Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wojtek91

Omega Seamaster w złocie

Rekomendowane odpowiedzi

W internecie trafiłem na taką Omegę i zastanawiam się czy jest tu jakieś niebezpieczeństwo podróbki.

Koronka wydaje mi się niepasująca do koperty, ale sama koronka to nie problem. Pytanie czy jesteście coś w stanie stwierdzić po tych średniej jakości zdjęciach?

 

1.png

 

2.png

 

3.png

 

4.png

 

5.png

 

6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to podróbka kwestia jak bardzo poprzecierana jest złota powierzchnia bo z tym nic nie zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na 14k gold filled to ryzyko nie powinno być zminimalizowane? Dziękuję za pomoc. Szkoda, że nie mam możliwości odbioru osobistego, wtedy wszystkie wątpliwości zostałyby rozwiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo, zegarek jest pozłacany, a nie złoty...więc ryzyko jest zawsze. Poproś o zdjęcia lepszej jakości, jak gościowi zależy i nie ma nic do ukrycia to powinien się zgodzić. Co do samego zegarka to wszystko wydaje się ok, zużycie koperty vs.patyna na tarczy pasują, ale ...No właśnie jakość zdjęć nie jest najlelsza, więc 100% pewności nie ma. Werk jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dostać jeszcze dodatkowe zdjęcia, sprzedawca mówi, że uszy nie są poprzecierane. Wrzucę jak tylko dostanę, mam nadzieję, że będą lepszej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się to potwierdzi, a w dodatku jeśli jest w dobrych pieniądzach to bierz:)

A jaka średnica b/k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnica podobno 37 z koronką - zakładam zatem 34,5-35 b/k. Może nie jest to okazja, ale pieniądze wydają się uczciwe jeśli wszystko będzie okej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest koperta typu 34,5mm

widać dziurę na kancie ucha ale złotnik może to zalać i nie powinno być śladu

druga sprawa że zegarek jest wyślizgany i przy próbie polerki mogą powstać kolejne przetarcia


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, koronka nie jest oryginalna.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę to powinna być koronka "koniczyna"?

No nic, trzeba będzie takiej poszukać smile.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście chodziło mi o wzór, a nie o kolor:) ale najlepiej jakby zabrał głos ktoś kto ma podobny egzemplarz Omegi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem po numerze spod dekla i rzeczywiście to taka smile.png

Muszę się tylko rozeznać czy nie było różnych wielkości żeby pasowała do wałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, warto byłoby też sprawdzić czy sama koronka miała jedną, czy też kilka średnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziękując jeszcze raz wszystkim za pomoc podeślę jeszcze jak wygląda po wymianie koronki :)

DSC03888.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.