Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
matush

zegarek z usa a gwarancja w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, prosiłbym o wytłumaczenie od osób obeznanych w temacie dot. sciagniecia zegarka z usa i sprzedarzy go w Polsce. Jeden sprzedawca na allegro podajacy sie jako kolejcjoner chce sprzedac Eterne. Opłacił on wszelkie opłaty skarbowe itp. Co jest z gwarancja ? Ten sprzedawca oznajmil mi ze ten nowy zegarek posiada komplet dokumentow i niezbedny kartonik gwarancyjny, który moge w razie serwisu realizowac np u Dolińskiego. Czy to jest prawda czy poprostu chce mnie oszukac i w razie problemow z zegarkiem zostaje bez gwarancji?

Edytowane przez matush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna sciagana z US pachnie Jomashopem lub innym grey marketowym dealerem.

W tej sytuacji najczesciej nei ma pelnej gwarancji producenta a tylko dealera (podkreslam najczesciej).

Moze byc tak, ze jest w komplecie roczna miedzynarodowa gwarancja i wtedy nie powinno byc problemu.

Generalnie dobrze byloby zobaczyc zdjecie tego, co jest w zestawie zeby wiedziec na czym sie stoi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, cordi7 napisał:

Generalnie dobrze byloby zobaczyc zdjecie tego, co jest w zestawie zeby wiedziec na czym sie stoi.

 

Niech Ci wyślę zdjęcie karty gwarancyjnej. Jak jest to gwarancja międzynarodowa, respektowana w Europie, a karta jest podbita pieczątka autoryzowanego sprzedawcy to powinieneś mieć gwarancję w Polsce. Jak nie jest podbita, to raczej każdy serwis się na Ciebie "wypnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.10.2020 o 09:17, matush napisał:

Dzień dobry, prosiłbym o wytłumaczenie od osób obeznanych w temacie dot. sciagniecia zegarka z usa i sprzedarzy go w Polsce. Jeden sprzedawca na allegro podajacy sie jako kolejcjoner chce sprzedac Eterne. Opłacił on wszelkie opłaty skarbowe itp. Co jest z gwarancja ? Ten sprzedawca oznajmil mi ze ten nowy zegarek posiada komplet dokumentow i niezbedny kartonik gwarancyjny, który moge w razie serwisu realizowac np u Dolińskiego. Czy to jest prawda czy poprostu chce mnie oszukac i w razie problemow z zegarkiem zostaje bez gwarancji?

 

Tak jak Kolega wyzej napisal, popros o zdjecie karty gwarancyjnej. Nie jestem pewien jak to wyglada w przypadku Eterny, ale zazwyczaj respektowana jest karta, ktora ma pieczatke (czasem i podpis) sklepu, do tego date. Niektore firmy, zmienily system kart, na "elektroniczne", ktore nalezy aktywowac (czasem aktywacja jest w gestii klienta, czasem dealera). Majac zdjecie karty, numer seryjny, mozesz zadzwonic do producenta i zapytac sie czy karta jest respektowana, czy byla aktywowana itp 


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.