Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LaBomba

Diesel DZ4138

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się Was zapytać o autentyczność tego zegarka, ponieważ zastanawiam się nad jego kupnem a cena jest niska jak na ten zegarek. Niestety mam tylko takie zdjęcia i próbuję się skontaktować o kolejne :)
 

post-105960-0-46882600-1534207873_thumb.jpg

post-105960-0-80783300-1534207908_thumb.jpg

post-105960-0-28119700-1534207968_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj sprzedającego, czy ma ostre zdjęcia.

Poszukaj w necie zdjęć tego modelu i porównaj.

W przypadku zegarka modowego ciężko jest z określeniem autentyczności.

A tak przy okazji - może lepiej kupić zegarek zrobiony przez producenta zegarków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj zegarka modowego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Oczywiście to Ty zdecydujesz, czy chcesz wydać pieniądze na tego Diesla, ale myślę sobie, że za kwotę, którą i tak będziesz musiał wydać na tego Diesla, można mieć coś fajnego od Seiko/Citizena/Orienta czy innego Casio  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi sie spodobal ten model. Wątpię żebym znalazł coś co mi tak przyciagnie uwagę i to w takiej cenie. Pimomo tego ze to zegarek modowy nadal chce go kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może po prostu określ swoje wymagania co do wyglądu zegarka, jego wnętrza, a także przeznaczenia, podaj budżet, a my postaramy się coś konkretnego doradzić  ;) Niczym nie ruzykujesz; co najwyżej faktycznie kupisz tego Diesla  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 350 zł do przeznaczenia na zegarek i w takiej kwocie jest ten diesel, chciałbym jakiś nietuzinkowy wygląd chociaż może nie koniecznie, bardzo mi się spodobała ta tarcza wielokolorowa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak.


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko chciałbym wypróbować ten zegarek. Podsyłam kolejne fotki, jakby ktoś pomógł mi z ogarnięciem tego to byłbym niezmiernie wdzięczny : )
 

post-105960-0-15602800-1534247666_thumb.jpg

post-105960-0-10944400-1534247678_thumb.jpg

post-105960-0-53967700-1534247695_thumb.jpg

post-105960-0-20967900-1534247710_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja pas  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpuszczam. Rób co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak odpuściłem Panowie, więc jak macie jakieś propozycję to chętnie wszystko co będzie to przeglądnę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Konsekwentnie sugeruję coś z linii Edifice od Casio ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO to wybór zdecydowanie lepszy niż Diesel, choć mnie taka festyniarsko-cygańska stylistyka nie do końca przekonuje ;-) Ale jak Tobie się podoba, to bierz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to mam już dość tego srebrnego więc szukam czegoś "nowego" :). Dziękuję jeszcze raz za pomoc : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spójrz też np. na zegarki Timexa. IMO to też lepszy kierunek niż Diesel. W kwocie do 400-500 PLN jest już całkiem spory wybór fajnych modeli ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co polecasz Timex, Orient, Casio, z chęcią posłucham Twojej opinii ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak dla mnie Orient, Casio, Timex :-) Kolejność nieprzypadkowa ;-) IMO każdy będzie lepszym wyborem niż Diesel :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w nader szarmancki sposób próbują Ci wyjaśnić, że Dizel to okrutny chiński mechanizm wielkości zapewne monety dolarowej i tejże wartości upakowany w ogromnej kopercie słabej jakości. Orient, Seiko, Citizen, Casio, Timex. Wszystko będzie 100 x lepsze od tego Diesla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co polecasz Timex, Orient, Casio, z chęcią posłucham Twojej opinii ^^

 

To jest forum MIŁOŚNIKÓW zegarków, więc siłą rzeczy każda marka modowa spotka się tu z delikatnie mówiąc niechęcią.

 

Jeśli ważny jest dla Ciebie wygląd i nie jest istotne, żeby zegarek był nobliwej marki, to spokojnie kupuj Diesla czy innego Fossila... będzie chodził kilka lat, nie rozleci się pojutrze jak to niektórzy usiłują Cię przekonać.   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powłoka już złazi z tego Diesla...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum MIŁOŚNIKÓW zegarków, więc siłą rzeczy każda marka modowa spotka się tu z delikatnie mówiąc niechęcią.

 

Spokojnie z tym „KAŻDA”.

Ralph Lauren, Hermes - to, co mi na szybko przyszło do głowy

 

Ale co do dizla oczywiście nie ma wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez unite.apbrand
      Witam serdecznie,
       
      Na aukcji olx zakupiłem Japońca Diesel Ironside. Ostatnio była zmiana czasu to przestawiłem zegarek do przodu. Pociągnąłem koronkę na trzecią pozycję trochę za mocno i.....wyciągnąłem koronkę z bolcem, włożyłem ją natychmiast na miejsce, zegarek dalej tykał kilka dni, ale od tego momentu wskazówka sekundnika zaczęła co jakiś czas stawać aż w końcu zatrzymała się. Postanowiłem go otworzyć aby wymienić baterię.
      Po ciężkich próbach udało się, (dekielek chyba się zapiekł nieźle w miejscu),  ale po drodze  kolejny mankament. Wydaje mi się jakby czegoś brakowało, są jakieś dwie cewki a powinny być trzy chyba. (foto poniżej)
       

       
       
       
      Z przodu zegarek posiada trzy małe tarczki (min, hours, second)
       
      Prosiłbym o informacje czy zegarek zalicza się do naprawy?
    • Przez Elkozakos
      Witam
      Uszkodziłem niedawno swój zegarek Diesel dz4318 i poszukuję dwóch elementów, mianowicie oryginalnego szkła kolorowego mieniącego się, oraz elementu z nazwą Diesel 10 bar, zaznaczonego na pomarańczowo na zdjęciu.

    • Przez noizeone
      Witam Forumowiczów,
       
      Chciałbym na 30stke sprawić sobie nowy zegarek i jestem absolutnie zakochany w tych modelach marki Diesel:
       
      Diesel DZ7396 DZ-7396 Mr. Daddy 2.0
       DIESEL DZ4282 Mega Chief
       
      Generalnie nie odpuszczę sobie tego stylu, materiału (stal szlachetna bodajże), koloru, oraz bransolety.
       
      Jedynym dla mnie problemem jest nieco za duza koperta (51 mm),. 
      Czy moglibyście coś polecić? tak fajnie by było do max 800 zł ale chętnie przejże i inne oferty. Wiem, ze kiedyś widziałem podobny zegarek diesel z mniejszą koperta jednak leżał jako .... damski, choć wydaję mi się, ze był to unisex....
       
      Dziękuję z góry za odpowiedzi 
    • Przez qizmo
      Czesc, potrzebuje pomocy w wyobrze podobnego zegarka do tego(zdjecia nizej), max 1500zl, caly czarny, bransoleta, duzy 
    • Przez Pecio
      Witam na urodziny dostałem  Diesel Mr Daddy DZ7314 zastanawiam sie czy jest oryginalny. Jeśli ktoś się zna i możne/chce pomóc młodemu człowiekowi to z góry dziękuję.





×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.