Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Eugeniusz Szwed

XVI Spotkanie Roczne KMZiZ

Recommended Posts

Niestety, po raz pierwszy w historii klubu, Spotkanie Roczne nie może się odbyć w terminie czerwcowym jak zwykle to miało miejsce w latach ubiegłych. Mimo zniesienia przez Władze RP wielu obostrzeń, nie jesteśmy w dalszym ciągu w stanie zorganizować teraz spotkania praktycznie w żadnej formule. Chodzi o miejsce, prezentacje firm, zapewnienie bezpieczeństwa przed wirusem dla uczestników itp.  Były śmiałe plany, ale na razie nie da się ich zrealizować. 

Istnieje szansa, aby pod koniec roku zorganizować spotkanie klubowe w szerszym gronie w ramach czy raczej w połączeniu ze spotkaniem świąteczno-noworocznym. Nie musi, to być w Warszawie. Jeśli warunki byłyby sprzyjające mogłoby być, to spotkanie nawet dwudniowe. 

Na razie pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieję na lepsze jutro. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponieważ spotkanie nie może się odbyć w formacie dotychczasowym, to może warto zorganizować spotkanie w formacie nowym. Przy zachowaniu pewnych warunków różne spotkania odbywają się bez konsekwencji. Korzystając z tej specyficznej okazji łatwo załatwić pomieszczenie. Ponieważ ostatnie spotkanie było, że tak powiem, bezkosztowe, to może warto pomyśleć o wynajęciu lokalu na siedzibę, z możliwością spotkań kwartalnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grzegorz, dziękuję za wpis z sugestiami :)

 

Tak na 100% to nikt nie wie co może być teraz bezpieczne, a co nie !  Jedni ryzykują, drudzy nie. Są też tacy którzy twierdzą, że to wszystko "pic na wodę". Jaka jest prawda ? Ja ryzyka nie podejmę.  Z załatwieniem pomieszczenia wbrew pozorom nie jest tak łatwo. Zarządcy czy właściciele wcale nie są skorzy do narażania się. A, co na tym spotkaniu teraz miałoby się dziać, skoro bardzo dużo firm czy osób "cienko przędzie". Wydatki reklamowe mają często  ścięte do zera. Spotkanie klubowe było zaplanowane w formule dwudniowej przy imprezie Aurochronos w Łodzi. Ale, wszystko zostało niestety odwołane.  

Ostatnie spotkanie jednak było "kosztowe" - kto powiedział, że było bezkosztowe ? Przecież wynajęcie sali kosztowało. Tyle tylko, że nie na takim poziomie jak hotel w centrum Warszawy. Wynajęcie lokalu na siedzibę Klubu, to ponoszenie comiesięcznych kosztów. Kto w tym lokalu by  siedział, po co  i co miałby  robić  ???  Przecież nie mamy pracowników ani żadnej działalności wymagającej codziennego siedzenia w lokalu. Utrzymywanie lokalu tylko po aby kilka osób mogło się spotkać raz w kwartale - niestety nie stać nas na to. Zawsze możemy się spotkać gdzieś na mieście czy w okolicach np. Dziki Zakątek na Białołęce, Konstancin Jeziorna, Błonie, Warka, Żelazowa Wola, Nieborów, Jabłonna, czy inne ładne miejsce z parkiem i kawiarnią. Jeśli ktoś wyjdzie z ciekawą inicjatywą takiego spotkania, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby je zorganizować. 

Jeśli sytuacja będzie się stabilizowała, to na koniec roku zorganizujemy Spotkanie świąteczno-Noworoczne w rozszerzonej formule o dwie czy trzy ciekawe prezentacje zegarkowe. To chcemy zrobić. Cały czas też są zawieszone  spotkania w Toruniu i Krakowie, które na jesieni powinny już być zrealizowane.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest McIntosh
W dniu 15.06.2020 o 10:59, Eugeniusz Szwed napisał:

Tak na 100% to nikt nie wie co może być teraz bezpieczne, a co nie !  Jedni ryzykują, drudzy nie. Są też tacy którzy twierdzą, że to wszystko "pic na wodę". Jaka jest prawda ?

 

Pewien znany Serb też negował istnienie koronawirusa. Zorganizował nawet turniej Adria Tour mając kompletnie wywalone na epidemiczne zagrożenia, imprezował z przyjaciółmi na dyskotece, a teraz jest chory. To samo dotyczy kilku tenisistów biorących udział w turnieju. Warto więc uczyć się na cudzych błędach.

 

W dniu 15.06.2020 o 10:59, Eugeniusz Szwed napisał:

Zawsze możemy się spotkać gdzieś na mieście czy w okolicach np. Dziki Zakątek na Białołęce, Konstancin Jeziorna, Błonie, Warka, Żelazowa Wola, Nieborów, Jabłonna, czy inne ładne miejsce z parkiem i kawiarnią. Jeśli ktoś wyjdzie z ciekawą inicjatywą takiego spotkania, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby je zorganizować. 

 

Żelazowa Wola bardzo by mi odpowiadała, bo do miejsca narodzin Frycka mam niecałe 10 minut drogi samochodem, więc głupio byłoby się nie pojawić. 😀Trudno jednak zaplanować dogodny czas, bo już teraz zapowiadane jest kolejne uderzenie koronawirusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.