Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
nasciturus

Szukam Zegarmistrza w Łodzi. (Również Pabianice.)

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam Zegarmistrza w Łodzi.

Zegarmistrz przez "duże z" nieprzypadkowo.

Takich zmieniaczy bateryjek teraz na pęczki a ja chcę dać starego Poljota do "rewitalizacji" :mrgreen:

Jak ktoś zna namiar na kogoś sprawdzonego to z góry stokrotne dzięki.

 

___

edit

 

zmiana tematu


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel Frątczak

Na Piotrkowskiej w budynku Manhatan jest zegarmistrz. Kilka razy korzystałem i mam bardzo dobrą opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam krajana!

Napisz co chcesz zrobić a polecę Ci naprawdę dobrego fachowca. Na dzień dobry:

Jóźwiak Zbigniew Zegarmistrzostwo

Łódź, ul. Struga 11, tel. 042 632 08 06

prawdziwy fachowiec starej daty (nie jest tani)

 

Paweł Kowalczyk

ul. Nastrojowa 50 (Plac Słoneczny / Radogoszcz Wschód)

specjalista od MI - odratował i wyregulował mi kilka zegarków, które spisałem na straty.

 

odezwij się na PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info.

Wymiana PM (PW) staje sie dość ciekawa, ale jakby ktoś coś jeszcze dorzucił to może się przydać. Zawsze można zrobić listę dobrych Zegarmistrzów :P

Pozdrawiam.


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paweł Kowalczyk

ul. Nastrojowa 50 (Plac Słoneczny / Radogoszcz Wschód)

 

Wylosowano ten adres :lol:


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość rach777

Ja natomiast polecam zegarmistrza z Pabianic, rzut beretem z łodzi.

 

Robi i wiszące zegary i stare szwajcary.

 

ul. św. jana 14

 

www.chronoserwis.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bywam w Pabianicach dość często (arbait macht frei).

Słyszałem, że to zegarmistrz "starej daty". Miałem nawet tam zajrzeć ale kadarius podał ten łódzki adres.

W Pabianicach jest jeszcze jeden zegarmistrz (w okolicach targowiska) ale tam byłem tylko raz i przez przypadek. Nabyłem wtedy kwarca Casio Edifice EFA-111 - póki co jestem z niego zadowolony.


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralfik

Witam,

 

Oriętujecie się może, gdzie w Łodzi pozłocić oraz pochromować koperty? I przy okazji... jakie są ceny na Pl. Słonecznym?

Ja słyszałem że jest niezły zegarmistrz w Poddębicach, człowiek starej daty, naprawia po niewygórowanych stawkach - w najbliższy weekend mam zamiar to zprawdzić ;)

 

Pozdrawiam,

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź i daj tu "halo".

Ceny na placu ze słońcem chyba standardowe - za chrom dałem bodaj 40 zetek (nie wiem dokładnie - płaciłem za całość).

Jak będziesz na placu to mów,że z forum jesteś (może będzie jakiś drobny upust).


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillo

Z tego co się orientuje to jednym z najlepszych zakładów zegarmistrzowskich znajduję się na 6 sierpnia, sam nigdy nie korzystałem z usług ale podobno jest dobry :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ralfik

Przybyłem, zobaczyłem... i zwątpiłem... :?

 

Z 7 zegarków, które facetowi zaniosłem, podjął się tylko jednego :shock:

Zobaczymy co z tego będzie, bo hmm... jak zobaczyłem jak facet odkręca dekle suwmiarką, to myślałem że mnie pierun trafi!! :evil: Sądziłem, że jeśli już używa suwmiarki to potrafi się nią posłużyć, no ale niestety... jeden dekiel mi tak zorał że aż ból serce chwyta :cry:

No nic, co do umiejętności wypowiem się za ok. 2 tygodnie... może okaże się że wystarczy facetowi oddawać do naprawy zegarki z już odkręconymi deklami... :wink:

A tak przy okazji... nie próbowaliście chromować / niklować kopert bezpośrednio w jakieś galwanizerii??

 

Pozdrawiam,

Ralfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktory z wymienionych zegarmistrzy potraktowal Ci tak zegarek? Bede w kwietniu w Lodzi i szukam zegarmistrza. Omege, oddam na Struga. Wiem z doswiadczenia ze nie jest tam tanio, dlatego takie mniej "cenne" chetnie oddal bym do tanszego fachowca. Czy ktos moze powiedziec jak to wyglada w Annpolu na Kilinskiego? Jak mi napisali to reperuja,czyszcza,odnawiaja koperty na miejscu ale tarcze wysylaja do Warszawy? Gdzie mozna zreperowac, odnowic, najlepiej w Lodzi, kieszonkowego Waldhama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem ciekaw odpowiedzi na to pytanie...


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten zaklad w Pabianicach to jak sie sprawuje? jade tam po swietach po pasek i jestem ciekaw ile by wzieli za renowacje mojego atlantica, mam jeszcze lanco do naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ten zaklad w Pabianicach to jak sie sprawuje? jade tam po swietach po pasek i jestem ciekaw ile by wzieli za renowacje mojego atlantica, mam jeszcze lanco do naprawy.

Niestety nie mam wiedzy na Twoje pytanie. Kilka osób mi polecało ten zakład ale ja jakoś nie dotarłem w tamte okolice. Został mi Plac Słoneczny :lol: i póki co jestem zadowolony. Jedyny minus to długi czas oczekiwania na naprawę (choć mnie to akurat nie przeszkadza bo mam inne zegarki i czasomierze do dyspozycji więc mogę poczekać).


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ktos polecic fachowca od szwajcarsich automatow??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem wczoraj w Pabianicach. Facet wydaje sie wporzadku, ale troche drogi, przynajmniej ja tak sadze. Za galwanizacje koperty zawolal 50 pln, a za regulacje i smarowanie 70, do tego by doszlo odnowienie wskazowek 20.

Nie wiem moze to rozsadna kwota?

Po swietach przejde sie na kilinskiego 90 i porownam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust za drogo. W Łodzi na placu ze słońcem zapłaciłem za chromowanie 40 i za przegląd (z odrdzewianiem) również 40. Ogólnie koszt zamknął się w 100 złociszach a była jeszcze w tym wymiana tarczy (miałem własną) i szkła.

Dodam, że chodzi o budzik Poljot'a.


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylem na A.Struga miedzy Pietryna a Kosciuszki, za chromowanie, przeglad, wymiane wskazowek i koronki pan zawolal 200 pln, odpuscilem i bede sie pytal dalej, w koncu chyba jednak wyladuje na radogoszczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Czas oczekiwania jest bezpłatny" ale generalnie dodam - powołaj się na forum :)

A 200 złociszy... ten zegarek może jakiś specjalny masz?...


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u tego zegarmistrza. Za przegląd/smarowanie/czyszczenie Citizena (można zobaczyć w innym moim wątku) wziął 65zł.


Omega-Hamilton-Delbana-Seiko-Citizen-Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Czas oczekiwania jest bezpłatny" ale generalnie dodam - powołaj się na forum :)

A 200 złociszy... ten zegarek może jakiś specjalny masz?...

Mam Atlantica, jest na chodzie nic mu nie dolega, chce go troche podszykowac i zabezpieczyc mechanizm, a co pojde do ktoregos zegarmistrza to mi wymyslaja jakies usterki, juz nie wiem co o tym myslec, a na forum to sie wszedzie powoluje i splywa po nich jak po kaczce, moze nie wzbudzam zaufania :)

Atlantic1.jpg Atlantic2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładny ten zegareczek.

A co do powoływania się - mimo wszystko spróbuj.

I podaj czy się udało (choć z własnych doświadczeń wiem, że powinno).


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem na placu słonecznym za czyszczenie i konserwację mechanizmu ETA na 25 kamieniach który jest w mym zegarku Rodania zapłaciłem 80 zł niewiem czy to wygórowana cena czy norma???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że się nie bardzo znam.

Zakładam, że raczej znośna (skoro za ruskie płaciłem 40 to szwajcar powinien być droższy :P

 

A z innej beczki - zdarzyło mi się oddać coś do naprawy na ul. Tuwima (między ul. Piotrkowską a Pl. Komuny Paryskiej).

Naprawa była prawidłowa i terminowa tylko mam takie wrażenie, że zostałem naciągnięty na dodatkowe koszta...

Nic szczególnego - kilka złotych - ale niesmak pozostaje.

Co nie zmienia faktu, że zegarek naprawiony :(


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.