Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Anansi napisał(-a):

 

Widzisz tutaj kłótnię i wyrywanie sobie wzajemnie włosów z głowy?

Zdaję sobie sprawę, że zarówno ten jak i wcześniejszy komentarz zostaną usunięte. Nie mam z tym problemu.

Czytanie ze zrozumieniem, to nic trudnego. Polecam.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Autor1984 napisał(-a):

Widzisz tutaj kłótnię i wyrywanie sobie wzajemnie włosów z głowy?

Zdaję sobie sprawę, że zarówno ten jak i wcześniejszy komentarz zostaną usunięte. Nie mam z tym problemu.

Czytanie ze zrozumieniem, to nic trudnego. Polecam.

 

Widzę tutaj podwójne standardy. :)

Zrozumienie tego jest dla niektórych nieosiągalne.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Anansi napisał(-a):

 

Widzę tutaj podwójne standardy. :)

Zrozumienie tego jest dla niektórych nieosiągalne.

To nie są podwójne standardy,doskonale zdaję sobie sprawę z kim właśnie prowadzę wymianę zdań i na ten temat moglibyśmy porozmawiać w cztery oczy. Może byśmy wznieśli kielich na zgodę.

Uważam, że eskalacja napięcia i niepotrzebnej wymiany zdań nosi zupełnie inny ładunek emocjonalny, aniżeli żartobliwe nawiązanie do konkretnego wpisu.


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Autor1984 napisał(-a):

To nie są podwójne standardy,doskonale zdaję sobie sprawę z kim właśnie prowadzę wymianę zdań i na ten temat moglibyśmy porozmawiać w cztery oczy. Może byśmy wznieśli kielich na zgodę.

Uważam, że eskalacja napięcia i niepotrzebnej wymiany zdań nosi zupełnie inny ładunek emocjonalny, aniżeli żartobliwe nawiązanie do konkretnego wpisu.

 

Z tym kielichem to jest absolutnie prawdopodobne. :)

Rzecz w tym, że różnicowanie ładunku emocjonalnego to już zbyt wielkie oczekiwanie od niedobitków czynnych moderatorów. Najlepiej będzie, gdy powstrzymamy się od wszelkich komentarzy.  Jak wiesz, moje też tam lądowały i je usuwano.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Anansi napisał(-a):

 

Z tym kielichem to jest absolutnie prawdopodobne. :)

Rzecz w tym, że różnicowanie ładunku emocjonalnego to już zbyt wielkie oczekiwanie od niedobitków czynnych moderatorów. Najlepiej będzie, gdy powstrzymamy się od wszelkich komentarzy.  Jak wiesz, moje też tam lądowały i je usuwano.

Wydaje mi się, że człowiek doświadczony, który widzi zarzewie konfliktu potrafi je natychmiast ukrócić. O to mi głównie chodziło zamieszczając post w niniejszym temacie. Ja sam odbębniłem karę, za różnicę poglądów i to było w moim mniemaniu wysoce niesprawiedliwie, bo druga strona używająca "twardych" określeń hasała sobie spokojnie po forum, to tak ad vocem podwójnych standardów. Mniejsza z tym.

Kieliszek zimnej; nie trzeba mnie nawet namawiać ;)

 


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znowu była gównoburza i temat zniknął na stałę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była.  :(

 

Czy na stałe ️ Czas pokaże. Oby nie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.