Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wojtek91

Użytkownik
 • Content Count

  929
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wojtek91 last won the day on December 30 2019

wojtek91 had the most liked content!

Community Reputation

556 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

900 profile views
 1. Mój jest z 2002r. Jako, że miałem wtedy 11 lat to nie pamiętam jakie były kanały dystrybucji i gdzie był dostępny i za ile Teraz ceny wahają się między 8 a 9k i zakładam, że jest to uczciwa cena za manufakturowy werk, który przy premierze dostał nagrodę na Basel, jest mega cienki i w moim przypadku również dokładny na poziomie -1sek na dobę. Ma też ciekawą funkcję - datownik zmienia w obu kierunkach. Edit: kolega eye_lip załamał mnie tymi cenami sprzed kilku lat, co tylko pokazuje, że "tanio to już było" 😉
 2. Mam ten model bez rezerwy chodu, wersja w manualu. Bardzo cienki co czyni go świetnym garniturowcem, ale o dziwo nadaje się też pod casual (po zmianie paska)
 3. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że to była dobra decyzja 😉 Dodatkowo mam dwa zegarki w cenie jednego, wystarczy obrócić nadgarstek
 4. U mnie jest bardzo podobny dźwięk co w Twojej AT. Jak tylko dowiedziałem się, że to nie wadliwy egzemplarz to olałem sprawę i dziś już kompletnie nie zwracam na to uwagi 😉 Chociaż nie ukrywam, że myślałem, że automat będzie bezgłośny. Pozostaje się pogodzić i cieszyć, lub oddać i poszukać czegoś na cal 8900.
 5. Ten model jest bardzo paskolubny i w zasadzie wystarczy dobrać cokolwiek z beżowym akcentem pasującym do lumy i powinno zagrać 😉 dzięki! Tarcza czarna ale AR jest niebieskawy, stąd takie wrażenie. Niebieska wersja ma białą lumę i pomarańczowy sekundnik z tego co kojarzę. Kupiłem go jako taki zegarek do wszystkiego (prawie). Świetnie, że ma 20 w uszach bo mam sporo pasków, ale najprawdopodobniej i tak zamówię dodatkowo bransoletę. Również dziękuję 😉
 6. Co prawda technicznie wiele rzeczy poszło nie tak, ale wrzucam mój krótki film z Tissotem Petite Seconde (tak gdyby ktoś się zastanawiał jak 52mm L2L leży na nadgarstku lekko powyżej 18cm):
 7. 300M rzeczywiście może być bardziej obudowana niż taki Railmaster. Gdzieś też słyszałem, że przeszklony dekiel lepiej tłumi od metalowego - ale nie chcę powielać niesprawdzonych informacji. Ja jedynie obawiałem się, że to jakiś wadliwy egzemplarz i nie jest to zachowanie standardowe - po upewnieniu się, że "ten typ tak ma" ściągnąłem folie i wrzuciłem go na dobre na nadgarstek 😉
 8. Dziękuję za zwrócenie na to uwagi, czytam właśnie zagraniczne fora i wszystko się potwierdza. Czyli nie jest to wina wadliwego egzemplarza. Muszę się zatem zastanowić czy jestem w stanie nad tym przejść do porządku dziennego czy będzie mnie to denerwować.
 9. U mnie jest dokładnie taki sam dźwięk. Jednak mam nadzieję, że to jakiś wadliwy egzemplarz bo zegarek pasuje mi i stylistycznie i rozmiarowo. Widać to nie jedyna sztuka w takim stanie, która "krąży" w obiegu. Jednak w żadnych recenzjach nikt nie zwracał na to uwagi więc nie jest to przywara wszystkich Railmasterów. Szkoda tylko, że trzeba kombinować by dostać zegarek wolny od wad. Też kupowałeś w Kruku?
 10. No to nie nacieszę się szybko nowym zegarkiem, zobaczymy jak sprawnie go wymienią i czy nowy będzie wolny od wad...
 11. Mój Railmaster właśnie dotarł i mam pytanie do kolegów, czy to ja odwykłem od zegarków automatycznych, czy coś jest nie tak z mechanizmem? Automat nakręca bardzo głośno - myślę, że głośniej niż mój SKX - dźwięk jest wręcz nieprzyjemny. Czy to standard w AT/Railmasterach i jestem przewrażliwiony, czy coś może być nie tak?
 12. Dzięki za info, przed południem do nich dzwoniłem i sprzedawca miał akurat swojego Railmastera na nadgarstku 😉 Bransoleta do sprowadzenia (do AT jest inna) ale cena ta sama.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.