Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Anansi

Miłośnicy zegarów
 • Content Count

  457
 • Joined

 • Days Won

  6

Anansi last won the day on November 25 2019

Anansi had the most liked content!

Community Reputation

545 Mistrz

About Anansi

 • Birthday April 2

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

618 profile views
 1. Anansi

  Teorie spiskowe

  Wypytałem kilku lekarzy, czy mają zakaz wykonywania testów na covid u osób zaszczepionych. Idą w zaparte, przeczą. Przykre. Wszystkich można kupić. Jaki lek prawie wprowadzono ? Będzie w każdej aptece, bez recepty, czy znowu tylko w szpitalach, z rąk mafii w białych kitlach?
 2. Tu macie przepis na (po)zostanie lubianymi moderatorami:
 3. Anansi

  Teorie spiskowe

  Uff. Znalazł się sposób na elytę. Wkrótce wystarczom zwykłe zawodówki. https://prawo.mp.pl/wiadomosci/280995,w-sejmie-o-ksztalceniu-lekarzy-w-szkolach-zawodowych
 4. Anansi

  Teorie spiskowe

  Tak czy inaczej, solidaryzm społeczny w ochronie zdrowia gwarantuje Konstytucja. Od jej zmiany trzeba by zacząć wprowadzanie idei "więcej płacę, więcej mi się w leczeniu należy".
 5. Anansi

  Teorie spiskowe

  Tak z ciekawostek. W roku 2020 składka zdrowotna dla przedsiębiorców wynosiła 362 złote miesięcznie. Z mojego pitu budżetowca wychodzi, że zapłaciłem co miesiąc, pomimo długotrwałego zasiłku chorobowego, złotych 544.
 6. Anansi

  Teorie spiskowe

  Sądzę, że dla ostatecznego rozwiązania kwestii podejścia do tej nader nisko poważanej grupy zawodowej, rząd powinien zwołać konferencję i pokazać znalezione w telefonie zdjęcie lekarza kopulującego z krową.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.