Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Elkozakos

DIESEL DZ4318 - części do zegarka

Recommended Posts

Witam
Uszkodziłem niedawno swój zegarek Diesel dz4318 i poszukuję dwóch elementów, mianowicie oryginalnego szkła kolorowego mieniącego się, oraz elementu z nazwą Diesel 10 bar, zaznaczonego na pomarańczowo na zdjęciu.

post-111553-0-50466900-1577797795.jpg

Edited by Elkozakos

To w ogóle są oferowane części zamienne?

Pewnie lepiej i taniej będzie kupić nowy, ale może uda się znaleźć coś z firmy zegarkowej :)

PS: zdjęcia nie ma

1. Nie wstawiłeś zdjęcia

2. Właściwie nie ma takiej potrzeby, do Diesel to marka modowa i części do niego dostaniesz tylko z innego uszkodzonego egzemplarza

3. Wniosek - szukaj na portalach aukcyjnych.

(4. Albo kup porządny zegarek. Może przyszła na to pora)

edit: Szybkostrzelny Vonziej mnie ubiegł :)

Edited by Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Przepraszam, nie zaakceptowałem za pierwszym razem zdjęcia, już jest.

Mimo wszystko odpowiedź dostałeś już od kolegi Sol

Okej, dziękuję za pomoc, szkiełko znalazłem na internecie, a z elementem z nazwą Diesel spróbuję podziałać sam, spróbuję wyrównać rysy za pomocą papieru ściernego i przemalowaniu elementu w czarny mat, zobaczę jak to wyjdzie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By unite.apbrand
      Witam serdecznie,

Na aukcji olx zakupiłem Japońca Diesel Ironside. Ostatnio była zmiana czasu to przestawiłem zegarek do przodu. Pociągnąłem koronkę na trzecią pozycję trochę za mocno i.....wyciągnąłem koronkę z bolcem, włożyłem ją natychmiast na miejsce, zegarek dalej tykał kilka dni, ale od tego momentu wskazówka sekundnika zaczęła co jakiś czas stawać aż w końcu zatrzymała się. Postanowiłem go otworzyć aby wymienić baterię.
      Po ciężkich próbach udało się, (dekielek chyba się zapiekł nieźle w miejscu),  ale po drodze  kolejny mankament. Wydaje mi się jakby czegoś brakowało, są jakieś dwie cewki a powinny być trzy chyba. (foto poniżej)

Z przodu zegarek posiada trzy małe tarczki (min, hours, second)

Prosiłbym o informacje czy zegarek zalicza się do naprawy?
    • By noizeone
      Witam Forumowiczów,

Chciałbym na 30stke sprawić sobie nowy zegarek i jestem absolutnie zakochany w tych modelach marki Diesel:

Diesel DZ7396 DZ-7396 Mr. Daddy 2.0
       DIESEL DZ4282 Mega Chief

Generalnie nie odpuszczę sobie tego stylu, materiału (stal szlachetna bodajże), koloru, oraz bransolety.

Jedynym dla mnie problemem jest nieco za duza koperta (51 mm),. 
      Czy moglibyście coś polecić? tak fajnie by było do max 800 zł ale chętnie przejże i inne oferty. Wiem, ze kiedyś widziałem podobny zegarek diesel z mniejszą koperta jednak leżał jako .... damski, choć wydaję mi się, ze był to unisex....

Dziękuję z góry za odpowiedzi 
    • By qizmo
      Czesc, potrzebuje pomocy w wyobrze podobnego zegarka do tego(zdjecia nizej), max 1500zl, caly czarny, bransoleta, duzy 
    • By Pecio
      Witam na urodziny dostałem  Diesel Mr Daddy DZ7314 zastanawiam sie czy jest oryginalny. Jeśli ktoś się zna i możne/chce pomóc młodemu człowiekowi to z góry dziękuję.

• By LaBomba
      Witam. Chciałbym się Was zapytać o autentyczność tego zegarka, ponieważ zastanawiam się nad jego kupnem a cena jest niska jak na ten zegarek. Niestety mam tylko takie zdjęcia i próbuję się skontaktować o kolejne . 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.