Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wojtek91

Użytkownik
 • Content Count

  1,109
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wojtek91 last won the day on December 30 2019

wojtek91 had the most liked content!

Community Reputation

1,053 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

1,254 profile views
 1. Na którego byś stawiał? Mam teraz Solo XL, a małym marzeniem jest w tym momencie Basculante 😉 Chociaż tu rozważam jeszcze Reverso.
 2. @MasterMind ja wręcz miałem pytać czy nie zamierzasz dokupić BB58 do noszenia, podczas gdy będziesz robił fotki i podziwiał (koniecznie w domu) Submarinera 😅 A tak serio to myślałem, że padnie na któregoś z R i uważam, że idąc troszkę pod prąd dokonałeś świetnego wyboru.
 3. Ze swojej strony dziękuję wszystkim za niepochlebne opinie o nowym Bondzie. Dzięki nim obniżyłem trochę oczekiwania, a wręcz spodziewałem się dłużyzny w stylu Skyfall. Tym milsze było moje zaskoczenie gdy w filmie nic takiego nie znalazłem, a całość bardzo mi się spodobała i chętnie niedługo zobaczę go ponownie 😉
 4. Lub wielki palec u stopy A tak serio to Cartier jednak rządzi się swoimi prawami 🙂
 5. Dzięki! Tak to nasz forumowy, aktualnie z paskiem od Filipa. Będę mu szył jeszcze czarnego aligatora mocniej zwężanego 😉 Większość fotek jaki widziałem było conajmniej w marynarce i koszuli, a ja uważam, że on ma spory potencjał do częstszego noszenia. Proszę Cię bardzo Maluch vintage na nadgarstku 17,5cm.
 6. Dzięki! Na moim płaskim nadgarstku leży wygodnie, ale nie powiem żeby to był mały zegarek. 31x41mm, a pasek ma 22,5mm więc jest to duża kostka. Mam go od kilku dni i trochę wbrew przeznaczeniu mam zamiar nosić do ciuchów casual - moim zdaniem sprawdza się całkiem dobrze 😉
 7. Nikt go nie chce no to na rękę
 8. Miałem 1521 blue blasted i bardzo dobrze go wspominam. Nie zauważyłem też, żeby na forum SQUALE nie cieszyło się dobrą opinią. Minus jaki zauważyłem to dosyć mocno palcujące się szkiełko - co chwile je przecierałem ;-) Podrzucam fotkę: Sprzedałem tak naprawdę tylko dlatego, że kupiłem Tudora:
 9. Polskiego dystrybutora mamy jednego i nawet nie wiem czy uda Ci się u niego zamówić BB58 a na pewno nie dostaniesz go od ręki 😉 szukałbym na eBay, Chorono oraz po grupach na FB i naszym forumowym bazarku. Ja swojego kupiłem u nas na bazarku.
 10. Dokładnie, a co do samego wyboru niebieski vs czarny mam takie samo zdanie - niebieski bardziej "współczesny", a czarny w klimacie vintage. Oba ciekawe (czarny o wiele bardziej paskolubny) więc można wybrać wedle swoich upodobań. Wersję na pasku można wyrwać sporo taniej niż 16k, a jak dozbierasz to bransoletę możesz dokupić np. po roku (koszt ok 2700zł z kartą klienta). Dzięki temu po np. roku zmienisz trochę wygląd zegarka, a w międzyczasie ponosisz go na różnych nato. Tak jak pisze kolega @evilym szkoda chyba kupować coś za 10k i dalej spoglądać w stronę Tudora 😉
 11. Może Doxa SUB300T Caribbean lub Certina PH500M? Choć ta druga może być za duża na Twój nadgarstek. Co do Tudora BB58 to wersja czarna zdecydowanie jest vintage-inspired za to niebieski jest już całkiem inny w odbiorze. Ja wybrałem dla siebie właśnie niebieskiego. Przy czym wydaje mi się, że można go trafić za 13k (bez bransolety) więc skoro to dla Ciebie prawie ideał to może warto poczekać, poszukać i dołożyć?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.