowiadał.
      Poszukuję zegarka w podobnym stylu, nie koniecznie marki Timex.
      Pomożecie?

pozdrawiam
      Łukasz

• By Sawpel
      Przeglądam już jakiś czas, w końcu mój pierwszy post.

Posiadam zegarek codzienny, Orient Star Classic:

Jest piękny, klasyczny, ale pod mankiet na 2 guzik się nie mieści, a na 1 jest już luźno. Irytuje mnie to wyjątkowo, więc postanowiłem, że potrzebuję drugi zegarek, który będzie mi służył garniturowo. Mój gust określany jest jako "dziadkowy"  Lubię naprawdę proste zegarki, niestety taki mamy dziwny świat, że ładne, proste, klasyczne kosztują minimum 8 tysięcy złotych albo są kwarcowymi. Poniżej zegarki, które mi się podobają:

A teraz podsumowanie cech jakich wymagam:

1) Srebrny, złoto jest bardzo ładne, ale nie wygląda na mnie dobrze
      2) Bransoleta, wiem, że skóra jest bardziej elegancka, ale mniej się pocę w stali
      3) Płaski, mniej niż 1 cm
      4) Klasyczny, bez cyferek, datownik ujdzie
      5) Mechaniczny bądź automatyczny
      6) Tarcza biała, szara albo niebieska/granatowa/inne pochodne niebieskiego
      7) Nie szerszy niż 40 mm, mam dość drobne nadgarstki
      8) Nie więcej niż 1000 zł, nie jestem osobą zegarkową na tyle by wydawać więcej; powiem więcej, jak się nie da takiego znaleźć, to po prostu kupię kwarcowy

Nie muszę kupować na teraz, na już. Do świąt przeżyję, ale nie dłużej. Będę wdzięczny za wszelką pomoc
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.