Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mirek 1969

Yema vs Christoper Ward

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ochłonąłem z yemy.
Branza na połączeniu z endlinkami mi nie pasuje, wydłuża LtoL. Indeksy przerośnięte z skx ale nie są złe. No i bezel, jakoś mi nie podchodzi wole jak dochodzi do koperty a nie tak jak jest tu na cylindrze podniesiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, mirek 1969 napisał:

No to naprawdę darmo.

 

Jeszcze bardziej "darmo" 😉, bo z tego co widzę, to za 524 USD a nie EUR. Trochę dziwna sprawa, że francuska firma podaje cenę w USD, ale to chyba nie jest żadna pomyłka.

 

obraz.thumb.png.7dbd0e6303f1c05bfcc681f383c28ed2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja pomyliłem przy tych płatnościach i wszedłem na sklepy w dolcach a miałem kliknąć europa. i byłoby euro i tu zaczął sie cyrk .Dopiero potem koledzy z forum mnie naprostowali gdzie popełnim błąd.

Ale teraz mozna na zegarowni zamówić bez problemu i płacisz w złotkach.Pytałem juz.

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba ochłonąłem z yemy.
Branza na połączeniu z endlinkami mi nie pasuje, wydłuża LtoL. Indeksy przerośnięte z skx ale nie są złe. No i bezel, jakoś mi nie podchodzi wole jak dochodzi do koperty a nie tak jak jest tu na cylindrze podniesiony.

Nie będę namawiał. Specyfikacja i cena - bardzo dobre, ale jakiegoś porywu serca też nie poczułem. Jak na francuski projekt, to mógłby mieć więcej uroku.
Mnie osobiście, spośród francuskich propozycji bardzo się podoba Le Forban Malouine. Od tej Yemy pod każdym względem gorszy zegarek, ale za to ładniejszy. Tylko że już niedostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten Le Forban ale  przez ten bezel zapachniało mi Blancpainem😀

A jak już mówimy o Francuskich zegarkach to mi się jeszcze podoba Ralpch Tech  Academie Veteran. Teraz jest też i czarny.Taki zwykły prosty a ma WR200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mirek 1969 napisał:

Fajny ten Le Forban ale  przez ten bezel zapachniało mi Blancpainem😀

 

Pewnie że tak. I Certina DS PH200 też ma podobny. Trudno dzisiaj wymyślić coś niepodobnego do niczego 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w takim  Bell to dopiero jest kilka zegarków widzę począwszy od największego. Czyli PP

 

 

 

 

 

BR05-auto-black-metal.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę namawiał. Specyfikacja i cena - bardzo dobre, ale jakiegoś porywu serca też nie poczułem. Jak na francuski projekt, to mógłby mieć więcej uroku.
Mnie osobiście, spośród francuskich propozycji bardzo się podoba Le Forban Malouine. Od tej Yemy pod każdym względem gorszy zegarek, ale za to ładniejszy. Tylko że już niedostępny.

Bardziej mi pasuje superman heritage ale tu z kolei jest blokada bezela dla mnie porażka. Choć ma swój urok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta blokada bezela to taki myk do niczego potrzebny.Ale  liczy się orginalność. Ze niby kiedyś ktoś to wymyślił.😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta blokada bezela to taki myk do niczego potrzebny.Ale  liczy się orginalność. Ze niby kiedyś ktoś to wymyślił.

No właśnie. A są bardziej pomysłowe zabezpieczenia absorbujące zbytnio uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.