Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
KobyS0

San Martin vs San Martin

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie, który według Was lepszy.... ???  tańszy, czy droższy ??? 

 

ten:

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000122715997.html?spm=a2g0o.cart.0.0.14d93c00Is4zFG&mp=1

 

czy, ten: 

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000120727757.html?spm=a2g0o.cart.0.0.14d93c00Is4zFG&mp=1

 

 

porównywałem czarne z logo, z tych dwóch ofert................. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie chcę się Wam :) porównajcie sobie, wskazówki, sposób ich osadzenia oraz logo. Różne od siebie zupełnie, ten tańszy według mnie ma lepsze wykończenie , a winny być identyczne, bo to ten sam zegarek :) :) :)  dlatego chyba nie będę ryzykował i kupię steeldiva - wskazówki ma identyczne i tak samo osadzone jak w tym droższym SM, logo również drukowane na tarczy ..... po co przepłacać haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacun... jesteś pierwszą osobą która potrafi porównać wykończenie zegarka na podstawie analizy grafiki komputerowej i zdjęcia podciąganego w pfotoshop'ie  :) jak będę szukał żony przez portale randkowe to na 100% się do Ciebie zgłoszę... ;)

 

Jak dla mnie to dokładnie ten sam zegarek - tańsza oferta jest na witrynie producenta a droższa pośrednika...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu się zgadza, tylko według mnie " fotoszop" jest do poprawiania zdjęć  ( jak to nazwałeś, do podciągania) aby, w tym przypadku towar, wyglądał okazalej, więc z jakich przyczyn do tego droższego SM - fotoszopem - założyli wskazówki od steeldiva, chyba, że to taki chochlik programowy haha 

6 minut temu, Daito napisał(-a):

Szacun... jesteś pierwszą osobą która potrafi porównać wykończenie zegarka na podstawie analizy grafiki komputerowej i zdjęcia podciąganego w pfotoshop'ie  :) jak będę szukał żony przez portale randkowe to na 100% się do Ciebie zgłoszę... ;)

 

Jak dla mnie to dokładnie ten sam zegarek - tańsza oferta jest na witrynie producenta a droższa pośrednika...

a z tą żonką, też damy radę ..... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy chyba klepią teraz ten model w kilku wersjach. Widać kilka różnic. Ten ze sklepu San Martin ma kropkę z lumą na bezelu i inaczej grawerowane cyfry na bezelu. Do tego inaczej nałożoną lumę na wskazówkach.

Ten z drugiego sklepu ma logo San Martin chyba nałożone w Photoshopie.

Zdecydowanie brałbym ten ze sklepu San Martin.

 

obraz.png.140d7bac02de4f4fafbaeafd36175fc1.png  obraz.png.a6d49e4f5d1343883f064d1f004f4109.png

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Chińczycy chyba klepią teraz Willarda w kilku wersjach. Widać kilka różnic. Ten ze sklepu San Martin ma kropkę z lumą na bezelu i inaczej grawerowane cyfry na bezelu. Do tego inaczej nałożoną lumę na wskazówkach.

Ten z drugiego sklepu ma logo San Martin chyba nałożone w Photoshopie.

Zdecydowanie brałbym ten ze sklepu San Martin.

 

obraz.png.140d7bac02de4f4fafbaeafd36175fc1.png  obraz.png.a6d49e4f5d1343883f064d1f004f4109.png

ten "droższy" jest tak naprawdę tańszy a napewno gorzej złożony, logo drukowane razem z tarczą a w tym pierwszym nakładane jak indeksy, no już nie mówiąc o sekundniku, ............. ale na bezel nie popatrzyłem, Dz. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę jeszcze, że ten ze sklepu San Martin ma dużo ładniej zakończoną tuleję na osi sekundnika. Ładne, płaskie zakończenie a ten z drugiego sklepu - proste, tanie rozwiązanie.

 

obraz.png.cc09b3ae40f4501f262b5b6e7b57722d.png   obraz.png.c63626d8bf2608e7616d4c6585e5a8c8.png

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Chińczycy chyba klepią teraz ten model w kilku wersjach. Widać kilka różnic.

A pewnie jak kupisz i rozpakujesz to znajdziesz jeszcze kilka różnic zegarka który rozpakowałeś i tych dwóch na stronie Alli... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Widzę jeszcze, że ten ze sklepu San Martin ma dużo ładniej zakończoną tuleję na osi sekundnika. Ładne, płaskie zakończenie a ten z drugiego sklepu - proste, tanie rozwiązanie.

 

obraz.png.cc09b3ae40f4501f262b5b6e7b57722d.png   obraz.png.c63626d8bf2608e7616d4c6585e5a8c8.png

 

 

no właśnie o tym pisałem, o sposobie osadzenia wskazówek i zupełnie różnej ich budowie :) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Daito napisał(-a):

A pewnie jak kupisz i rozpakujesz to znajdziesz jeszcze kilka różnic zegarka który rozpakowałeś i tych dwóch na stronie Alli... :)

 

Tego typu emocje są nierozerwalnie związane z zakupami na Ali 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Daito napisał(-a):

A pewnie jak kupisz i rozpakujesz to znajdziesz jeszcze kilka różnic zegarka który rozpakowałeś i tych dwóch na stronie Alli... :)

eee nie pewnie, jak napisałeś, tylko na 1000% procent hahaha .......ale napiszę, że towar niezgodny z opisem i oddaję jak nie będzie pasował :) 

na chwilą obecną czekam, aż trochę ( może) stanieją, bo podobno jakieś urodziny będą mieli, bo nie wywalę tyle kasy na kota w worku, bo za tyle i jeszcze ciut to seikacza bym wytargał, bo chcę kupić z szybką wysyłką DHLem, bo nie chcę czekać dwóch miesięcy............... wiem, że się nie zaczyna od "BO" 

1 minutę temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Tego typu emocje są nierozerwalnie związane z zakupami na Ali 😉

!!!!!!!!!! :) , ale wtedy jest czad, jest na co czekać :) i ten dreszczyk emocji........ a w sklepie stacjonarnym tego nie ma.......... :) zakładasz na łapę i wychodzisz.... 

ps.

olśniło mnie, ten droższy San Martin to jest podróbka San Martina........ :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o miałem rację, ten " droższy" to nie san martin tylko taki napis nosi na sobie, on ma tarczę od steeldiva i wskazówki również, popatrzcie na tą wewnętrzną podziałkę, w prawdziwym, tym " tańszym" wewnętrza podziałka umieszczona jest pod skosem, na ściance a w tym " droższym" na tarczy jak, to zwykle jest w steeldivach willarda, ale numer, chionole już swoje zegary podrabiają buhaha 

ps. a to już nie robota tego zwierzaka, tego szopa od foto :) 

H729d688e1afb4fe99e6be056efe8a81dS.jpg"Droższy" :) podróba

H445533dcd3334a3580be84cde502d9dfG.jpg"tańszy" ori :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.