Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość dzik

Wykrecenie koronki w Seiko

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzik

Witam mam dość nie typowy a raczej błahy problem a mianowicie, posiadam zegarek Seiko kf 7009 - 876a [F] i niedawno odkleiły mi sie w nim literki na tarczy które chcę dokleić na swoje miejsce tylko nie mogę poradzic sobie z koronka nie wiem jak ja odkręcić żeby wyciągnąć mechanizm...

 

Również w tym samym zegarku mam już dość porysowane szkiełko i tu moje pytanie ile może kosztować wymiana?

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik

Dzięki dzięki widze ze na forum sa sami zyczliwi ludzie 30 osób zagladało ale ciezko było odpowiedziac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nikt spośród odwiedzających (w tym i ja) nie wie jak to zrobić.

A chyba chcesz wiedzieć jak to zrobić, a nie kto nie potrafi ci pomoc :twisted:


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak to zrobić, ale zdecydowanie polecam zegarmistrza - bo skoro nie wiesz jak to to znaczy że "zegarmistrz amator" z Ciebie żaden i po jakiego diabła naraższ się na uszkodzenie zegarka. Koszt takiej "naprawy" na pewno nie będzie wielki. Szkiełko to także wydatek 20-30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość amator3nr

Niektore seiko posiadaja specjalna balszke której nacisniecie powoduje poluzowanie mocowania walka. Ta blaszka pojawia sie po odciagnieciu koronki z walkiem do ustawiania wskazówek. Znajduje sie oczywiscie w okolicach walka na mechanizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dzik

No i petarda takiej pomocy potrzebowałem dzieki amator3nr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.