Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

wojtek91

Użytkownik
 • Content Count

  1620
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wojtek91 last won the day on December 30 2019

wojtek91 had the most liked content!

Community Reputation

2623 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

2420 profile views
 1. Na ten moment zostaje. Optymalny rozmiar, cienka koperta i wygodnie dopasowana bransoleta. No i kwarc. Ma bardzo dużo plusów i dobrze wpasowuje się w pozostałe zegarki jakie w tym momencie posiadam. A kolejnych raczej już nie zakładam 😉 Cieszę się, że przeczekałem chęć sprzedaży bo to świetne daily.
 2. Już prawie został sprzedany, ale finalnie ponownie trafił na nadgarstek i póki co nigdzie się nie wybiera 😉 Cieszy chyba bardziej niż gdy go kupiłem, bo tym razem udało mi się sensownie dopasować bransoletę.
 3. GS wraca po przerwie na nadgarstek, a ja wracam po przerwie na forum 😉
 4. Poszukuję bransolety do SKXa, nowa lub prawie nieużywana ori lub zamiennik z pełnymi maskownicami.
 5. Gratulacje! Dosyć długo myślałem nad wersją w tytanie, ale zastanawiałem się jak będzie się prezentować beżowa luma w zestawieniu z niebieskimi wskazówkami, a nie miałem okazji żeby go zobaczyć na żywo. Finalnie padło na Le Pati Prince, ale tytan również mi się podoba.
 6. Zegarek jest świetny (miałem wersję z czarną tarczą), ale rzeczywiście jest nieco bardziej retro w klasycznym stylu niż 65 (tamten to retro sportowiec). Do bardziej sportowego stroju wybrałbym 65 - miałem dwa modele i oba były bardzo uniwersalne - można było założyć i do bluzy i do casualowej koszuli.
 7. Bardzo dziękuję! Nie ukrywam że lubię zabawę paskami po zakupie nowego zegarka.
 8. Opcja budżetowa z cnswatchbands. Lubię ich paski bo są z reguły miękkie i nie są za grube przy zapięciu, a tego bardzo nie lubię.
 9. Mi już udało się kupić kilka pasków, w tym zamsz, nubuk i NATO. Perlon z tego co widzę też siedzi bardzo dobrze. Tutaj fotka na skórze nubukowej 21mm. Już teraz widzę, że będzie to dla mnie "zimowy" diver. Dzięki ciepłej kolorystyce pasujący do długich rękawów, swetrów czy nawet marynarek. Latem może jednak przegrać z niebieskim BB58 😉
 10. Oczywiście, że się znajdzie. Bardziej chodziło mi o to, że mam sporo pasków 18, 19, 20 i 22mm, i ani jednego 21 😉 Swoją drogą świetna ta wersja ze złotem!
 11. Jest też o wiele wygodniejszy niż przypuszczałem, że będzie. Tylko te paski 21mm...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.