Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Jareckys

Zodiac zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Znalazłem na allegro ciekawy zegarek marki zodiac. Jestem ciekaw czy jest wart swojej ceny i czy faktycznie jest oryginalny. Z tego co czytałem na tym forum sprzedawca zegarki17 lubi podkoloryzować opisy aukcji więc byłbym szalenie wdzięczny za Wasze opinie. Ponizej link do aukcji: 

https://allegro.pl/oferta/klasyczny-meski-zodiac-lata-40-te-bialy-kruk-9846629785?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mechanizm ok. co do reszty to widać po zdjęciach, że była tu ingerencja photoshopa albo jakiegoś innego programu.

Jak sam już wyczytałeś:

W dniu 27.11.2020 o 13:12, Jareckys napisał:

sprzedawca zegarki17 lubi podkoloryzować opisy

jak widać i zdjęcia, więc jeśli masz jakieś wątpliwości(ja też bym miał wątpliwości co do tego w jakim faktycznie stanie jest ten zegarek) to dla spokojności sumienia Ja bym odpuścił ten temat.

Decyzja należy do Ciebie.

Pozdro!

obraz.png.88095cdc257ba22c536a7eec74de172c.pngobraz.png.c55c8c032b97c7a8ed4a8db2b58bc823.pngobraz.png.55b51f421d0013d80667f6c559cbed36.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co z tymi zdjęciami niby było robione? widać, że wyciął tło i tyle. koperta "idealna", bo wygląda na robioną, cena wysoka.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jeśli tylko

3 godziny temu, oszolom napisał:

wyciął tło

to już nie trzyma się to kupy z opisem w aukcji:

"GWARANTUJĘ ZE ZDJĘCIA NIE ZOSTAŁY PODDANE RETUSZOWI ORAZ JAKIEJKOLWIEK OBRÓBCE GRAFICZNEJ. LICYTUJECIE PAŃSTWO DOKŁADNIE TO CO JEST NA PRAWDZIWYCH ZDJĘCIACH !!!"

 

Zrób proszę takie zdjęcia bez żadnej obróbki graficznej czy nakładania filtra itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2020 o 13:12, Jareckys napisał:

Cześć. Znalazłem na allegro ciekawy zegarek marki zodiac. Jestem ciekaw czy jest wart swojej ceny i czy faktycznie jest oryginalny. Z tego co czytałem na tym forum sprzedawca zegarki17 lubi podkoloryzować opisy aukcji więc byłbym szalenie wdzięczny za Wasze opinie. Ponizej link do aukcji: 

https://allegro.pl/oferta/klasyczny-meski-zodiac-lata-40-te-bialy-kruk-9846629785?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

kiepsko pochromowana koperta (odnowiana), podpicowany do sprzedazy, odpuscilbym temat zupelnie


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za Wasza komentarze - dały mi do myślenia. Poszperałem jeszcze sam na anglojęzycznych stronach o zegarkach zodiac i zadzwoniłem do sprzedawcy żeby sie z nim potargować - zegarek zwyczajnie w świecie mi sie podoba :) Gość zszedł sporo z ceny więc zaryzykowałem i kupiłem. Jak przyjdzie to zrobie zdjecia i wstawie w tym temacie - może jestem frajerem, ale napaliłem sie na niego jak arab na kurs pilotażu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jareckys napisał:

Gość zszedł sporo z ceny

Ile cebulionów opuścił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się nosi, ale jeśli nie zszedł co najmniej 75 %, to było drogo ;)


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Jareckys napisał:

Dzieki wielkie za Wasza komentarze - dały mi do myślenia. Poszperałem jeszcze sam na anglojęzycznych stronach o zegarkach zodiac i zadzwoniłem do sprzedawcy żeby sie z nim potargować - zegarek zwyczajnie w świecie mi sie podoba :) Gość zszedł sporo z ceny więc zaryzykowałem i kupiłem. Jak przyjdzie to zrobie zdjecia i wstawie w tym temacie - może jestem frajerem, ale napaliłem sie na niego jak arab na kurs pilotażu;)

 

Najwazniejsze, ze Tobie sie podoba! Niech sie nosi 🙂


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Jareckys napisał:

Za 5 stów wytargałem:) 

Lepiej zapłacić 5 niż 9(tak jak chciał na aukcji) :) brawo Ty.

niech się nosi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.